Były agent CIA twierdzi, że Państwo Islamskie to sztuczny wróg, powstały dzięki USA

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Państwo Islamskie to organizacja terrorystyczna, która funkcjonuje na terenie Syrii oraz Iraku i posiada swoich cichych zwolenników. Tak się "przypadkiem" składa, że te dwa kraje mają proirańskie i prorosyjskie nastawienie, co z oczywistych powodów nie jest na rękę Stanom Zjednoczonym i Izraelowi. Wystarczy poczytać o działalności agencji CIA, która powstała w 1947 roku i już dwa lata później zaczęła mącić w Syrii.

 

Według oficjalnej wersji, organizacja ISIS powstała zupełnie spontanicznie a Stany Zjednoczone chcą przywrócić ład i porządek. Niektórzy twierdzą, że Państwo Islamskie jest wynikiem interwencji zbrojnej w Iraku z 2003 roku i "nieudanej" demokratyzacji. Z drugiej strony, żaden amerykański urzędnik nawet nie skomentował dziwnych wydarzeń, które uwieczniono w Iraku - należące do USA siły powietrzne zrzucały paczki z bronią, amunicją i granatami na terytoria okupowane przez ISIS.

Mało tego. Irackie wojska nawet zestrzeliły jeden amerykański helikopter oraz dwa brytyjskie samoloty, które próbowały dostarczyć wsparcie dla bojowników Państwa Islamskiego. Szef Komitetu Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Iraku Hakem al-Zameli domagał się aby przeprowadzono śledztwo w sprawie dziwnych związków Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych z radykalnymi islamistami.

 

W tej sprawie wypowiedział się nawet były agent CIA i NSA, Steven Kelley. Pracownik amerykańskich służb powiedział, że Państwo Islamskie to organizacja stworzona i kontrolowana przez CIA. Z pewnością brakuje tu logiki, skoro Amerykanie wspierają terrorystów, a z drugiej strony ich zwalczają. Kelley wyjaśnił, że ISIS ma takie same znaczenie dla CIA, jak Hamas dla izraelskiego Mossadu - stworzenie sztucznego wroga uzasadnia podbój danego terytorium.

 

Gdy zastanowimy się nad obecną sytuacją w Syrii i Iraku szybko można dojść do wniosku, że Steven Kelley ma rację. Przecież w tych dwóch państwach dosłownie roi się od amerykańskich, brytyjskich, francuskich i izraelskich sił specjalnych. Kurdowie, tzw. umiarkowana opozycja a nawet niektóre organizacje terrorystyczne (np. Jaish al-Islam) to głównie oficjalni sprzymierzeńcy Zachodu. Państwo Islamskie oficjalnie jest naszym wrogiem, ale nieoficjalnie - pozostaje ważnym "sojusznikiem", bez którego militarny podbój Syrii i Iraku nie byłby możliwy.

 

Więcej: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stany-zjednoczone-wielka-brytania-regularnie-wysylaja-br...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

Nie chcę , ale muszę WAM tu

Nie chcę , ale muszę WAM tu przypomnieć, że już od ponad ROKU WAS tu o tym uświadamiam, iż to szatany i zdegenerowany tkz. ZACHÓD stoi za brodatymi dzikusami, lubującymi się w obcinaniu głów niewinnych LUDZI W TYM I DZIECI. 

To ta sama klika stoi za zamachami terrorystycznymi, ONI WYDAJĄ ROZKAZY, do odpalenia takiego syfu, jaki widzieliśmy w Brukseli, Paryżu, Nicei, a brodaci idioci zaprogramowani przez cia, ze spranymi BANIAMI, są jedynie wykonawcami ich rozkazów.

Piszę też tu wam, od DWÓCH  już LAT, że syf na upadlinie też został sprowokowany i przeprowadzony, na rozkaz szatańskich sił zła mocy i nie tylko piszę, ale równie często przedstawiam wam tu na to niezbite DOWODY, zarówno, na piśmie, jak i na obrazie. 

Wszystko to jest PROSTE I OCZYWISTE, dla KAŻDEGO Z NAS, jeśli tylko nie poddajemy się OFICJALNEJ PROPAGANDZIE płynącej, ze środków masowego mass ogłupiania.

Wielu już tu o tym się przekonało, chociaż opornie to szło też dla wielu, ale jak to powiadają : 

LEPIEJ PÓŹNO, JAK WCALE .

p.s Czy wiecie, że we wczorajszym programie J. Pospieszalskiego " warto rozmawiać " TA STRONA została wymieniona, jako jedyna z alternatywnych ŹRÓDEŁ WIEDZY, przez prowadzącego ???

Jeśli nie, to odnajdźcie ten wczorajszy odcinek i odtwórzcie, go sobie jako że był poruszany temat ZŁODZIEJSKIEJ I ZDRADLIWEJ UMOWIE TTIP, jaką przepychają zdrajcy POLSKI I POLAKÓW, z reaktywowanego POPISu wspartego oszołomami nowoczesnymi. 

Bezcenne były miny PŁATNYCH ZDRAJCÓW z tego timu, kiedy byli gaszeni argumentami przeciwników.

A Pan Pospieszalski, PEŁNA KLASA, że nie stracił swych KOCHONES  w obliczu zmiany opcji rządzącej w Naszym Kraju, do czego on sam też się przyczynił przecież w ZNACZNY SPOSÓB. 

NO I WNIOSKUJĘ, ŻE SKORO NAS WYMIENIŁ, TO I NAS CZASEM CZYTUJE.

Więc pozdrawiam tego Pana, jeśli i dziś tu zaluka. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Niestety, ale tych tumanów

Niestety, ale tych tumanów jest jeszcze całkiem sporo.

Gdyby ktoś chciał stanąć w obronie tego ciemnego ludu, to ciemny lud sam by go zlinczował.Tak to sprytnie uknuto. 

Ale i tak jest o niebo lepiej niż jakieś pięć lat temu. I ta poprawa świadomości cieszy.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Nicco

Co on nie powie. Mówi o tym

Co on nie powie. Mówi o tym już dokument DIA z 2012r., który można przglądnąć w internecie.
Z resztą... Włączyłem dziś TV ;] na strzała Polsat News i co?

Nazwali Putina hipokrytą, że jego dzieci i młodzież z Rosji  jest w ceniącej pedalstwo i zachodnie standardy Francji i USA. Nikt jednak nie zająknął się o przygotowaniach do Wojny Światowej i o prowokacji Rosji i Chin ze strony USA, ani o wypowiedzeniu wojny ze strony amerykańskiego generała. Nie mówiąc już o „omyłkowej pomyłce” amerykanów, która poskutkowała pomocy ISIS, na co odpowiedzieli tylko sorry, a w mediach wciąż mówi się o rosyjskich atakach w Syrii, 0 wzmianki za to o malowaniu amerykańskich samolotów w barwy rosyjskie. Ludzie nie znają zagrożenia. Nie zdają sobie sprawy, że pcha się nas na siłę do wojny, w której będziemy ofiarami. Rakiety wycelowane są w nas, ale nasi rządzący prowokują do wojny i usiłują wprowadzić zbiorową amnezję nazywając banderowców przyjaciółmi. Nikt nie uprzedza ludzi. Co za diabelskie media?! Po cholere je włączałem. Wku****łem się w ch**j.

Portret użytkownika Kolovrat

Wypieprz te pudło (a w

Wypieprz te pudło (a w zasadzie antenę) do śmietnika, po cholerę się denerwować. Ja już ponad 7 lat temu to uczyniłem i ani razu nie przeszło mi przez myśl, że zrobiłem źle. W aucie też odłączyłem antenę od radia, bo tam (przynajmniej tak mi się wydaje identyczna sieczka dla ubogich umysłowo mas.

Wspomniałeś o "malowaniu" amerykańskich maszyn w barwy FR. Mógłbyś rozwinąć myśl? Jakieś źródło tych rewelacji?

Strony

Skomentuj