Stany Zjednoczone i Wielka Brytania regularnie wysyłają broń dla terrorystów

Kategorie: 

Źródło: moheet.com
Wiele osób do dziś nawet nie chce dopuścić do siebie takiej myśli, że ten cały terroryzm na Bliskim Wschodzie mógł powstać celowo przez kraje zachodnie. Tymczasem pojawia się coraz więcej oskarżeń, według których Stany Zjednoczone wysyłają broń dla organizacji ISIL.

 

Irak już wielokrotnie wypowiadał się na temat dozbrajania terrorystów. W sieci można również znaleźć wiele nagrań, na których islamiści otwierają skrzynki z amerykańską bronią. Jednak najnowsze oskarżenia są bardzo poważne. Iracka armia po raz kolejny powiadomiła, że całe wsparcie militarne trafia w ręce terrorystów.

 

Irackie siły powiadomiły o zestrzeleniu amerykańskiego helikoptera, który chciał dostarczyć broń dla organizacji ISIL. Również w zeszłym tygodniu armia zestrzeliła dwa brytyjskie samoloty. Według Hakema al-Zameliego, szefa Komitetu Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Iraku, informacje na temat dostaw, które nie wiedzieć czemu trafiają do regionów opanowanych przez terrorystów, pojawiają się codziennie.

 

Niektóre raporty wskazują również, że amerykańskie helikoptery nawet lądowały w bazie w Fallujah, która opanowana jest przez bojowników z organizacji Takfiri, współpracującej z ISIL. Zaskakujące jest to, że w mediach panuje niemal całkowita cisza na ten temat. Rząd w Iraku domaga się przeprowadzenia śledztwa w tej sprawie oraz ujawnienia związków między Zachodem a terrorystami.

 

 

Źródło: http://www.infowars.com/report-iraqi-forces-again-claim-us-is-supplying-isis-with-weapon-drops/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Kazek12

To USA i Anglia sa głownymi

To USA i Anglia sa głownymi terrorystami na świecie i to oni odpowiadaja za cały terroryzm światowy, bo ze wszystkich doniesien wnika, że to te panstwa sa głownymi sponsorami wszystkich terroryzmów i to wszystko dla chaosu na świecie , I ten terror w Tuynezji to również robota USA i Anglii, bo taniej jest finansować wojny i terropryzm niz samemu w nich uczestniczyć, a to sie dzieje już od kilkudziesi ęciu lat, pod byle pretekmstami. Nic dziwnbego , że luidzie na śźwiecie orzekli , że USA i Anglia są zagrożeniem dla pokoju światowego, a cały czas wmawiają , że to inni są agresorami.
Czy nie czas aby społe3cznoiść międzynarodowa zrobiła z tym porządek ?

Portret użytkownika dąb

Piszecie tu różne wypociny ,

Piszecie tu różne wypociny , ale kto z was sprawdził kim jest Alex Jones - dziennikarz  powiązany z syjonistycznymi żydami i poprzez małżeństwo i poprzez sponsorów . Jest typowym dezinformatorem . Ale po co się opierać na prawdzie skoro wolicie jak te pacynki skakać tak jak ktoś wam karze.  

Portret użytkownika Julka

By zrozumieć skąd się wzięło

By zrozumieć skąd się wzięło zło które niszczy chrzescijańską cywilizację polecam ,,Ukryty holokaust" autor Eustace Mullins.Amerykański lotnik,weteran,38 miesięcy służby w II wojnie światowej.Zmarł w 2010.Mozna znależć w google.Koniecznie przeczytajcie

Portret użytkownika achiles

Ten film doskonale pasuje, do

Ten film doskonale pasuje, do tego tu dzisiejszego powyższego tematu. Chcę polecić wam film dokumentalny, jaki sam wczoraj zobaczyłem, przez przypadek na TVP KULTURA, film jest mocny i poraża, ale też przedstawia to co AMERYKANIE uczynili INDONEZYJCZYKOM i jak potrafili bestialsko napuścić RODAKA PRZECIWKO RODAKOWI. Naprawdę ten film dokument poraża swoim przekazem, polecam dla wszystkich z mocnymi nerwami: 
"Sceny zbrodni" 18 marca, godz. 20:20
Głośny dokument Joshuy Oppenheimera o zbrodniach indonezyjskich brygad śmierci, które od momentu puczu wojskowego w 1965 roku w ciągu roku zamordowały ponad milion ludzi. Ich zbrodnie nie zostały rozliczone do dziś. Reżyser spędził siedem lat z emerytowanymi dowódcami paramilitarnych oddziałów. Członkowie brygad śmierci bez oporów opowiadają o swoich uczynkach, a nawet demonstrują, w jaki sposób dokonywali egzekucji. Większość z nich przed puczem trudniła się nielegalną sprzedażą biletów na seanse filmowe. W swojej wyzwoleńczej działalności naśladowali amerykańskie kino. Namówieni przez reżysera, w filmowej scenografii ochoczo odtwarzają scenariusze zbrodni. Udział w tym przedsięwzięciu uzmysławia niektórym z nich potworność ich czynów, czego nie byli w stanie zrozumieć w realnym życiu. 
Werner Herzog uznał ten film za najbardziej surrealistyczny i przerażający dokumentalny obraz ostatniej dekady. „Scena zbrodni” zdobyła m.in. Europejską Nagrodę Filmową w 2013 za najlepszy film dokumentalny, Nagrodę BAFTA, była też nominowana do Oscara. 
To było wczoraj, ale powinni powtarzać, wystarczy poszukać. 

Strony

Skomentuj