Skandal wokół Pierwszej Damy Francji. Oskarżono ją, że była mężczyzną

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

W kolejnej odsłonie skandalu wokół osoby Brigitte Macron, żony prezydenta Francji Emmanuela Macrona, doszło do dziwacznego rozwoju wydarzeń. Małżonka głowy państwa przyspieszyła proces sądowy przeciwko Nataszy Rey, która wysunęła kontrowersyjne twierdzenia, jakoby Pierwsza Dama Francji urodziła się jako mężczyzna.

 

Termin rozprawy został przyspieszony z marca 2025 roku na 19 czerwca 2024 roku, na wniosek adwokata Macron. Stało się tak po tym, jak Rey, w wywiadzie opublikowanym pod koniec 2021 roku na jednym z kanałów YouTube, stwierdziła, że Brigitte Macron urodziła się pod nazwiskiem Jean-Michel Trogneux.

 

Jak twierdzi prawnik Jean Ennochi, reprezentujący interesy 70-letniej żony prezydenta Francji, od czasu tej publikacji plotki na temat rzekomej zmiany płci Pierwszej Damy nieustannie się rozprzestrzeniały, wykraczając poza granice kraju i docierając aż do Stanów Zjednoczonych. Ennochi podkreślił, że w ostatnich tygodniach, szczególnie na arenie międzynarodowej, za sprawą wpływowej konserwatywnej komentatorki Candace Owens, szkoda wyrządzona jego klientom tylko rosła z dnia na dzień.

 

Owens, określana mianem "wpływowej osoby z kręgów Trumpa", w ubiegłym miesiącu zamieściła na Twitterze tweety, w których powtarzała tę kontrowersyjną teorię, krótko wspominając o niej również w odcinku swojego podcastu. Zapowiedziała, że "postawi na szali całą swoją zawodową reputację", broniąc tezy, iż Brigitte Macron urodziła się jako mężczyzna.

 

Twierdzenia te nie zostały jak dotąd w pełni udowodnione, choć z pewnością budzą powszechne oburzenie. Według nich, Pierwsza Dama Francji miała dokonać tranzycji płci w wieku 30 lat, a także nie urodzić żadnego ze swoich trojga dzieci. Pojawiły się również absurdalne spekulacje, jakoby jej pierwszy mąż, 69-letni emerytowany bankier, który miał umrzeć jako samotnik w 2020 roku, w ogóle nie istniał.

 

Ocena: 

Średnio: 3.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

od około 17 lat wybory we

od około 17 lat wybory we francji są fałszowane, a ostatnio nawet były procesy w sprawie oszystw na wysokich stanowiskach ale jak zwykle silna francuska masoneria wszystko wyciszyła... to jest dopiero skandal ! jak zwykle nikt z mediów masońskich o tym nie mówi w Polin !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Ennochi podkreślił, że w

Ennochi podkreślił, że w ostatnich tygodniach, szczególnie na arenie międzynarodowej, za sprawą wpływowej konserwatywnej komentatorki Candace Owens, szkoda wyrządzona jego klientom tylko rosła z dnia na dzień. Owens, określana mianem "wpływowej osoby z kręgów Trumpa", w ubiegłym miesiącu zamieściła na Twitterze tweety, w których powtarzała tę kontrowersyjną teorię, krótko wspominając o niej również w odcinku swojego podcastu. Zapowiedziała, że "postawi na szali całą swoją zawodową reputację", broniąc tezy, iż Brigitte Macron urodziła się jako mężczyzna.

Ciekawe czym znowu Makaron zawinił że synowa wiceprzewodniczącego Rady Chrześcijan i Żydów (jaczejki pod patronatem brytyjskiej monarchi) obsmarowuje jego Bridżittę w przestrzeni publicznej. Zgaduje że za mało żelastwa do ostrzeliwania Donbasu wysłał na dzikie pola a ponadto nie chce zerwania globalizacji i związków z Chinami.

 

Strony

Skomentuj