Niemcy twierdzą, że obejmują odpowiedzialność za wschodnią flankę NATO

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi

Szef Bundeswehry, generał Carsten Breuer, złożył deklarację, która wywołała burzę w Europie. Podczas spotkania z polskim dowódcą, generałem Wiesławem Kukułą, Breuer oświadczył, że Niemcy przejmują odpowiedzialność za wschodnią flankę NATO. To śmiały krok, który ma na celu wzmocnienie bezpieczeństwa w regionie oraz zacieśnienie współpracy wojskowej między Berlinem a Warszawą.

 

Rozmowy między generałami Breuerem i Kukułą koncentrowały się na trzech kluczowych priorytetach. Po pierwsze, omawiano projekty współpracy wojskowej, w tym wspólne ćwiczenia i potencjalne przyszłe przedsięwzięcia obronne. Oba kraje mają długą historię udanej współpracy w ramach struktur NATO i Unii Europejskiej, a teraz chcą jeszcze bardziej zacieśnić te więzi.

 

Drugim tematem rozmów była pomoc wojskowa i humanitarna dla Ukrainy. Niemcy i Polska odgrywają kluczową rolę w udzielaniu wsparcia temu krajowi, który od ponad roku broni się przed rosyjską agresją. Generałowie omawiali dalsze sposoby, w jakie oba państwa mogą wesprzeć Ukrainę w jej walce o wolność i suwerenność.

 

Wreszcie, najważniejszym punktem dyskusji było przejęcie przez Niemcy odpowiedzialności za wschodnią flankę NATO. To zaskakujący dla Polaków krok, który ma odzwierciedlać rosnącą rolę Niemiec w zapewnianiu bezpieczeństwa w regionie. Jako jedno z największych i najsilniejszych państw członkowskich Sojuszu, Niemcy stwierdziły, że chcą odegrać kluczową rolę w wzmacnianiu wschodniej flanki oraz obronie przed potencjalnymi zagrożeniami ze strony Rosji. Może to budzić w Polsce najgorsze skojarzenia.

 

Wpis generała Breuera na temat spotkania z polskim dowódcą szybko stał się gorącym tematem w mediach. Ambasador Niemiec w Polsce, Viktor Elbling, przetłumaczył ten wpis na język polski, podkreślając, że rozmowy odbywały się "w pełnym zaufaniu". Jednak większość opinii publicznej w Polsce pozostaje sceptyczna wobec rosnącej roli Niemiec w zapewnieniu bezpieczeństwa w Europie.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

Ciężkie czasy tworzą silnych

Ciężkie czasy tworzą silnych ludzie, silni ludzie tworzą łatwe czasy . łatwe czasy tworzą słabych ludzi , słabi ludzi tworzą ciężkie czasy !

Teraz przy władzy są słabi ludzi co tworzą wszystkim ciężkie czasy - to resortowe dzieci co mieli wszystko podane pod nos :

2 Tymoteusza 3  A to wiedz, iż w dniach ostatnich+ nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia.+  Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom,+ niewdzięczni, nielojalni,+  wyzuci z naturalnego uczucia,+ nieskłonni do jakiejkolwiek ugody,+ oszczercy,+ nie panujący nad sobą, zajadli,+ nie miłujący dobroci,+  zdrajcy,+ nieprzejednani, nadęci pychą,+ miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga,+  zachowujący formę zbożnego oddania,+ ale sprzeniewierzający się jego mocy;+ i od tych się odwróć.

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika Endymion

Ty tam o historii, ale

Ty tam o historii, ale obecnie NBP zakupiło "złoto"na papierze, zakupione złoto przez NBP nie dotarło do Polski i jest "składowane u anglosasów, z powodu bezpieczeństwa i oraz kosztów logistyki. Jak wiemy, w Fort Knox złota nie ma, audytu tam nie było, a jak sprzedali fizyczne złoto Chińczykom, to okazało się, że to pozłacane sztabki Wolframu. Szybko tę aferę wyciszono, podobnie jak wyparowało złoto ze skarbców pod WTC.

Załóżmy globalną wojnę, Polska zostanie z nic znaczącymi kwitami, a złoto wyparuje, jak zawsze. Temat polskiego złota powinien być publiczny, a wszystkie organy ścigania powinny tym zajmować się, a nie jakimś kolesiem, który zabił żonę, bo go zdradzała. 12,3% złota NBP jest tylko w Polsce, a to tylko oficjalny bełkot, moim zdaniem jest tego mniej i tak. Polska jest jednym z największych producentów srebra na Świecie, a nie jesteśmy najbogatsi, powinniśmy wprowadzić standard srebra. Zdewaluować nazwę polski złoty, na polski srebrny i oprzeć wycenę na kruszcu, a nie pieniądzu fiducjalnym  oraz jakiś wahaniom kursów walut. Kadafiego zamordowano, bo chciał wprowadzić złotego dinara libijskiego. Gdybym został ministrem aktywów państwowych, to bym na samym początku zrobił audyt polskiego złota, taka bez zapowiedzi wizyta w USA i Anglii, wjeżdżam na kozaku z ekipą i sprzętem, aby sprawdzić, czy Polska posiada fizycznie zloto, ale to nie wyjdzie, Niemcy chciały to zrobić i dostali odpowiedź, że może za 3 lata, a to by się trochę pokrywało ze światowym wydobyciem, aby oddać złoto, a nie wolfram. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Endymion

haha, poleciałeś, ae

haha, poleciałeś, ae faktycznie anglojęzyczni moga tak to tak interpretować. Wars i Sawa to bajka. Do XIVw. była to Warszewa. Ja przychylam się do starosławiańskiej interpretacji WAR, jako gród ufortyfikowany broniący wejścia do wnętrza Ziemi. Język anglosaski jest młodym językiem, jest prostacki w porównaniu do skomplikowanej ortografii i gramatyki dużo starszych języków słowiańskich. Etymologia słowa anglosaskiego WAR wywodzi się moim zdaniem od obrony wejścia do wnętrza Ziemi, kiedyś gdzieś oglądałem program na ten temat i przekonało mnie to. WAR, Wara, Grota.. podziemie, którego należy strzec.Jednak moim zdaniem, w przypadku Warszawy jest to zmylenie z tropu, jak przeniesienie stolicy z Krakowa. Kraków jest najważniejszym miastem w Polsce, tak jest jeden z 7 czakramów Ziemi, ogromne podziemia z dostepem do podziemnej rzeki życia. Mój dziadek urodzony w Krakowie, przed wojną bawił się z kolegami w podziemiach Wawelu, które dotej pory są niedostępne dla turystów z powodu "remontu" trwającego ponad 70lat. Moim zdaniem Kraków był stolicą Lechii. Wanda co nie chciała Niemca i po tym Wandalowie splądrowali Rzym podbijając Europę, a nawet tron Faraona przejęli na krótko władając morzem Śródziemnym. Jakoś w szkole na historii nie uczą nas tego. Mamy mitologię Rzymsko-Grecką, któa jest tożsama, oraz tą biblijną znad Jordanu, gdzie są wzmianki o ludach z pólnocy, a nasze święte wzgórza przerobiona na kościółki, a święte dęby na ołtarze i krzyże.Wymazano nam historię, bo historię piszą zwycięzcy, a Polacy skakali po drzewach do 966roku podług niej..

https://vandalskaslavia.home.blog/2019/03/07/swiatoslaw-i-ostatni-poganski-wladca-rusi/

tereny centralnej i wchodniej Europy mają olbrzymią historię, ale z jakiegoś powodu, chcą ją nam wymazać, a tym powodem jest to, że oficjalna narracja jest kłamstwem narzuconym przez zwyciężców.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika ARTUR

Jak się zdecydują przyjechać

Jak się zdecydują przyjechać to niech nie zapomną wziąć ze sobą tego co ukradli gdy się wycofywali przed rosjanami a trasę przez Wieluń mogą pokonać jedynie w worach pokutnych i na kolanach .Nie słyszałem aby kiedykolwiek Niemcy kogoś obronili , może to pomyłka w słowach i powinno być " ograbili ":)

Portret użytkownika syriues

Odpowiedzialność jest wtedy

Odpowiedzialność jest wtedy,gdy sie cos nabroi i bierze konsekwencje. Ten pakt to zwyczajna dywersja.

Tak sobie widzę, że cos tu mącą, by przed olimpiafa byc gotowym.Pedofilstwo i homoseksualizm ,a takze brak mądrości w polityce powoduję, ze trzeba będzie wytępić to plugawe gangi zboczencow .Widzę, ze gra polega na tym,ze oni odejdą ale kosztem ludnosci,ludobójstwa. Pierdolone elity,oby sie posralo im wszystko na zjebane gęby. 

Portret użytkownika Endymion

" będzie wytępić to plugawe

" będzie wytępić to plugawe gangi zboczencow"

No to zaczynaj!!!!

To mi przypomina starą śpiewkę, weźmy się w garść i coś zróbcie, a ja pooglądam efekty w telaVizorze..

Mam nadzieję, że nie jesteś eunuchem sprawczym i jak przyjdzie co do czego, to odwalisz taki numer, że pójdziemy za Twoim przykładem. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika spokoluz

Powtórka z historii -

Powtórka z historii - adolfinjo też przecież trzymał sztamę z litwakiem z pochodzenia piłsudzkim przygotowując się do drangu nach osten. Jedynie hetman polny koronny  Stasiu Żółkiewski zdobył Moskwę a dzień odbicia Moskwy z rąk ówczesnej Polski jest do dzisiaj dniem wolności narodowej u ruskich. Taką to oto datę rześmy wnieśli na stałe do kalendarza ruskiego.

Adolfinjo wiedział , że bez Polaków ruskich nie podbije i nie będzie pił szampana w Moskwie ale jakieś siły z wysp zmieniły w polinie władzunię na właściwą i dały gwarqancje niebezpieczeństwa potwierdzonego historycznie - ulotki zrzucali na niemcy. Gdy zmienił się szund polinu na sanację adolfinio chciał zbudować wiadukt kolejowy przez polin do prus wschodnich ale oczywiście władzunia z wysp nie wyraziła zgody i armija adolfinjo wjechała do polinu siłowo z sanacja zjebała do żabojada a potem na wyspy.

Kiedyś gdzieś czytałem , że jakiś essesman powiedział , że oni wrócą za 70 lat po wojnie - no i wrócili na opainu.

Zaczyna aż w oczy szczypać , że zahut nadal od czasów napoleona nieustannie chce podbić ruski kraj i zaczyna to być coraz bardziej widoczne - III wś już trwa.

Określono nową oś zła - Ruski , Chinol i Iran - każdy z tych krajów wkręcą w  wojnę bo .........  za bardzo sie rozwinęli technologicznie i gospodarczo a to powoduje , że stają się stronami wpływów na świecie wypychając hegemonię usraelsko-zahutnią.

Ostatnia aktualna konstytucja niemiaszków jest z 1933r. określająca jakie granice ma III rzesza co widać było po inwestycjach niemieckich firm w polinie głównie na terenach z dawnych granic.

W 1941 na ruskich poszło 4,4 mln. żołdaków III rzeszy i krajów sprzymierzonych w europie - ciekawe co byloby gdyby razem z nimi poszła ponad 1 mln armia II rypy gdyż najazd z 1939 r trochę uszczuplił to armię adolfa i powstał opór Polaków wraz z partyzantką i sabotażami utrudniającymi sprawne zaopatrzenia na front wschodni.

 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Endymion

Zacznijmy od tego, że przy

Zacznijmy od tego, że przy grobie Piłsudskiego trzymali Niemcy wartę honorową.

Chcieli Polaków jak Węgrów i Czechosłowaków mieć po swojej stronie, Polska nie poszła w tą stronę i stąd wścikłość Niemiec, ale nie zapominajmy o pakcie Ribetrop Mołotow.

Ładnie to wszystko opowiadasz, ale punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Tej wojny nie rozpętali Niemcy, a globalistyczna elita z korzeniami z Chazarii, która była mocno ulokowana w Niemczech, Rosji, jak i w Polsce. Podstawowy cel tej wojny, to wymordować białą rasę ich rękoma, ponadto wymordować biedotę żydowską, jakieś 6mln spalonych żywcem, aby zbudować Izrael. 

Co ciekawe w mej krwi jest więcej z Arianina niż u Urszuli i Klausa razem wziętych..

Jestem obecnie podczas oglądania serialu na Netfliksie, animacja "Rozczarowani", tam grubo wplatają w scenariusz plandemię, reptylian.. może to taka igła, która ma obudzić szare masy do myślenia?

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika spokoluz

uzupełniając to z

uzupełniając to z doświadczenia historycznego od pierwszych rozbiorów wiemy , że jak jakaś armia wchodziła na nasz teren to nigdy dobrowolnie go nie opuszczała - trzeba było ją siłą wypierdolić.

Obca armia w jakimkolwiek kraju to gwarant bezpieczeństwa do dojenia tego kraju przez kraj wysyłający armię.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika maracash

Doprawdy "wspaniała"

Doprawdy "wspaniała" informacja Biggrin Tęczowa Bundeswehra, pod dowódzctwem takich "wojaków", jak transpłciowa Anastasia Biefang (naprawdę Marc Biefang), będzie dbała o bezpieczeństwo wschodniej flanki NATO - czy coś może pójść nie tak? Biggrin . TU macie przekazanie dowództwa nad batalionem, gdzie Anastasia jedzie w samochodzie-jednorożcu a jełopy w mundurach, jej salutują.

Zamiast konia trojańskiego, mamy tęczowego jednorożca - efekt finalny będzie taki sam. 

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Strony

Skomentuj