Polska wyśle 4 myśliwce na wojnę z ISIS

Kategorie: 

Foto: Rob Schleiffert/CC BY-SA 2.0

Minister Obrony Narodowej Polski Antoni Macierewicz powiedział wczoraj, że Polska zaangażuje się w wojnie na Bliskim Wschodzie. Cztery polskie myśliwce rozpoczną działania już w najbliższym czasie, prawdopodobnie jeszcze przed szczytem NATO.

 

 

W 2014 roku Stany Zjednoczone wymieniły państwa które powinny przyłączyć się do międzynarodowej koalicji, choć nie jest to obowiązkowe. Na liście znalazła się również Polska a poprzedni prezydent Bronisław Komorowski zapowiadał, że nasz kraj zaangażuje się w wojnę z Państwem Islamskim.

 

Cztery polskie myśliwce F-16 mają wziąć udział w misji rozpoznawczej ale Minister Obrony Narodowej Polski nie podał w jakim kraju samoloty będą stacjonować. Wiadomo tylko tyle że wszystko już zostało przygotowane a do prezydenta wysłano już odpowiedni wniosek w sprawie użycia wojsk poza granicami Polski.

 

Tym samym Polska oficjalnie wypowie wojnę terrorystom z ISIS a to oznacza, że Państwo Islamskie również wypowie wojnę naszemu państwu. Islamiści z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy mają wielu swoich zwolenników w Europie Zachodniej, będą mogli próbować dokonać krwawej zemsty na Polsce.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Nicco

Putin zaprasza do Rosji żydów

Putin zaprasza do Rosji żydów:

"Zdaniem Wiaczesława Kantora, prezydenta Europejskiego Kongresu Żydów – międzynarodowej organizacji z siedzibą w Paryżu (Kantor pochodzi z Moskwy, na czele EKŻ stoi od 2007 roku), sytuacja z roku na rok staje się coraz gorsza. Żydzi obwiniani są za kryzys gospodarczy i obrywają rykoszetem za islamską falę migracyjną, która wzmaga nastroje nacjonalistyczne. Z szacunków Kantora wynika że, liczba ataków z powodu antysemickich pobudek wzrosła o 40 proc. w skali roku. – Żydzi są sparaliżowani strachem i perspektywą nowego exodusu – powiedział Kantor podczas spotkania z Putinem na Kremlu.

Z tego powodu coraz więcej Żydów decyduje się na opuszczenie Europy. – Tylko z Francji, która jeszcze niedawno wydawała się tak bezpieczna, emigracja jest większa niż z pogrążonej w konflikcie Ukrainy. Dlaczego uciekają? Nie z powodu ataków terrorystycznych, ale ze strachu przed wyjściem na ulicę w europejskich miastach – żalił się Kantor.

Niech zatem przyjadą do nas – zaproponował Putin. – W okresie sowieckim Żydzi opuścili kraj, a teraz powinni tu wrócić - dodał."

Portret użytkownika ACHILES

„Nowojorski magazyn żydowski

5ceb319a8a6c1bb050e20aa6b5c34cc1_L„Nowojorski magazyn żydowski „Forward” informuje, — że nowe przepisy rosyjskie pozbawią obywatelstwa Rosji tysięcy Żydów, którzy po 1991 roku wyemigrowali do Izraela i nadal posługiwali się rosyjskimi paszportami, które przedłużali w konsulacie.

—   Obecnie   paszporty   nie   będą  przedłużane osobom, które nie mieszkają w Rosji.

 

Sekretarz   prasowy   ambasady   rosyjskiej  w Waszyngtonie wyjaśnił, — że jest to jedynie zastosowanie obowiązujących przepisów, dlatego nie ogłaszano żadnej zmiany prawa.

https://forumemjot.wordpress.com/2016/06/14/zydzi-straca-rosyjskie-paszporty/

Portret użytkownika Zenek :)

Reżim z polin wyśle kilka

Reżim z polin wyśle kilka jeszcze latających jaszczembi do "walki" z ŻYDOWSKĄ ORGANIZACJĄ TERRORYSTYCZNĄ zwaną ISIS by w momencie.....

jak lokalna DELEGATURA NAZISTOWSKA walcząca od dziesięcioleci o WYMORDOWANIE Polaków i stworzenie na ich kościach iSSraelu bis zwanego judeopolonią (czyli uni żydowsko-banderowskiej) DOKONA ZAMACHÓW BOMBOWYCH w czasie ŚDM....

miał on WYMÓWKĘ do ANTYNARODOWEJ NARRACJI płynącej z rezimowych szczekaczek jak gównowiejska, terazłże i inne..... "dupokratyczne mendia" polin...

w jakiej bedzie "głosił" iż na "ŚDM WYBUCHŁY BOMBY BO WALCZYMY Z ISIS" a to wszystko WINA RUSKICH BO BRONIĄ ASADA ZAMIAST POZWOLIĆ GO (nazi) OBALIĆ

mimo iz ZA TE ZAMACHY będzie odpowiadać armia conajmniej 40 tysięcy TERRORYSTÓW z moSSadu i pokrewnych mu hitleroskich bojówek zainteresowanych w rozpętaniu "konfliktu o przesmyk suwalski" jaki ma BYĆ POWODEM DO ROZBIORU Polski pod wymarzony 4 Reich zwany judeopolonia vel żydobanderownia a jakim reżim z polin pomaga w antypolskich knowaniach.

Strony

Skomentuj