Kolejna noc zamieszek we Francji. Agresywni imigranci podpalają samochody i budynki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nie bez powodu Francja coraz częściej nazywana jest Paristanem. Wystarczy przyjrzeć się ostatnim wydarzeniom w tym kraju – gdy policja zastrzeliła mężczyznę, który chciał uniknąć skontrolowania i próbował uciec, „pokojowi imigranci” nagle pokazali swoje prawdziwe oblicze i wywołali chaos.

 

22-letni Aboubakar Fofana zginął 3 lipca w Nantes. Kryminalista był poszukiwany przez policję za handel narkotykami. Funkcjonariusze natrafili na niego, gdy ten przebywał w samochodzie. Policjanci twierdzą, że zastrzelili go w samoobronie, gdy ten próbował potrącić ich i uciec.

 

Oczywiście społeczność imigrancka stanęła po stronie kryminalisty i uznano, że śmierć Afrykańczyka miała tło rasistowskie. Gdy Fofana zginął, zaczęto organizować marsze w Nantes i okolicach. Jednak gdy okazało się, że policjanci nie odpowiedzą za śmierć dilera, imigranci zaczęli organizować nocne zamieszki.

Od 3 lipca przez sześć nocy z rzędu masowo podpalano samochody i budynki – kilka sklepów, szkołę i bibliotekę. W jednym przypadku podpalono nawet stację benzynową. Napastnicy rzucali w bezradną policję kamieniami i koktajlami Mołotowa i w żaden sposób nie udawało się zapanować nad sytuacją. Doszło nawet do kilku strzelanin. Policja dokonała zatrzymań, a lokalne media mówią o „sukcesie” - w nocy z niedzielę na poniedziałek podpalony został tylko jeden samochód.

To nie wydarzyło się w Izraelu, czy w innym państwie Bliskiego Wschodu - to działo się w Europie. Jak widać, wymiana populacji we Francji nie pozostała bez konsekwencji. Teraz policja musi uważać, aby przypadkiem nie sprowokować imigrantów, którzy są wystarczająco zdeterminowani by podpalić połowę kraju. Wystarczy tylko jedna iskra.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

A tymczasem Francja w

A tymczasem Francja w znacznej mierze oparta na piłkarzach pochodzenia afrykańskiego zagra finale Mundialu::)Jak to mówią coś za cos::)

Jednocześnie żadna drużyna z czarnego lądu nawet z grupy nie wyszła.To znowu pokazuje że jak sie połączy optymalne cechy danej nacji czy rasy, z najlepszymi cechami innej rasy to efekt będzie optymalny.W tej sytuacji szkolenie i myślenie białych połaczone z naturalnymi możliwościami czarnych.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika Djehuty

Proszę o troszeczkę wiary w

Proszę o troszeczkę wiary w polski naród. Nie pokonał go komunizm stalinowskiej rosji więc nie pokona go garstka ludzi nieco innej wiary.

Chrześcijanie przygotujcie hleb na wypadek jak rzucą w was kamieniem. Ateiści przygotujcie naboje że by odpowiedzieć na ich kamienie.

Portret użytkownika PrawdziwyPolak

Ja już wyrobiłem sobie

Ja już wyrobiłem sobie pozwolenie na broń, zdałem wszystkie testy itd, mam batony, paralizator, gazy łzawiące, różnego rodzaju pociski Smile Trzymam to na własnym kwadracie, z pozwoleniami i legalnie. Do wojska czy policji nie pójdę bo nie mam zamiaru być czyimś pionkiem, wolę chronić własny metraż i dupę moją i rodziny. Już nadchodzi czas kiedy okaże się kto jest pizdą w rurkach a kto prawdziwym facetem Smile Piszcie sobie dalej na forach i w komentarzach że ich kochacie, albo tępicie, ale jedyna zmiana to szykowanie się psychicznie i fizycznie na wojnę, która już jest w Europie. Oni oddają im ją dobrowolnie, nie jestem fanem teorii spiskowych, ale to wszystko jest za grubymi nićmi szyte. Jak dla mnie szykują kolejną "depopulację" ludzi czy coś, w końcu na logikę wiadomo że prędzej czy później następuje przeludnienie, kiedyś był miliard, potem 2, 5, teraz 7, niedługo 10 itd. Elity wiedzą iż trzeba trochę ludzkość "przytępić". Plan znany i wykorzystywany z dawien dawna. 

Portret użytkownika js

U mnie na targowisku coraz

U mnie na targowisku coraz wiecej dziwnych "opalonych" ludzi sprzedaje chińszczyznę, wrzeszcząc przy tym jakby byli u siebie. Nikt nie wie kto to. Polija i straż miejska sięty problemem nie interesyuje. Tak jest pewnie w wielu innych miastach. Pytanie? Są tutaj legalnie czy nieleglnie. Za zgodą pisowskigo rządu czy bez jego zgody. Nawet dzieci maja obok siebie. Więc są to nielegalni imiganci czy też legalni do których rząd się nie przyznaje, że się na to zgodzili.

Strony

Skomentuj