Sąd Najwyższy w Finlandii uznał, że gwałt imigranta na dziecku nie jest gwałtem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Media z oburzeniem rozpisują się o kuriozalnej decyzji sądu w Finlandii, który uznał, że gwałt na nieletniej dziewczynie nie jest gwałtem. Zdaniem niektórych komentatorów, Finlandia próbuje w ten sposób promować pedofilię, która u muzułmanów jest częścią ich „kultury”.

 

W 2016 roku, 23-letni imigrant Juusuf Muhamed Abbudin został zatrzymany przez policję pod zarzutem agresywnego wykorzystania seksualnego 10-letniej dziewczyny. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu miasta Tampere w regionie Pirkanmaa w południowej części Finlandii. Sąd Okręgowy w Pirkanmaa uznał jednak, że czynu dokonanego przez imigranta nie można nazwać gwałtem, gdyż nieletnia rzekomo nie została w żaden sposób zmuszona do aktu seksualnego. Juusuf Muhamed Abbudin został skazany tylko na trzy lata więzienia i nakazano mu wypłacenie 3 tysięcy euro odszkodowania dla ofiary.

 

Decyzja sądu wywołała powszechne oburzenie w Finlandii. Prokuratura zaczęła domagać się surowego wyroku dla gwałciciela, lecz Sąd Najwyższy najwyraźniej również stanął po stronie oprawcy i ogłosił, że gwałt na nieletniej wcale nie jest gwałtem.

Nie jest to jednak odosobniony przypadek. W całej Europie dochodzi do napaści seksualnych, w których główną rolę odgrywają „pokojowi imigranci” z Afryki i południowo-zachodniej Azji. Zwyrodnialcy ci często bronią się twierdząc, że nie wiedzieli, iż gwałt jest przestępstwem. Dla muzułmanów faktycznie nie istnieje takie pojęcia jak pedofilia, ale jeszcze bardziej szokuje fakt, że sądy traktują tych gwałcicieli nadzwyczaj łagodnie i dają przyzwolenie nad takie zachowania.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

to jest tak wielka afera z

to jest tak wielka afera z tązmianą prawa i wprowadzamniem w cywilizacji zachodniej nowych szatańskich obycajów że po prostu brak słów, do tego dochodzi niewyobrażalne wysadzenie wież WTC i tam postawili tą budowlę która symbolizuje jakąś magię z innych wymiarów ! Oni są tak zaangażowani w wiarę w tych aniołów i ich naczelnika Abbadona że postanowili wysadzić wieże WTC i postawić ich własną magiczną konstrukcję w to miejsce, to jest tak niesamowite że ludzie nie uwieżą dopóki ktoś im przez parę godzin w TVP by tłumaczył krok po kroku jak to się stało i że oni wierzą w te anielskie istoty z Apolyonem na czele !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Obecnie wiele jest (nie

Obecnie wiele jest (nie)ludzkich zachowań, które trudno wytłumaczyć.

Były agent FBI Ted L Gunderson mówi o chemtrails i zadaje pytania:

Co jest nie tak z kongresem ? To ma wpływ na ich przyjaciół, krewnych, na nich samych.

Co jest nie tak z pilotami, którzy latają tymi samolotami i zrzucają tę truciznę na własne rodziny ?

https://www.cda.pl/video/672571c7?a=1

W Ameryce odpowiada się zazwyczaj : good question (dobre pytanie).

Nie jest to żadna odpowiedź, ale u nas nawet nikt nie pyta.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika meg

Masakra, niech takiemu

Masakra, niech takiemu sedziemu Sądu Najwyższego w Finlandii zgwałcą córkę, ciekawe czy dla niego to teżnie będzie gwałt na jego dziecku?? Parodia co się dzieje na tym świecie, a czemu Sąd Najwyższy w Finlandii nie zakroił prawa co do gwałtów muzułmanów na ich muzułmańskich nieletnich dziewczynkach, skoro u siebie tak czynili niech dalej to robią ale niech gwałcą swoje kobiety i swoje nieletnie....

Strony

Skomentuj