Imigranci przejęli kontrolę nad niektórymi stacjami metra w Paryżu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Paryż - dawniej znany jako miasto miłości, dziś nie radzi sobie z wysoką przestępczością. Paryż zdobywa negatywną sławę przez hordy nieintegrujących się imigrantów, którzy zajmują się handlem bronią i narkotykami oraz zaczepiają i atakują lokalnych mieszkańców. Sytuacja z roku na rok jest coraz poważniejsza.

 

Imigranci z Afryki sprowadzili do Paryża swoje zwyczaje i nawyki, przekształcając je przy okazji w śmietnisko. Nie brakuje głosów, że Francja wkrótce stanie się krajem trzeciego świata. Dawniej wydawało się to niemożliwe, lecz dziś wystarczy tylko spojrzeć na Szwecję - światową stolicę gwałtów, która składa się już niemal w 20% z imigrantów i obawia się wybuchu wojny.

Imigranci skutecznie zniechęcają Paryżan do życia w tym mieście i już teraz np. utrudniają pracę kurierów - w listopadzie zeszłego roku, firma Chronopost ogłosiła, że jej pracownicy nie będą więcej dostarczać przesyłek do zamieszkanego w większości przez imigrantów departamentu Sekwana-Saint-Denis, położonego tuż przy Paryżu. Teraz dowiadujemy się, że maszyniści paryskiego metra celowo omijają niektóre stacje.

 

Państwowe przedsiębiorstwo transportowe RATP (Régie Autonome des Transports Parisiens) powiadomiło, że niektóre stacje w północnym Paryżu stały się bardzo niebezpieczne. Maszyniści nie zatrzymują się i nie wypuszczają tam pasażerów, aby chronić ich przed narkomanami, dilerami i kryminalistami. Dotyczy to np. stacji Porte de la Chapelle, w której obozują imigranci.

 

W ostatnich miesiącach odnotowano wyraźny wzrost ataków na pracowników RATP. Maszyniści unikają konkretnych stacji również dla własnego bezpieczeństwa. Z kolei policja nie podejmuje wystarczających środków, aby zapanować nad sytuacją. Podczas gdy Emmanuel Macron martwi się stanem polskiej demokracji, we francuskiej stolicy stale rośnie przestępczość i umacniają się islamskie strefy no-go.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Człowiek nie pochodzący od małpy

To straszne panie rochel57 że

To straszne panie rochel57 że pan takie rzeczy możesz mówić, myślisz sobie że ty jesteś lepszy bo nie jesteś samobójcą półgłówkiem ciekawe co by było jakby tutaj rozładowali hordy zbójów a ktoś w francji mówił o tobie że ciebie nie szkoda. Kompletny brak empatii. To straszne że nie możemy w żaden sposób stanąć w obronie zwyczajnych ludzi przed tą okrutną bestią wypaczającą ludzkie obyczaje. Świat już chyba kompletnie oszalał

Skomentuj