W Szwecji pojawiły się nowe strefy no-go

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Miłująca migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu oraz islamskich terrorystów Szwecja dodała do listy nowe strefy no-go, czyli terytoria, w których przestępczość jest na nadzwyczajnie wysokim poziomie a służby nie są w stanie wykonywać tam swoich obowiązków bez narażania się na ataki. Ze względu na obowiązującą poprawność polityczną nie wolno mówić co jest faktyczną przyczyną powstawania stref no-go.

 

Raport policyjny z 2015 roku wskazywał, że całkowita liczba "wrażliwych obszarów" na terytorium całego państwa wynosiła 53. Wśród nich znajdowało się 15 szczególnie niebezpiecznych regionów. Zapewniano nas, że liczba stref no-go będzie spadać wraz z przywróceniem porządku, lecz najnowszy raport pokazuje, że sytuacja pogarsza się z roku na rok.

 

Dokumenty przygotowane przez Narodowy Departament Operacyjny, które miały pozostać tajne i nie ujrzeć świata dziennego wskazują, że w przeciągu dwóch lat liczba szczególnie niebezpiecznych stref no-go wzrosła z 15 do 23. Są to regiony, nad którymi kontrolę sprawują gangi kryminalne i religijni ekstremiści. Okazuje się, że służby nie są w stanie przywrócić porządku i są bezradne.

 

W szwedzkich mediach za wszelką cenę próbuje się ukryć powiązania między tzw. uchodźcami a strefami no-go. Gdy Donald Trump nawiązywał do niebezpiecznej sytuacji w tym kraju, spowodowanej zmasowaną migracją obcych kulturowo migrantów, szwedzki rząd oburzał się i udawał, że wszystko jest w najlepszym porządku. Tymczasem liczba niebezpiecznych stref opanowanych przez lokalne muzułmańskie gangi powiększa się. Kilka miesięcy temu pojawiły się wieści, że feministki zostały zmuszone do opuszczenia Husby i Tensty, dwóch dzielnic Sztokholmu, ponieważ były prześladowane przez muzułmanów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika umieralnia zasad

Czytam sobie wlasnie

Czytam sobie wlasnie komentarze pod twoimi tekstami. Roznymi. Coz za ujednolicenie pogladow. Taki glos narodu... centralnie sterowany. Mozna by odniesc wrazenie ze sam sobie piszesz odpowiedzi. Zadnej negacji, zadnego sprzeciwu, zadnej roznicy pogladow. Czysty faszyzm przyglupie. Lecz sie - chociaz z doswiadczenia wiem, ze taki apel tylko wzmozy twoja przyglupawa potrzebe udowadniania racji ktore uwazasz za swoje. Ale nie zalezy mi na zmianie tego co robisz. Badz ikona czasow ktore mina. A mina, badz pewny.

Portret użytkownika Pytko

Tam gdzie są muzulmanie tam

Tam gdzie są muzulmanie tam jest państwo islamskie. Tak oni mówią o sobie. No więc trzeba od razu wysłać kilka bombowców żeby zbombardowac to państwo na terenie UE. Jeśli są w ośrodkach lub strefach no-go to wiadomo że bombardowanie bedzie humanitarne, bo nie bedzie tam żadnych postronnych ofiar w postaci cywilizowanych ludzi. Jeśli w Szwecji są  już 23 strefy no-go to sa to 23 potencjalne obszary bombardowania.

Portret użytkownika Biały Człowiek

Zgadzam się z Tobą Pytko.

Zgadzam się z Tobą Pytko. Niestety działania takie nigdy nie dojdą do skutku. Wszystkie kraje przyjmujące "uchodźców" są już tak krzywe politycznie że są gotowi opddawać swoje kraje w ręce terrorystów. Nam pozostaje tylko czekać i liczyć na to że nam to nie grozi.

Portret użytkownika ajwaj

"Kilka miesięcy temu pojawiły

"Kilka miesięcy temu pojawiły się wieści, że feministki zostały zmuszone do opuszczenia Husby i Tensty, dwóch dzielnic Sztokholmu, ponieważ były prześladowane przez muzułmanów."

Nie ma złego co by na dobre nie wyszło. Żeby tylko się nie rozpełzły po cywilizowanym świecie.

Portret użytkownika Witek

Nie podniecaj się bo jesteś

Nie podniecaj się bo jesteś wkręcany, pamiętaj że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, tu nie chodzi o żadną islamizację, isis to zwykły golem stworzony po to aby zlikwidować religie których wyznawcy mają się wziąć za łby. Walczmy z tymi którzy pociągają za sznurki. Społeczeństwa powinny rządać natychmiastowej dymisji i ukarania europejskich przestępczych elit bo proces zniszczenia został przez nie uruchomiony ...

Portret użytkownika FOL

Dla tego należy na zachodniej

Dla tego należy na zachodniej granicy skumulować wojska i powoli blokowac granice, barierami akustycznymi i polami minowymi. Nalezy przygotować plan przyjmowania bialych uchodzców z zachodu, ale nie tym razem z sercem na tacy, tylko np: za każdego przyjetego 1 kg złota               ( (zachodniakow stać na to). Do tego transfer technologii za przyjecie a teren RP. Koniec litości!!! Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz

Skomentuj