Francja: Noc protestów przynosi zniszczenia i aresztowania, protestujący uzbrojeni w karabiny

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Kolejna noc zamieszek we Francji przyniosła liczne zniszczenia i aresztowania. W miastach całego kraju odnotowano intensywne protesty i akty przemocy. Protestujący uzbroili się nawet w karabiny, co zwiększa obawy o dalsze eskalacje przemocy.

 

W Lyonie biuro skarg w Croix-Rousse zostało splądrowane przez rozruchowców. Sklepy luksusowe także padły ofiarą rabusiów. Do tej pory aresztowano tam 38 osób​W Marsylii policja raportuje aresztowanie co najmniej 87 osób. Trzech policjantów odniosło obrażenia podczas starć​.

 

W Alpes-Maritimes, w sektorze Blaquière, policja rozproszyła grupę rozruchowców. Zatrzymano tam siedem osób​Miasto Tuluza znów doświadczyło niepokojów. Zatrzymano tam 19 osób​W Rouen młody człowiek zginął, spadając z dachu supermarketu podczas zamieszek. Według źródeł policyjnych, mężczyzna spadł z budynku podczas jego grabieży w nocy z czwartku na piątek.

 

W południowej części Marsylii sklep z bronią był jednym z wielu biznesów splądrowanych podczas piątkowych zamieszek. Około 30 młodych ludzi włamało się do sklepu i ukradło co najmniej cztery karabiny myśliwskie. Mimo że nie skradziono amunicji, jedna osoba została aresztowana z karabinem​.

 

Zamieszki w całym kraju są odpowiedzią na śmierć 17-letniego chłopca, który zginął z rąk policjanta. Obecnie obawy dotyczą dalszej eskalacji przemocy, zwłaszcza że niektórzy protestujący uzbroili się w broń palną. Czy to początek islamskiej intifiady w Kalifacie Paryskim?

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

"O ileż łatwiej jest odrzucić rzeczywistość, niż wyzbyć się marzeń".

"O ileż łatwiej jest odrzucić rzeczywistość, niż wyzbyć się marzeń".

Portret użytkownika hehehej

medium dalej sieje fascynację

medium dalej sieje fascynację gównopanstwem zwanym rosją. a to jak pałują ludzi za jakikolwiek protest lubisz? brak wolności słowa lubisz? Brak toalet u 40 milionów mieszkańców tego kraju lubisz? to może się tam wyprowadź?  

 

Portret użytkownika wiktor wektor

5 minut po leżał na glebie..

5 minut po leżał na glebie..

Zauważ różnicę w sensie zdania z przecinkiem i bez niego: 5 minut po, leżał na glebie..   /  5 minut po leżał na glebie i znajdą mu pracę..   Zdanie pierwsze sugeruje "przyziemienie" po interwencji np. policji a drugie odpoczynek i jeszcze "nagrodę".

Brak przecinka w jednym miejscu diametralnie zmienia sens przekazu, więc następnym razem zwróć na to uwagę.

Portret użytkownika Oktopus

Politycy Europy, zwolennicy

Politycy Europy, zwolennicy Lgbto czy inne oszołomy powinni przemyśleć do czego ich lewackie myślenie prowadzi. Pederaści i inni zboczeńcy powinni o tym wiedzieć że u wyznawców islamu to nie normalność czy choroba ale ciężki grzech i rozgrzeszenia są dokonywane za pomocą miecza albo ukamieniowania. 

Portret użytkownika inzynier magister

W polsce odpowiednikiem

W polsce odpowiednikiem rewolucjonistów z Francji są pochody pederastów LGBT jedzących kupę i pijących siki ! w szkołach już zniszczyli dzieci ideologią zielonego ładu i pederastyzmu unijnego lucyferian NWO odro ab chao, dlatego w Polsce będą dzieci i młodzież sorosa chciały zniszczyć normalnych ludzi i chrześcijan gdy tylko jeszcze im zapłacą ośrodki finanosowania rewolucji od sorosa i gatessa ! a potem będą jedli sztuczne mięso rakotwórcze GMO żeby ratować planetę i będą umierać na choroby w imię sorosa i gatesa depopulatorów ! Niech nas ochrania Jezus Chrystus Pan !

"Namaszczone grono (czeladników) siedzi w swoich drogich domach, otoczeni płotami, często chronieni przez ochroniarzy, jeżeli już, to poruszają się pancernymi samochodami, albo latają. Jedzą to co najlepsze, palą cygara i piją wyśmienite trunki (czasami krew). O prawdziwej rzeczywistości mają mgliste wspomnienie, albo go wcale nie posiadają ! Część od dzieciństwa jest kształcona w specjalnych lucyferianskich przedszkolach, szkołach i uczelniach. Czy słyszeli państwo jakiegoś polskiego polityka, który by głośno i wyraznie wskazywał na masonerię/iluminatów - jako źródło wszelkiego zła ? W społecznym dyskursie brakuje nam kilku duchowych „Leperów” , którzy by przynajmniej sygnalizowali problem czarów i mocy piekielnych pośród polskojęzycznych elit Bardzo ciekawą sprawą jest tu okres czasu, w jakim wysoce postawieni funkcjonariusze armii ciemoniści spiskują w Polsce na rzecz realizacji planu Nowego Porządku Światowego.W euromularskiej hierarchii „nasi" figuranci pieli się bardzo szybko, nastąpił awans w strukturach Beliala ("...jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem?" - 2 List do Kor 6:15), działo się to dzięki wprowadzaniu na ziemiach rzeczypospolitej „postępu” oraz planu likwidacji i eksterminacji wszystkiego co narodowe-chrześcijańskie, zwanego również globalizacją, planem Balcerowicza, lub „dołączeniem Polski do cywilizacji zachodniej” – w rzeczywistości politycznym i oficjalnym wstąpieniem do masońskiego klubu lucyferianskiej UE Apetyt rośnie w miarę jedzenia, szanse na kolejne stopnie w hierarchii wolnych murarzy zostały zaprezentowane przez niejakiego Kwaśniewskiego, już bez ogródek na antenie stacji telewizyjnych, kiedy to nawoływał to utworzenia jednego państwa europejskiego, opartego o Niemcy, ciekawe że nie o Polskę ?!"

Obecnie mateuszek i prezio dudzik jeżdżą do Davos po wytyczne jak zdradzać i wprowadzaćplan Lucyfera...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika maracash

Wszystko idzie zgodnie z

Wszystko idzie zgodnie z planem. Nie po to Soros z Merkel, przez lata, ich przerzucali do Europy. To, że na francuskich ulicach jest chaos, to jedynie pożądana mądrość etapu. Ordo ab chao - porządek z chaosu. Nowy Porządek Świata, zbudowany na gruzach starego, dosłownie. Teraz można będzie, kolejny raz, dać ludziom obietnicę bezpieczeństwa, oczywiście zawsze w zamian za to samo - ich wolność. I tak, architekci NWO, robią kroczek po kroczku, konsekwentnie do przodu. 

Polska z racji tego, że była zbyt jednolita narodowościowo, to rzutem na taśmę, dostała przesiedleńców z Ukrainy. Tak się niszczy tożsamość narodową - język, kulturę, itd. Na pocieszenie napisze, że w naszym kraju, może wyjść to jeszcze na dobre, bo te paproki z Wiejskiej, tak natrętnie prowadzą politykę osładzania wizerunku Ukraińców, że większość Polaków już mdli i, mówiąc dobitnie, rzygają tą proukraińską propagandą. 

Miłej niedzieli! 

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika Adolf Rotshild

To że protesty w

To że protesty w Zjednoczonych Emiratach Francuskich w końcu wygasną jest oczywiste. Wszak nawet uwarunkowania biologiczne protestujących - wysoka sprawność fizyczna spowodowana latami dostosowywania się ich przodków do warunków życia w dziczy i uciekania przed gepardami - nie zmieniły ich organizmów na tyle aby byli zdolni biegać z kamieniami i kostką brukową całymi miesiącami. Kilka tygodni i rozruchy wygasną. Jednak to co po nich pozostanie to utrwalone w pamięci obrazki spalonego miasta - miasta będącego symbolem świata zachodu, symbolem mody, kultury i tym podobnych. A to spowoduje, że biały człowiek zmieni swoje preferencje wyborcze: od Los Angeles aż do Warszawę. I o to w tej imprezie chodzi. 

 

Portret użytkownika spokoluz

Jak to się stało , że francóz

Jak to się stało , że francóz przeciwko "francuzowi" stanął ? Przecież mają dymokrację w sfojej IV republice - czego oni chcą ? Jak sobie posłali tak teraz mają więc pretensje do siebie najpierw niech cisną - te zadymy nic nie zmienią. Bedzie tak jak zawsze - para rozejdzie się po gwizdku a potem posprzątają spaleniznę.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj