Oto jak imigranci prowokują francuską policję, a następnie skarżą się na złe traktowanie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

We francuskich mediach dużo pisało się o brutalności tamtejszej policji wobec imigrantów. Mówiono nawet, że wielu funkcjonariuszy policji to rasiści. Tak naprawdę jest to tylko jedna strona medalu - wina zazwyczaj leży po obu stronach. Udział "pokojowych uchodźców" w zamieszkach oraz ich prowokacyjne zachowania często są pomijane. Media lubią przedstawiać Europejczyków jako rasistów, a ciemnoskórych imigrantów jako ofiary.

 

Niektóre regiony w Paryżu są niebezpieczne - nie chodzi tu o policję, lecz właśnie o tzw. uchodźców, którym ze względu na poprawność polityczną pozwala się na więcej. Ignoruje się, czasem nawet toleruje ich agresywne zachowania i wyzwiska, aby nie zostać posądzonym o rasizm. W dzisiejszych czasach nawet samo oskarżenie o rasizm czy brak tolerancji wobec odmienności jest traktowane wręcz jako zbrodnia.

 

Francuska policja musi być bardzo ostrożna, aby przypadkiem nie przekroczyć pewnej granicy w kontaktach z imigrantami, a z drugiej strony muszą zachować wyjątkową ostrożność. Nachodźcy bywają bardzo agresywni nawet w pojedynkę, a w grupach zachowują się niczym bestie i napadają na policjantów tak jak miało to miejsce w noc sylwestrową.

W ostatnich dniach miała miejsce inna sytuacja, która mogła zakończyć się fatalnie. Policja została wezwana do bliżej nieokreślonej lokalizacji w Paryżu. Czarnoskóry imigrant zachowywał się bardzo agresywnie i chociaż był ranny, nieustannie prowokował funkcjonariuszy wyzywając ich i zachęcając do bójki. Gdy podjęto decyzję o jego aresztowaniu, ten szedł w kierunku policjanta aż został odepchnięty pałką.

 

Niewiele brakowało, aby doszło do bójki, lecz jeden z funkcjonariuszy użył paralizatora. W wyniku niefortunnej sytuacji, w tym samym czasie inny policjant użył gazu łzawiącego, przez co imigrant podpalił się. Po kilku sekundach ogień został ugaszony, a agresor zaczął krzyczeć, że policja chce go zabić.

Jak widać francuscy policjanci nie są w łatwej sytuacji. Raz ryzykują życiem, w innych przypadkach oskarżani są o brutalność i nadużycia, a czasem mają do czynienia z uzbrojonymi w broń lub nóż islamskimi terrorystami. Zresztą propaganda skutecznie wmówiła ludziom, że antybiały rasizm nie istnieje o czym można przekonać się na poniższym nagraniu - rasistowskim eksperymencie socjologicznym.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Tak to właśnie wygląda!

Tak to właśnie wygląda! Lewacki wirus o nazwie "poprawność polityczna", doprowadził do takich patologii! Nachodźcom wolno wszystko, rasizm jest tylko ludzi białych w stosunku do ludzi innego koloru skóry, w odwrotną stronę nie istnieje...
Niech każdy będzie świadomy już dziś, że to lewactwo doprowadziło do patologii takich jak te powyżej w artykule!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Nagranie nie pokazuje

Nagranie nie pokazuje sytuacji od poczatku i niewiadomo o co chodzilo, byc moze mial powody do zlosci, byc moze nie, ale to ze byl wulgarny to nie powod zeby bic palka i podpalic czlowieka, bo to bylo ewidentne podpalenie a nie wypadek... Ten policjant kilka sekund trzymal strumien ognia w jego twarz..  To tak samo jak Stachowiaka polska policja zabila tak sobie ooo.... 

 Policja jesli chce aresztowac to do tego sluza kajdanki a nie miotacz ognia!!!

Portret użytkownika John Moll

Wiedziałem, że udzielisz się

Wiedziałem, że udzielisz się w tym temacie i staniesz po stronie tego gówniarza z niewyparzonym językiem. Czytałeś jak się odzywał? Widziałeś jak się zachowywał? Co robił i jak prowokował? Widziałeś dlaczego dostał pałką? I powiedz gdzie Ty tam widzisz jakiś miotacz ognia?

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Nie staje po jego stronie,

Nie staje po jego stronie, tylko jezeli jest kilku policjantow to rzucenie go na ziemie i zakucie w kajdanki chyba nie byloby problemem... oni maja takie zabawy z gazem i paralizatorem naraz opanowane... Policja jest od lapania i od aresztowania z tego co mi wiadomo a nie od przypanania...

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

No oczywiscie ze po co

No oczywiscie ze po co podskakiwal ma swoja wine ale policja tez bez winy nie jest, takie zachowanie jest niedopuszczalne, tak samo bylo z igorem stachowiakiem, i o to mi chodzi!

Strony

Skomentuj