Szwedzka policja w Uppsali ogłosiła, że kryminaliści przejęli kontrolę nad miastem

Kategorie: 

Źródło: Dmitri Fedortchenko/CC BY 2.0

Fala przemocy ogarnęła szwedzkie miasto Uppsala. Rzecznika tamtejszej policji bez owijania w bawełnę przyznała, że nie mają kontroli nad miastem, gdyż przejęli ją kryminaliści. Morderstwa, podpalenia samochodów i strzelaniny wstrząsnęły tamtejszą społecznością.

 

Z wypowiedzi Lisy Sannervik, rzeczniki policji w Uppsali dowiadujemy się, że sytuacja jest poza kontrolą. Cała tamtejsza jednostka policyjna jest zajęta prowadzeniem śledztw w sprawie ostatnich poważnych przestępstw. Na terenie miasta dochodzi do licznych zabójstw i strzelanin, a faktyczną kontrolę sprawują uzbrojone gangi, które zajmują się handlem narkotykami.

W Uppsali regularnie dochodzi do nieudanych prób zabójstwa i morderstw. Strzelaniny odbywają się nawet na ulicach w dzielnicach mieszkaniowych oraz w miejscach publicznych. Policja twierdzi, że próbuje zmniejszać ilość broni palnej w obiegu, ale jak widać bezskutecznie. Gangi kryminalistów, w przeciwieństwie do uczciwych obywateli, nie mają najwyraźniej problemu ze zdobyciem broni.

 

Policja oczywiście nie podaje, skąd pochodzą kryminaliści. Szybko mogłoby się okazać, że handlem narkotykami i zabójstwami zajmują się tzw. uchodźcy, którzy stanowią około 20% szwedzkiego społeczeństwa. W przeszłości, jeden z policjantów ujawnił, że przestępstwa najczęściej popełniane są przez ludzi o „egzotycznym pochodzeniu”, za co otrzymał łatkę rasisty i został zwolniony z pracy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie wiem na ile Lucek jest

Nie wiem na ile Lucek jest zły, ale wiem na pewno że Jahwe co najmniej mu dorównuje, a według mnie go przewyższa i to wyraźnie... Wystarczy Biblię przeczytać by to dostrzec...
Jahwe (zgodnie z treścią Biblii) wymordował osobiście, lub przy użyciu takich psychopatów jak chociażby Mojżesz, blisko 2,5 miliona ludzi... A biorąc pod uwagę wszystkie plagi i katastrofy jakie wywołał, szacunkowo nawet 28 milionów ludzi...
Normalnie Hitler i Stalin by się takich statystyk nie powstydzili...
Dla porównania Szatan (bo jak mniemam jego masz na myśli), zabił 10 osób - dzieci Hioba - i to przy współpracy z Jahwe...
A co do zła...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika rr

A taki bezpieczny kraj był -

A taki bezpieczny kraj był - ta Szwecja! A teraz mają tam jak w RPA albo w Kolumbii. Niech jeszcze więcej policjantów odejdzie ze slużby, to Szwedziny będą się chować przed emigrantami po piwnicach i na strychach.

Portret użytkownika ktostamcostam

Służby konsularne czekają na

Służby konsularne czekają na szczegółowe informacje od włoskiej policji na temat zaatakowania przez Polkę kilku osób. Na razie mówią jedynie, że był to "atak furii". 58-letnia Polka w miejscowości Canneto sull'Oglio na północy Włoch atakowała nożami przypadkowych przechodniów. Najpierw w tamtejszym muzeum zabawek ugodziła nożem kobietę. W wyniku doznanych obrażeń osoba ta zmarła. Następnie napastniczka wyszła z budynku i zaczęła atakować kolejne osoby.
 

Portret użytkownika Max 1983

Wiesz ja się wykazałem

Wiesz ja się wykazałem większą odwaga bo nie funkcjonuje jako anonim(napisalem to samo co ty masz dyskusję poniżej)A musisz wiedziec że Polacy nie lubią prawdy ,o ile nie nie jest im miła ...taki naród hipokrytów.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika kolo21

Masz na myśli Polaków czy

Masz na myśli Polaków czy patoli. Bo to sa dwie różne nacje, nie zależnie od majętności. Ale fakt że nasz naród zdziczał okrutnie. Jeden drugiemu skacze do gardła. וכך זה חייב להיות powiadał rabin, ku chwale New Polin i NWO. W Niemczech faktycznie jest tak jak w Szwecji. Nie wierzyłem w to puki nie zobaczyłem na własne oczy.

kolo21

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj