Mieszkańcy Hawajów protestują przeciwko Markowi Zuckerbergowi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przynajmniej dwustu mieszkańców Hawajów zamierza jutro 28 stycznia protestować przeciwko twórcy Facebooka Markowi Zuckerbergowi, informuje Business Insider.

 

 

Wiadomo, że przyczyną niezadowolenia jest decyzja o pozwie Zuckerberga przeciwko setkom Hawajczyków, którzy chodzą rzekomo po jego prywatnej ziemi. Wcześniej twórca Facebook nabył na wyspach 700 akrów ziemi za 130 milionów dolarów.

 

Na niektórych działkach, zakupionych przez Zuckerberga, wciąż żyją ich dawni właściciele. Ludzie ci twierdzą, że wciąż posiadają pełne prawa do przebywania na tym obszarze.

 

Ponadto, mieszkańcy skarżą się, że strażnicy Zuckerberga reagują bardzo agresywnie przy najmniejszych próbach zbliżenia się do krainy programisty. Ponadto, teren, którego właścicielem jest założyciel najsłynniejszej w świecie sieci społecznościowej, graniczy z plażą publiczną.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn
Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika witek

Chodzi o wprowadzenie

Chodzi o wprowadzenie zamkniętych stref dla ludności i zepchnięcie ich do stref zasiedlenia, może być realizowane pod wieloma pretekstami np. prawa własności lub ochrony przyrody. W rezultacie zamknięcie w rezerwatach jako tanią siłę roboczą. U nas gdyby "sprywatyzowali" lasy za rzekome mienie żydowskie było by tak samo. 

Portret użytkownika Olaf

8 ludzi posiada tyle

8 ludzi posiada tyle pieniędzy co reszta udzi na Ziemi. Co za tymidzie? Moga kupić wszystko. Mogą zapłacić najemniką, kupić im czołgi, lasery, i statki kosmiczne w celu zpewnienia sobie władzy.  Widać Cukierkowi odbija Szajba. To nie jest narmalna istota. Widac to po zachowaniu i sposobie w jaki prowadzi swoją firmę uwidocznioną w formie Facebooka.

Portret użytkownika Rad 11

nierozumiem jednej rzeczy

nierozumiem jednej rzeczy plują wszyscy na facebooka i Zuckerberga

a jak zahipnotyzowani trzymają się kurczowo tego gó...... a

sposób jest prosty - likwidować  konta  ( bez tego da się żyć !!!!)

ludzie BEZ KONTA NA FACEBOOKU  się nie umiera i da się żyć

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Ciekawe jak to jest, mając

Ciekawe jak to jest, mając tyle mamony, zasobów i informacji, że aż nie wiedząc co z nimi zrobić. Czy tacy ludzie to szczęśliwcy czy raczej wypalone skorupy bez duszy ? Podobno im więcej się posiada, tym większy strach, że się to straci.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika 44.

Lepiej ciepłym moczem

Lepiej ciepłym moczem potraktować tą parchatą penerę. Ku.wy żmijowe dzięki władzy nad drukarniami banknotów panoszą się po całym globie, te talmudowe spie.doliny. Czas z lichwą skończyć raz na zawsze a te gnidy... zamiast węglem, za zło które czynią ludzkości dla władzy i zysku od wieków.

Portret użytkownika Syn

tworca facebooka...nie moge

tworca facebooka...nie moge tych bredni ciaglych zniesc...celebrycik z zaj..nym programem..frajerstwo i kretynstwo sie szerzy...brodacze knuja ze az czuc...reszta czeka na zbawienie ..ta asteroida to bloby zbawieniem...

Skomentuj