Słynny projektant chce poślubić swojego kota

Kategorie: 

Karl Lagerfeld ze swoim kotem - źródło: public domain

Upadek naszej cywilizacji przejawia się czasami w dziwacznych formach. Rodzina jest czymś złym, dzieci to balast, chyba, że jest się homoseksualistą, to wtedy należą ci się dzieci zabrane innym rodzinom i gdy już wydawało się, że nie może być dziwniej okazuje się, że może. Światowej sławy projektant Karl Lagerfeld oświadczył właśnie, że chce poślubić swojego kota.

 

Postęp socjalistycznej Francji przyspiesza i ledwo, co przepchnięto ustawę zezwalającą na adopcje dzieci przez pary homoseksualne a już o swoje prawa upominają się zwolennicy zwierząt. Kot 79-letniego niemieckiego projektanta mody Karla Lagerfelda już teraz nazywa się Shupett Lagerfeld. Zwierzę żyje skąpane w luksusie i ma trzy osobiste pokojówki. Żywi się jedzeniem tylko z drogich potraw.  Na "osobistym" koncie Twittera Shupett ma 30 tysięcy osób śledzących jego poczynania.

 

Projektant mody ubolewa nad faktem, że między ludźmi a zwierzętami nie ma małżeństw, ale nie wyklucza, że przygotuje dla swojego ulubionego kota jakąś suknię ślubną. Zanim jednak zwolennicy miłości ze zwierzętami uzyskają możliwość zawierania związków małżeńskich ze swoimi pupilami, co niewątpliwie nastąpi w najbliższej przyszłości, doczekamy się zapewne legalizacji pedofilii, bo przecież jak tolerancja to na całego.

 

We wspomnianej Francji politycy pracują już nad ustawą, której efekt spowoduje usunięcie z przestrzeni publicznej sformułowań matka i ojciec i zastąpienie ich neutralnym "rodzice". Upadek cywilizacji zachodniej odbywa się na naszych oczach i jak w każdym totalitaryzmie panuje milcząca zgoda społeczna przerywana tylko manifestacjami pokazywanymi w lewicowych mediach, jako objawy faszyzmu.

 

Co zabawniejsze od faszystów protestujących przeciwko upadkowi naszych wartości wyzywają przeważnie komuniści. Komintern jak widać ma się dobrze tylko po wyzwoleniu robotników znaleziono innych, których trzeba wyzwolić. Nie ma się, co łudzić, po kobietach, homoseksualistach przyjdzie czas na nowy elektorat zastępczy i dojdzie do tego, że dziwactwa takie jak to zaprezentowane przez zgnuśniałego starego projektanta większość będzie uważać za coś normalnego.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika ghgfhgf

A TY niby kim jestes zeby

A TY niby kim jestes zeby oceniac innych?I co masz do homoseksualistów?Gadasz jak moher zobaczysz cos w tv czy na pudelku i juz swiat stacza sie na dno..wez sobie człowieku lepiej poczytaj ksiazke a nie

Portret użytkownika juziu

Ten świat się stacza na

Ten świat się stacza na dno.Robi się wszystko,aby zabić wszystkie wartosci kulturowe.Wprowadza się zupełnie nowe egzotyczne zasady będące wbrew naturze człowieka.Prawdopodobnie dąży się do zmniejszenia populacji ludzi i stworzenia niewolnika doskonałego.

Portret użytkownika nitjer

Jeśli świat rzeczywiście i na

Jeśli świat rzeczywiście i na serio będzie podążać w takim właśnie zdziwaczałym kierunku, nie będę czuł się mocno zaskoczony gdy zoofile wraz z niepohamowanym przez etykę rozwojem biologii, spróbują wyposażać swoich zwierzęcych kandydatów na współmałżonków w niektóre ludzkie cechy: np. zdolność mówienia czy przeżywania (najlepiej wspólnego) orgazmu. 

Portret użytkownika Qbek10

To było pewne ze jak się

To było pewne ze jak się zalegalizuje związki sodomitów to zaraz w kolejce ustawią się zoofile, pedofile, nekrofile i inne chore jednostki. W sumie wszyscy sa siebie warci... Ziemia jest stosunkową dużą planetą, ma sporo niezamieszkałych wysp; a może by tak pozbierać wszystkich zboczków walczących z normalnością i wysiedlić na jedną z nich? Niech sobie ustalają swoje prawa, niech kopulują z kotami, żółwiami czy mewami o ile te na tą wyspę będą miały ochotę zaglądać a jak ich zabraknie zawsze pozostają palmy i inne roślinki... Z czasem zgodnie z naturą wyginą i problem sam się rozwiąże Smile JESTEM HOMOFOBEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!! Nie przeszkadza mi że gdzieś w bloku spotyka się dwóch facetów czy dwie kobiety i robią ze sobą to na co mają ochotę, jednak NIGDY nie bede tolerował zalegalizowania ich związków, nie bedę tolerował tego żeby moje dzieci patrzyły na sliniących się sodomitów albo na zboczka z kotem takiego jak wyżej!

Portret użytkownika Corvus

Sodomici to przecież inaczej

Sodomici to przecież inaczej zoofile.
Ja rozumiem, że poziom edukacji w Polsce systematycznie spada, ale obecnie dostęp do słowników poprawnej polszczyzny w wersji elektronicznej jest niemal nieograniczony i nigdy nie był tak łatwy, jak teraz, zatem nie da się w żaden sposób usprawiedliwić nieznajomości używanych pojęć.

Portret użytkownika Qbek10

Jelonku, siedzisz przed

Jelonku, siedzisz przed kompem niewiele kosztuje poszukać i dowiedziec się o czym sie pisze, a później komentować, ale widać że czekoladowe oko u pewnych ludzi powoduje tekie a nie inne uwstecznienie...:
Sodomia to w języku polskim termin określający zoofilię[1]. W języku angielskim (a zwłaszcza w USA) słowo sodomy oznacza stosunek analny między osobami tej samej lub przeciwnej płci[2]. Słowa pedał nie wolno uzywac bo sie obrażacie, sodomita też Wam przeszkadza?
 

Portret użytkownika Qbek10

Poczytaj sobie o sodomie, a w

Poczytaj sobie o sodomie, a w z wiązku z tym że masz chyba problem z googlami pomoge Ci i zacytuję: "Powszechnie przyjmuje się, że sodomia oznacza współżyciem ze zwierzętami. Owo zboczenie seksualne pochodzi od biblijnych mieszkańców Sodomy. Należy jednak wiedzieć, że sodomia powinna oznaczać szerszy autorament seksualnych odchyleń, którym hołdowali sodomici, a były to m.in.: Powszechne skłonności mężczyzn do stosunków homoseksualnych, w tym nawet współżycie z aniołami płci męskiej, kazirodztwo, gwałt seksualny. Występku takiego dopuściły się córki Lota, które zgwałciły swego ojca, po tym jak go zamroczyły alkoholem". Dla mnie i nie tylko, bo nie tylko ja używam wzgledem pedziów takiego określenia, sodomita to w ogólnym tego slowa znaczeniu zboczeniec seksualny, ktoś poza normą, którego (jeśli stwarza zagrożenie dla otoczenia, a deprawacja dzieci, czy propagowanie chorych seksualnych zachowań takim jest) powinno sie kierowac na przymusowe leczenie. Jeśli w życiu codziennym posługujesz się tylko słownikami i encyklopediami to pozostaje mi wyrazić współczucie. Wolę wyjaśnić co mam na mysli zeby uprzedzić dziwny komentarz: słowniki i encyklopedie są ważne, ale życie i zrozumienie innych i właściwa interpretacja faktów również. I jeszcze  jedno dobrze napisałeś że żyjemy w Polsce, bo o dziwo tu masz rację faktycznie jesteśmy Polakami! W Polsce od lat obowiazywały pewne kanony, nasze matki, ojcwie, babcie i dziadkowie (...) mieli jakieś świętości, szacunek dla drugiego człwowieka i do wiary, SODOMICI nie byli uważani za normę, nie piszę że ich nie było, ale to co robili ze swoimi odbytami było ich sekretem i nikt, ani oni, ani zdrowi ludzie nie twierdzili że to było normalne. To co się teraz dzieje, promowanie wszelkich zboczeń i zboczków przyszlo do nasz z zachodu i z USA! Jesteśmy POLAKAMI i zyjemy w POLSCE! WALCZMY O NASZĄ KULTURĘ!

Portret użytkownika ariel

Interesujące, zgodnie z

Interesujące, zgodnie z podstawowym rozkładem statystycznym na te wyspy będziesz musiał stale kogoś wysyłać.
Kiedyś wpadło mi w ręce interesujące opracowanie z którego wynikało, że najbardziej przeciwko homo są ludzie o zbyt wybujałej wyobraźni. Bo w sumie to taki homo nic innego nie robi tylko czai się gdzieś i tylko czeka na jakieś wypięte tyłki. 
Natomiast fakt, że narzucanie innym swojej orientacji (seksulanej, religijnej, światopoglądowej) innym jest czymś złym. Bez względu na to co to jest.

Portret użytkownika Qbek10

Dlaczego nie starasz się

Dlaczego nie starasz się przeczytać ze zrozumieniem tego co pisze? Napisałem wyraźnie że nie interesuje mnie to co w swoim domu robisz ze swoja dziewczyną czy chłopakiem, rób co chcesz Twoja i Twojego partnera wola :). Ale nie kumam jaki jest powód promowania choroby? Nie rozumiem jaki jest z tym cel? Widzę tylko jeden: przez takie chore związki ilość Europejczyków dalej będzie spadała, a islamisci których przybywa coraz więcej i mnożą się na potęgę w końcu wprowadzą swoje prawo (miłości he he he ) wyrżną wszystkich zboków i zostanie garstka zdrowych ludzi którzy nie będa się w stanie upomnieć o swoje prawa, a jak sie upomną to tamci tez ich wyrżną :] O to chodzi !!!???

Portret użytkownika ariel

Jak pokazują wyniki

Jak pokazują wyniki "Ogólnopolskiej diagnozy problemu przemocy wobec dzieci", przeprowadzonej przez Fundację Dzieci Niczyje, krzywda, której zaznała Justyna, jest doświadczeniem wielu jej rówieśników. 71% młodych osób w wieku 11-17 lat miało bezpośredni kontakt z przynajmniej jedną formą wiktymizacji, co trzeci nastolatek jest ofiarą przemocy ze strony osób dorosłych. Co piąty odczuł skutki przemocy psychicznej, tyle samo (22%) – przemocy fizycznej, a 6% młodych w wieku szkolnym wie, co to znaczy być zaniedbywanym przez rodziców

Portret użytkownika wdn

"mam ochotę zabijać

"mam ochotę zabijać wszystkich, którzy przewijają się wokół mnie", w imię tolerancyjnej tolerancji chyba mogę to robić??? tylko uważajcie abyście mnie nie spotkali...
wielki szacun dla Admina za ten tekst... cieszę się, że nie wszyscy w tym kraju POgłupieli... terść tego newsa sprawiła, że jeszcze bardziej Was polubiłem...:)))

Strony

Skomentuj