Kolejna niezidentyfikowana rakieta spadła na terenie Polski

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Dzisiaj rano na terytorium Polski, w okolicach Wożuczyna pod Tomaszowem Lubelskim, spadła rakieta o nieznanym pochodzeniu. Niezidentyfikowany obiekt powietrzny wleciał do przestrzeni powietrznej Polski od strony granicy z Ukrainą. Od momentu przekroczenia granicy do miejsca zaniku sygnału, obiekt był obserwowany przez środki radiolokacyjne systemu obrony powietrznej kraju​.

 

Rakieta upadła w miejscowości Wożuczyn-Cukrownia, w powiecie tomaszowskim. Nic jeszcze nie wiadomo czy doszło do eksplozji. Na szczęście tym razem udało się uniknąć ofiar śmiertelnych​​​​. Sekretarz gminy Rachanie, Agata Niedziółka, zauważyła wzmożoną aktywność służb mundurowych w regionie od rana, jednak nie otrzymała żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie​.

 

Zdarzenie to wywołało wiele pytań dotyczących tego kto jest odpowiedzialny za wystrzelenie tej rakiety. Niezwykłe wydarzenie spowodowało mobilizację służb oraz specjalistycznych zespołów do przeprowadzenia poszukiwań w okolicach Wożuczyna. Ich celem jest odnalezienie i zabezpieczenie tajemniczego obiektu. Trwająca akcja poszukiwawcza ma na celu zrozumienie zdarzenia oraz potencjalne zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom regionu​.

Teraz kluczowe jest ustalenie pochodzenia rakiety oraz zrozumienie, co tak naprawdę wydarzyło się w okolicach Wożuczyn-Cukrownia. Prawdopodobnie tak jak w przypadku incydentu w pobliskim Przewodowie, winni są Ukraińcy, którzy nie zapanowali nad rakietami wystrzeliwanymi w kierunku nadlatujących rakiet i dronów rosyjskich. Zastanawiające jest tylko to, że Ukraińcy nie przeprosili za Przewodów kłamiąc, że winni są Rosjanie i chyba nie należy liczyć na to, że przeproszą za Wożuczyn.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

Dlaczego nie zestrzelono tej

Dlaczego nie zestrzelono tej rakiety , bo jakby się okazała Ukraińska,  oznaczałoby wypowiedzenie Polsce - NATO wojny przez Ukrainę,  a tak można zwalać ze to była rakieta Rosyjska i w razie co można wypowiedzieć wojnę Rosji , tylko pytanie czy Polskie władze wiedziały ze wleciała rakieta na terytorium Polski gdyby nie donosy obywateli ?

A głupawe zdania , ze nie mogli zestrzelić tej rakiety bo nie wiedzieli czyja ona jest , czy ja żyje w kabarecie ?

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

 

Portret użytkownika spokoluz

Nie na temat ale z tematem -

Nie na temat ale z tematem - prezio nowy szudnu wygłosił orędzie do ...... i najważniejsza informacja została pominięta na rzecz postawienia sprawy polinu z do góry nogami na do góry nogami o 360 st. a o rakiecie ani słowa .

Co to znaczy , że nowy premier pominął tak ważny temat - ocieplenie na linii kacap - tuskoland. Resztę sobie dopowiedźcie - pomost berlin - moskwa.

Nawet lodowce tak szybko nie topnieją ROFL

Sie dzieje od wyboruf ROFL

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika ARTUR

Najciekawsze jest to że

Najciekawsze jest to że ukraińcy sami przyznają że od początku wojny nie zestrzelili jeszcze żadnej rakiety Kh - 22 , NATO po prostu nie ma technologii więc gdy taka rakieta nadleci to jesteśmy bez żadnych szans . Musimy czekać aż sama spadnie :) 

Portret użytkownika spokoluz

Adminie musisz nanieść

Adminie musisz nanieść aktualizacje do artykułu - ponoć rakieta nie spadła na terytorium Polski ale tam gdzie miała. Cały ściek wyje o tym , że szukali części obiektu nieznanego pochodzenia - akcję zamknęli bo w końcu usrańcy im przekazali dane , że rakietka niby poleciała na uland.

Tyle szumu a wystarczyło od razu zapytać usrańców - codziennie latają nad wschodnią naszą granicą samoloty monitorujące i szpiegujące. Przekazują informacje ukropom o rakietach czy dronach nadlatujące znad kacapii to tę rakietę też widzieli ale ......  nic nie zrobili bo nie było czym albo mieli nic nie robić w celu wykreowania prowokacji.

Niby poderwali samolot aby zneutralizował obiekt - tak pierdolą w ścieku ale ..... zanim pilot zainstalował dupę w samolocie to rakieta im znikła z radarów i zaczęli poszukiwania. Rakieta tylko obniżyła pułap lotu i magicznie znikła im z radarów a zarazem też nie widzieli jej ukropki.

Czy to kacapska rakieta była ? Oskarżają kacapię ale to obnażyło tylko obronę przeciwlotniczą naszą i całego srato , która przecież jest na najwyższym poziomie i błyskawicznie neutralizuje obce obiekty już 3ci raz bezskutecznie.

Przewodów - rakietka z ukropii , lasy pod Bydgoszczą - cisza jak makiem zasiał czyja była rakietka zatem nie kacpaska bo inaczej darliby ryje w niebogłosy. Wczorajsza rakietka przyleciała znad ulandu lub białorusi jednak w ścieku misz-masz informacyjny i przekierowanie na wezwanie atasze kacapii w polinie sugerując , że na 100% to kacpaska rakieta.

W tv ścieku pokazali jakąś rakietę odpalaną z samolotu po czym pokazali nagarnia z przelotu innej rakiety bo kalibra na ulandzie na niskim pułapie - pełna profeska ścierwówek.

Nowy minister obrony określił akcję poszukiwawczą jako dobrą robotę bo .......  wynik poszukiwań obiektu był negatywny - brawo on.

Taka akcja dezinformacji i oskarżeń coraz bardziej przychyla mnie do opcji rakiety z ulandu pochodzenia srato na rozkaz usrańców  czy angoli aby zrobić dobrą prowokację i wkręcić polin. Tak jak pisał Baron - test nowych władz ale nie wiadomo przez kogo wykonany  jednak wynik testu jest dla obserwatorów i zinteresowanych już jasny.

Ciekawym faktem jest brak jakichkolwiek nagrań przelotu rakietki .

Może wypłyną cudownie jakieś inne informacje tak jak w przypadku Przewodowa - bo od razu po zdarzeniu pojeb żałosny i nasze debile piały , że to kacapska rakieta a prawda okazała się niewygodna i szybko została wyciszona - rakieta była faktycznie produkcji kacapaskiej ale niestety na wyposażeniu ukroparmii i przez nią odpalona . Poczekamy , zobaczymy.

 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika ba19

Wojna na Ukrainie to

Wojna na Ukrainie to likwidacja Ukrainy , USA - NATO się cieszy ze choć jeden " kraj"  z byłego bloku RWPG - Układu Warszawskiego  zostanie zlikwidowany rękami  byłego ZSRR  , takiej taktyki nawet NAPOLEON i Hitler nie był wstanie wymyśleć , potem czas na resztę krajów byłego Bloku RWPG , bo po to te kraje zostały przyjęte do UNII  - NATO aby na ich terenie stoczyć III wojnę światowa o zasoby  byłego ZSRR :

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika ba19

Ale czym jest ułaskawienie

Ale czym jest ułaskawienie Prezydenta  :

Ułaskawienie

ułaskawienie «darowanie skazanemu kary orzeczonej przez sąd lub zamiana takiej kary na łagodniejszą; też: dokument zawierający tekst orzekający darowanie kary»

https://sjp.pwn.pl/sjp/ulaskawienie;2532646.html

Więc czy wyrok zapadł czy nie , ułaskawienie dowodzi ze winni kary zostali ułaskawieni przez Prezydenta , kara została im anulowana , i po co włosa dzielić na 4 i ogłupiać innych , ze winni nie byli ułaskawieni skoro byli , Prezydent uznał ich winę i ich ułaskawił!

Portret użytkownika ba19

Jeśli byłoby to prawda,  ze

Jeśli byłoby to prawda,  ze pocisk np. przyleciał z Białorusi  wystrzelony z Rosji,  to wykazuje ze obrona przeciw rakietowa tego całego NATO jest nic nie warta i Rosja może zlikwidować atomowo każdy cel w NATO , ale nie ma co się martwić,  Bóg Biblii wszystko kontroluje i pozwoli tylko na tyle aby Boże proroctwa się spełniły w 100%, Wkrótce narody czy to Rosji czy USA - NATO i reszty świata oddadzą władze ONZ - bestii , ale zanim to się stanie może dojść do ograniczonej wojny atomowej :

Przebudźcie się  1984 nr.6 str.3-6

 

Wydarzenia światowe wskazują, że wykonanie wyroku Bożego może nastąpić w każdej chwili. Toteż wkrótce musi się też spełnić następujące proroctwo: „Skoro tylko będą mówić: ‛Pokój i bezpieczeństwo!’ — wtedy od razu spadnie na nich nagła zagłada” (1 Tes. 5:3). Choć werset ten dopuszcza możliwość wybuchu wojen konwencjonalnych czy nawet ograniczonej wojny atomowej, to jednak wyklucza powszechną katastrofę nuklearną. Dlaczego? Zastanów się: Kto by pozostał po kataklizmie jądrowym, żeby obwołać „pokój”? A gdyby nawet niektórzy ocaleli, to czy mieliby jakieś powody, aby na skażonej radioaktywnie ziemi obwieszczać „bezpieczeństwo”?

Psalm 46:   Chodźcie, zobaczcie poczynania Jehowy,+jak spowodował zadziwiające wydarzenia na ziemi.+   Sprawia, że wojny ustają aż po kraniec ziemi.+Łamie łuk i kruszy włócznię,+wozy pali w ogniu.+ 10  „Ustąpcie i wiedzcie, że ja jestem Bogiem.+Wywyższony będę między narodami,+wywyższony będę na ziemi”.+

Psalm 57:5  Bądź wywyższony, Boże, nad niebiosa;achwała twoja niech będzie nad całą ziemią.b

Rzymian 14: 11  bo jest napisane: „‚Jako żyję — mówi Jehowa+ — ugnie się przede mną każde kolano, a każdy język otwarcie wyzna Boga’”.+

Przysłow 21: 30  Nie ma żadnej mądrości ani żadnego rozeznania, ani żadnej rady przeciwko Jehowie.+

Izajasza 40: 17  Wszystkie narody są przed nim jak coś nie istniejącego;+ są dla niego jak nicość, coś nierzeczywistego.+

Jakuba 4: 14  a przecież nie wiecie, co jutro będzie z waszym życiem.+ Jesteście bowiem oparem, który ukazuje się na chwilkę, a potem znika.+

 

Portret użytkownika ba19

Niestety cały świat pod

Niestety cały świat pod patronem USA - NATO - UNII postanowił zniszczyć Rosję i przejąć  jej bogactwa naturalne i stoczyć III wojnę światową na terytorium byłych krajów RWPG  i wszystko w tym kierunku zmierza , dlatego te państwa byłego bloku Warszawskiego na tą imprezkę są sprytnie manipulowane ,. ale nic z tego nie wyjdzie , bo według Biblii Rosja to Król Północy i jest nie do zniszczenia , a Królem Południa jest USA co go wspiera NATO i obydwa  te systemy polityczno – wojskowe - ekonomicznie zginą  z ręki  Boga Wszechmocnego :

Objawienia 17: 11  A bestia, która była, lecz jej nie ma,+ sama też jest ósmym królem, ale wywodzi się z tych siedmiu i odchodzi na zagładę. 12  „A dziesięć rogów, które ujrzałeś, oznacza dziesięciu królów,+ którzy jeszcze nie otrzymali królestwa, lecz na jedną godzinę otrzymują władzę jako królowie wraz z bestią. 13  Ci mają jedną myśl i dlatego dają bestii swą moc i władzę.+ 14  Ci stoczą bitwę z Barankiem,+ ale Baranek ich zwycięży,+ ponieważ jest Panem panów i Królem królów.+ Zwyciężą też ci, którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni”.+

 1. 10 - to wszystkie państwa potęgi militarne

  2. Bestia to - ONZ

Wkrótce i tak ONZ dostanie władzę nad całą planetą i wszystkimi krajami jako Rząd dla całej Planety ! ale los ONZ jak i reszty jest przesądzony !

 

Portret użytkownika axell69

Zeszłej nocy rosyjski rakieta

Zeszłej nocy rosyjski rakieta wleciała w przestrzeń powietrzną POLSKI, przeleciała kilkadziesiąt kilometrów w głąb Polski, a następnie skierowała się w stronę Ukrainy. W tym czasie obrona powietrzna NATO nie zareagowała!

Jak doniesiono w innym miejscu tej witryny, wczoraj wieczorem Rosja przeprowadziła największy atak rakietowy na Ukrainę od rozpoczęcia działań wojennych między tymi dwoma krajami. Rosja wystrzeliła ponad 150 rakiet.

Co najmniej JEDEN pocisk wystrzelony z Rosji przeleciał przez całą Białoruś (sojusznik Rosji), a następnie wleciał w przestrzeń powietrzną wschodniej POLSKI!

Pocisk kontynuował podróż na południowy zachód, przez kilka minut pozostawał w przestrzeni powietrznej POLSKI, po czym skręcił na południowy wschód i wleciał na Ukrainę. Poniższa mapa przedstawia tor rakiety.

 

Przez długi czas rosyjski pocisk znajdował się w Polsce, wychwalanej obronie przeciwlotniczej NATO. . . . nic nie zrobił.   Brak alertów.  Brak śledzenia radarowego.  Brak blokady radarowej.

Co jeszcze ciekawsze, rakieta przeleciała nad wysuniętymi do przodu oddziałami NATO! Tuż nad ich głowami!  

Bardzo ciekawe sondowanie obrony powietrznej NATO podczas ataku na Ukrainę. Wielu osobom wydaje się, że NATO nie zdało egzaminu sondującego.

 AKTUALIZACJA 12:31 EST--

Polska twierdzi teraz, że ich obrona powietrzna rzeczywiście wyśledziła rakietę. Mówią, że rakieta znajdowała się w polskiej przestrzeni powietrznej przez „trzy minuty”, po czym wysłali myśliwiec, aby go zestrzelić. 

UWAGA HT: Pozostawiam waszemu zdrowemu rozsądkowi decyzję, czy zdołaliby wlecieć myśliwcem w trzy minuty. )

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika ba19

Do axell69

Do axell69

Moim żródłerm jest Biblia  , moje wywody opieram na Biblii :

Ezechiela 3: 18  Gdy mówię niegodziwemu: ‚Na pewno umrzesz’,+ a ty go nie ostrzegasz i nie przemówisz, by ostrzec niegodziwego przed jego niegodziwą drogą w celu zachowania go przy życiu,+ to on, będąc niegodziwym, umrze w swym przewinieniu,+ lecz jego krwi będę się domagał z twojej ręki.+ 19  Jeśli jednak ty ostrzegłeś niegodziwego,+ a on się nie odwraca od swej niegodziwości i od swej niegodziwej drogi, to umrze z powodu swego przewinienia,+ ty zaś uratujesz swą duszę.+

A czy ty w to uwierzysz czy nie   to  twoje życie , ważne ze przekaz odebrałeś i byłeś ostrzeżony ,

Łukasza 17: 26  A jak działo się za dni Noego,+ tak też będzie za dni Syna Człowieczego:+ 27  jedli, pili, mężczyźni się żenili, kobiety wydawano za mąż, aż do owego dnia, gdy Noe wszedł do arki i nadszedł potop, i zgładził ich wszystkich.+ 28  Podobnie jak działo się za dni Lota:+ jedli, pili, kupowali, sprzedawali, sadzili, budowali. 29  Ale w dniu, w którym Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i zgładził ich wszystkich.+ 30  Tak samo będzie w owym dniu, w którym Syn Człowieczy ma być objawiony.+

Objawienia 22: 12  „‚Oto przychodzę szybko+ — a zapłata,+ którą daję, jest ze mną — aby każdemu oddać według tego, jakie jest jego dzieło.+

Rzymian 2:6  A On odda każdemu stosownie do jego uczynków:a

Strony

Skomentuj