Polskie władze dementują oddanie myśliwców Ukrainie i zgodę na ich latanie z polskich lotnisk

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Od wczoraj coraz więcej źródeł przedstawia informacje z których wynika, że Polska, Słowacja i Bułgaria oddadzą Ukrainie swoje postsowieckie myśliwce i samoloty bojowe - w sumie 70 maszyn w tym 28 polskich MiGów 29. Potem pojawiły się bardzo niepokojące doniesienia strony ukraińskiej, z których wynikało , że samoloty ukraińskie będą mogły startować i lądować na lotniskach w Polsce. Gdyby się to potwierdziło, znaczyłoby to de facto przystąpienie Polski do wojny z Rosją.

 

Doniesienia o przekazaniu myśliwców i planie operowani nimi z terytorium Polski, przekazało dzisiaj kilka polskojęzycznych mediów głównego nurtu. Pierwszy napisał o tym portal Onet, potem rządowe TVP Info. Bardzo długo trzeba było czekać na jakikolwiek kometarz w tej sprawie polskich władz, a sprawa jest fundamentalna. Mamy przecież na wschodzie niebezpiecznego człowieka z guzikiem atomowym w ręku i ten człowiek straszył przedwczoraj użyciem niszczycielskich broni wobec państw, które będą pomagały Ukrainie.

 

Źródłem informacji o przekazaniu samolotów i zgodzie na korzystanie z polskich lotnisk był sam Sztab Generalny Ukraińskiej Armii. Potem na ten temat pisały między innymi media ukraińskie. 

 

Pierwszy na rewelacje Ukraińców zareagował polski prezydent Andrzej Duda, który podczas briefingu z Sekretarzem Generalnym NATO, Jensem Stoltenbergeim. Zapytany wprost przez dziennikarzy stanowczo zdementował tego typu zaangażowanie strony polskiej. Potem w podobnym tonie wypowiedział się również premier Mateusz Morawiecki.

 

Czy po zajęciu stanowiska przez polski rząd można wykluczyć, że Ukraińcy na pewno konfabulowali? No cóż, niektórzy mówią, że nie należy wierzyć niezdementowanym wiadomościom. 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

Hmmmm - nawet jak by poliniak

Hmmmm - nawet jak by poliniak sprezentował te samoloty wszystkie ukrom z całym bojowym orężem jakie do nich mają, to wystrzelenie jakiejkolwiek rakiety czy strzelanie z działka musi być zatwierdzone przez pentagon - czyli: jeśli ukry zaczęły by walczyć przy użyciu tych samolotów, to jaki kraj by się włączył do wojny z Rosją? Rozumiecie czemu te głupie chuje żydoskie z warszawki nie mogą dać tych samolotów tym banderowskim bandytom? 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika sekator

Obawiam się że Pentagon,

Obawiam się że Pentagon, przebiera zydowskimi kopytkami, zeby jak najprędzej zakwitły atomice. Żeby ludność swiata zeszła do 499 milionow. Reszta stała się nawozem we wszechobecnych kibucach. Pentagon jak i USA, należą do Wash.DC. Ani Trump, ani Flynn, nawet nie mają szansy zaistnieć w przestrzeni. Pokierować rewolucją przeciw gadom.

Portret użytkownika Rumcajs

w tym sens że to sens ma - i

w tym sens że to sens ma - i takie coś przepowidziałem w 2011 roku mówiąc tak:

teraz w obliczu skażenia atomowego które wydostaje się ze stopionych dużych reaktorów o rdzeniach na paliwie mox - fukushima będzie produkowała po kres czasu niebotyczne potworne skażenie nieustannie prosto do całego ekosystemu, od powietrza wody aż po całe jedzenie na ziemi. Skażenia nie będzie ubywało a przybywało i nie będzie tego można powstrzymać w żaden sposób. W obliczu takiej sytuacji będą próby pozbycia się ludzi szybciej niż zaczną chorować na raki od tego skażenia i takie próby były już podjęte i wykonane - połowa ponad świata jest dziabnięta eliksirami śmierci z lekko opóźnionym zapłonem. A aktualnie są próby doprowadzenia wszystkich ludzi do szału że zaczynają przebąkiwać i zastraszać się bronią atomową - im już nie zależy kompletnie na tym czy ziemia będzie skażona atomowym działaniem wojennym BO ZIEMIA JUŻ W TEJ CHWILI BEZ WOJNY ATOMOWEJ JEST SKAŻONA I TO MOCNO TAKIM SAMYM SKAŻENIEM ATOMOWYM tyle że bez wojny atomowej. Fukushima dziennie produkuje około 10 bomb Hiroshimskich na godzinę!!! I dzieje się tak cały czas już prawie od 11 lat! Wszystko dosłownie wszystko jest tym uwalone i skażone - nawet ty ja mój pies i rybki w akwarium i twoje masło na kromce chleba i sam chleb. Randapy glifosaty i zwykła chemia w jedzeniu to przy tym skażeniu jest jak wystrzał z kapiszonu.  Nie wiem jak i dlaczego nie jestem w stanie przebić się z tą prawdziwą informacją do rozumu ludziom. To wszystko prawda jest. To sie cały czas dzieje i dokłada nawet w tej chwili jak to czytasz. 

  1. Za chwile będzie to 11 lat nieustannych emisji super toksycznych i rakotwórczych na świat
    Za chwile będzie to 11 lat nieustannych emisji super toksycznych i rakotwórczych na świat

     

 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Strony

Skomentuj