Władze polskie przygotowują się do mobilizacji na wypadek wojny

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Przed kilkoma dniami w sieci Internet pojawiło się bardzo niepokojące nagranie. Umieścił je internauta posługujący się pseudonimem Warszawski Drukarz. Na nagraniu przedstawia on kilkadziesiąt kartonów zadrukowanych kartami powołania do wojska oraz obwieszczeniami mobilizacyjnymi.

 

Nagranie robi wrażenie, a z opisu wynika, że wydrukowano już 300 tysięcy egzemplarzy, więcej mają dodrukować, gdy przyjdzie dostawa papieru. Na filmie widać trzy rodzaje dokumentów. Obwieszczenia mobilizacyjne, karty powołania i informacje dla ludności cywilnej.

Tak jak kilka dni temu przy okazji dodatków emerytalnych dla Żydów z Izraela, wiele osób na pierwszy rzut oka w to po prostu nie wierzy. Mogą mieć racje, bo jakkolwiek dokumenty wyglądają profesjonalnie, to nie wiemy czy nie wydrukowano tylko kilku egzemplarzy stylizowanych na obwieszczenia itd. Trzeba uczciwie przyznać, że jest to możliwe, ale wykonanie trzech takich projektów to spory wysiłek.

Adwersarze zauważają, że czerwony pasek na karcie mobilizacyjnej i na obwieszczeniu znajduje się w złym miejscu, bo według wzoru powinien być na środku dokumentu. Jeśli jest to fake, to trzeba przyznać, że doskonały, a jeśli nie, co niestety jest też prawdopodobne, to można się tylko zastanawiać, co planują dla nas nasi polskojęzyczni władcy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wojownik

Mam plan ostatecznego

Mam plan ostatecznego rozwiazania:
1. Balcerowicz, Lewandowski Schetyna i Tusk itp geniuszy mianowac na stanowiska dowodcze generalisimusow
   wojskowych i gospodarczych.
2.Przymusowa  mobilizacja wszystkich bezrobotnych i wyslanie ich pod zaufanym wg.pkt1  dowodstwem gdziekolwiek na wojne  o wartosci   ktorych sa tworcami .
Skutek:
 Pozbywamy sie problemu biadolacych  bezrobotnych i geniuszy gospodarczych.
Moze to wyglada na ironie ale zawsze tak bylo ze kabzy i dupy oszustow  musial w ostaecznosci bronic tlum.

Portret użytkownika N1KT

NA ŻADNĄ WOJNĘ NIE PÓJDĘ ! I

NA ŻADNĄ WOJNĘ NIE PÓJDĘ ! I NIKOGO NIE BĘDĘ ZABIJAĆ DLA CZYICHŚ INTERESÓW !
TERAZ NAJWAŻNIEJSZE JEST ABY CAŁY ŚWIAT ZECHCIAŁ POMÓC JAPONI W UPRZĄTNIĘCIU TEGO BAŁAGANU Z REAKTORAMI W FUKUSHIMIE ! NIE TRZEBA WOJNY ŻEBY UMIERAĆ - JEŚLI NIE ZROBIMY PORZĄDKU Z REAKTORAMI I JEŚLI ZOSTAWIMY JE W TAKIM STANIE JAKIE SĄ, TO WSZYSTKICH POZABIJA NIE WOJNA A RAK !
ŚWIAT ZWARIOWAŁ I TEGO JESTEM PEWNY...
 
POPATRZ SOBIE JAK WSPANIALE WYGLADA PRAWDZIWA WOJNA W HD
https://ia801509.us.archive.org/18/items/al_saleel_4/SaleelSawarim.mp4
ŻEBYŚ NAWET NIE MYŚLAŁ O WOJENCE ! WYBIJ SOBIE TO Z GŁOWY !
 
HASŁO NA PRZYSZŁOŚĆ: ZOSTAŃ DEZERTEREM (.^_^.)
 

Portret użytkownika Kurogane

Właśnie tacy naiwniacy jak ty

Właśnie tacy naiwniacy jak ty dadzą się najłatwiej oszukać.. Polska jako kraj przestaje istnieć, została już w ponad połowie sprzedana, wojsko zostalo dawno zdelegalizowane, a żydomorowski po cichu za twoimi plecami próbował zmienić konstytucję ze 2-3 razy, po cichu wprowadził GMO mimo licznych protestów, demonstracji i ogólnego niezadowolenia społeczeństwa - pozostała reszta śpi, bo ciemnota (brawo! tak właśnie działa nasza edukacja!) twój zrąd wprowadził najdroższe w Polsce muzeum dla Żydów, bo przecież oni tak cierpią, że jesteśmy im to winni .. i udają cierpiącyc adal. Twój rząd próbował sprzedać Polskie lasy żydom i wreszcie twój zdradliwy rząd planuje zamknąć najważniejsze kopalnie w kraju żeby osłabić sił solidarnościowe.
Mało dowodów? Idź przelewać krew na darmo. Nie ma o co walczyć, niegdyś była to duma i honor, aby zginąć w boju, teraz to CZYSTA HAŃBA I GŁUPOTA! I z kim może się zmierzysz ze swoim karabinkiem .. z dronem ?Pozdro. jak dla mnie możesz być nawet mięsem armatnim, bo niestety tak wygląda realna rzeczywistość. Amerykańce nas oleją jak cała reszta i zobaczysz, że będziemy zdani tylko i wyłącznie na siebie.
Swoją drogą wcale mnie nie dziwi ten "poborowy pomysł", wygląda na to, że jest to kolejny udany pretekst do masowej depopulacji - depopulacji polaków, bo chcą zrobić sobie tutaj kolejny Izrael. W związku z tym każdy, naiwny bądź nie Polak i to cywil będzie musiał walczyć. A żydzi będą sobie spokojnie sączyć herbatkę w domu. W ten sposób planują pozbyć się rodowitych Polaków - to znacznie szybsze niż wybijanie za pomocą śmiercionośnych strzykawek na ebole prawda? Pretekst dobry, zastanawiam się tylko ile omorowsiemuzapłacili za urzdzenie tego przedstawienia, a kto wie? Być może "terroryści" wynajęc przez CIA z francji zaraz przeskoczą sobie do Polski i znowu bdzie stano policjantów zamaskowanych biegało sobie po ulicy krzycząc?

Portret użytkownika babunia

   A ja uwielbiam czytac

   A ja uwielbiam czytac komentarze , fajnie sie mlodzi bawia  wypisywaniem bzdur. A w moim wieku juz tylko pozostalo posmiac sie, az do lez. i z mysla taka, ze nie wypadna mi klapaczki bo  je wyciagam i geba smieje sie od ucha do ucha.  Bawcie sie dobrze, a smiech to zdrowie.  Pozdrow. dla admina.

Portret użytkownika ese

dobry artukul uswiadamiajacy

dobry artukul uswiadamiajacy poziom ludzi piszacych tutaj komentarze, mam nadzieje adminie, ze przeprowadzales test spoleczny i, ze to byla prowokacja...  wiedzialem, ze ludziom brakuje inteligencji i nawet co niektorzy, nie baczac na dowody, dalej tlumacza sobie ze to prawda (mozna sie niezle usmiac)...
podsumowujac, w mojej ocenie portal stal sie maszynka do oglupiania ludzi...

Strony

Skomentuj