Ruchy wojsk w Polsce niepokoją mieszkańców

Kategorie: 

Śmigłowce Mi-24 nad Polską - Źródło: YouTube

Wojenna retoryka zagościła już na dobre w naszej przestrzeni medialnej. Rosjanie otwarcie oskarżają Polskę o zaangażowanie na Ukrainie i to nie tylko polityczne, a nasi "umiłowani przywódcy" coraz chętniej fotografują się na tle czołgów i myśliwców. Trudno się zatem dziwić, że ludzie zwracają uwagę na ruchy wojsk w Polsce, zwłaszcza w kierunku wschodnim.

 

W ciągu ostatnich kilku dni do redakcji ZnZ spływają rozmaite sygnały wskazujące na to, że trwają jakieś ruchy wojsk na terenie naszego kraju.

 

Obserwuje się przeloty eskadr śmigłowców bojowych Mi-24, które według świadków lecą w kierunku wschodnim. Przeloty trwają od kilku dni i w sumie naliczono już 14 sztuk tych maszyn. Być może jest to transport na jakieś manewry na Podkarpaciu, ale brak informacji ze strony wojska o jakichś ćwiczeniach w tamtej okolicy.

W wielu miejscach kraju widziano także latające parami myśliwce F-16, ale mogły to być amerykańskie maszyny stacjonujące w Łasku. Informowano zresztą o tym, że nad Polską dochodziło do testowych lotów z tankowaniem w powietrzu.

 

Zaskoczeni ostatnią aktywnością naszego wojska są nawet ludzie mieszkający w pobliżu baz wojskowych. Otrzymaliśmy na przykład zdjęcie przewożonych na lawetach samochodów specjalnych typu Humvee.

Gdy do tego doda się ostatnią aktywność WKU, które wzywają masowo ludzi starając się ustalić kto jeszcze jest w kraju a kto już wyjechał, to składa się to na intrygujący obraz. Być może już od jakiegoś czasu trwają jakieś celowe ruchy wojsk, które są prowadzone w sposób maksymalnie niezauważalny.

 

Oczywiście nikt nie potwierdza, że cokolwiek się dzieje na tym polu, ale w epoce mediów społecznościowych, taki cichy alarm nie ma prawa pozostać niezauważony.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zombisiege

Mieszkam w Gorzowie

Mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim i dzisiaj okioło 08:30 widziałem na niebie 20 samolotów/helikopterów (nie jestem pewien bo były dosyć oddalone) ktoś ma jakieś info na ten temat?

 

Portret użytkownika soc

Witam, Mieszkam koło lotniska

Witam,
Mieszkam koło lotniska w Łasku i muszę przyznać, że od dłuższego czasu latają na całego. Kiedyś loty nie zdarzały sie tak często natomiast teraz latają CODZIENNIE od miesiąca, może dłużej. Coś sie kroi.

Portret użytkownika Vito

Sprawa jest prosta owrócenie

Sprawa jest prosta owrócenie od granicy zachodniej ,to tam trzeba postawić wojska nie na wschodzie to Niemcy są wielkim zagrożeniem dla Polski . Zniszczenie armi Polskiej było celem Donalda i jego ekipy .Możemy liczyć tylko na siebie i swoje wojska w razie wkroczenia wojsk Niemieckich.

Portret użytkownika N

oooo to prawda Tusk jest

oooo to prawda Tusk jest marionetką kazali rozwalić mu Polskę w zamian lepszej posadki i gwarancji, że nic mu się nie stanie.Tylko szkoda,że robi to dla swoich rodaków, żeby tylko mu w dooope było ciepło i miękko,taki z niego patriota! cham, kłamca, spluwa tylko na polskie ziemie i Polaków.

Portret użytkownika kto rozpętał niech wojuje

JA NIE BĘDE ZABIJAŁ I

JA NIE BĘDE ZABIJAŁ I MORDOWAŁ ZA TO ŻE TAKI SIKORSKI LATAŁ I SKAKAŁ JAK KOGUT BYLE ZAJĄĆ STANOWISKO W UNI EURPEJSKIEJ!!   ROZPĘTAŁ TO TERAZ KARABIN W DŁOŃ I GIŃ BURAKU !!
CO POWIEDZĄ, ŻE CO ZE MNIE ZA PATRYJOTA ?  A JAK TU MÓWIĆ O PATRYJOTYŹMIE SKORO WSZYSTKO JUŻ ROZSPRZEDALI ( ŁADNIE MÓWIĄC SPRYWATYZOWALI )
JEŹDZILI NA KRAINE ROBILI SOBIE FOTKI BARANY JAK BY SIĘ CIESZYLI ZE UDAŁO IM SIĘ ROZPĘTAĆ WOJNE...
NIE ZALERZNIE OD GRANIC KOLORU SKÓRY I WYZNAŃ WSYSCY JESTEŚMY BRAĆMI I SIOSTRAMI, WIĘC NIE NASTAWIJACIE NAS PRZECIW SOBIE KRAWACIARZE PIEPSZONE KOGUTY ZACZEPNE I PIERWSZE SPIER*****CIE JAK DOJDZIE CO DO CZEGO!

Portret użytkownika Krzych

Wczoraj na  mazurach z

Wczoraj na  mazurach z samolotu zrzucali spadochroniarzy i jakieś paczki na teren jednostki. W tym czasie jednostka była obstawiona przez wojsko amerykańskie i brytyjskie. Nie wolno było się nawet zatrzymać w pobliżu. Później latały śmigłowce polskie i czarne bez oznaczeń z powieszonym uzbrojeniem.

Strony

Skomentuj