Feministka zaproponowała aby zjadać dzieci w celu ratowania klimatu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jeśli komuś wydawało się, że tylko czarownice zjadają dzieci, mógł się poczuć zaskoczony propozycją amerykańskiej feministki wygłoszoną na spotkaniu z nowym lewackim Obamą, Aleksandrą Ocasio-Cortez. Rozhisteryzowana aktywistka klimatyczna krzyczała, że nie wystarczy brak posiadania dzieci. Jej zdaniem już teraz trzeba zacząć zjadać te żyjące bo "zostało kilka miesięcy" i w przeciwnym razie nadciągnie klimatyczna katastrofa.

Poglądy dzisiejszej lewicy są już tak szalone, że nie sposób powiedzieć czy kobieta domagająca się zjadania dzieci to prowokatorka która miała za zadanie doprowadzić do absurdu spotkanie z prawdopodobną lewicową kandydatką na prezydenta USA, czy też było to zaprezentowanie w czystej postaci obłąkanych poglądów, które są nazywane skrótowo cywilizacją śmierci.

 

Można odnieść wrażenie, że aktywiści klimatyczni, których ideologię przygarnęła nowoczesna lewica to ludzie niezrównoważeni psychicznie. Tylko, że ich szokujące postulaty takie jak zakaz spożywania mięsa, zniszczenie przemysłu poprzez swoją węglofobię i nachalne promowanie depopulacji poprzez promocję aborcji i eutanazji, to nie tylko objawy wariactwa. To objaw powstającej na naszych oczach antycywilizacji. 

Zamiast chronić najsłabszych wzywa się do ich mordowania, a nawet do kanibalizmu. Zresztą jest to propozycja pewnego szwedzkiego "naukowca", który bynajmniej nie żartował, a nawiedzona lewaczka ze spotkania z Ocasio-Cortez, po prostu twórczo rozwinęła tą chorą teorię. Można zażartować, że jeżeli już mamy zostać ludożercami, to niby dlaczego mamy zacząć od jedzenia dzieci, skoro można zjeść najpierw wegetarian i feministki. 

 

Należy mieć nadzieję, że była to prowokacja, natomiast bardzo dziwny jest fakt, że nikt z uczestników tego spotkania na to wezwanie do ludożerstwa nie zareagował. Gdy weźmie się pod uwagę ogół poglądów prezentowanych ostatnio przez lewice to trudniej uwierzyć, że mogła to być prowokacja. To raczej logiczna konsekwencja działań ruchów pro-aborcyjnych, domagających się zalegalizowania późnych aborcji, a nawet aborcji po narodzinach dziecka!

Historia nauczyła nas, że każda forma marksizmu prędzej czy później kończyła się ludobójstwem. Postulat zjadania dzieci, podnoszony teraz dla ratowania klimatu, był już kiedyś spełniony. W latach trzydziestych ubiegłego wieku bolszewicy doprowadzili do takiego głodu na Ukrainie, że matki zjadały swoje dzieci. Widocznie tak już musi być, że historia zatacza koło i zaczynamy odtwarzać kolejne zbrodnicze ideologie poszukując ich wersji bez wypaczeń, co niestety przeważnie kończy się tragicznie dla milionów ludzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MONIKA

Wariaci , niestety,  są

Wariaci , niestety,  są wszędzie ... Zarówno po prawej jak i lewej stronie . Z powyższego artykulu aż zawiało nienawiścią do lewicy , wnioskuję, że Admin to zagorzały Pisowiec i ma problem z poskromieniem emocji tuż przed wyborami . Szkoda, bo szczerze lubiłam ten portal , ale narzucania mi gotowych wniosków i oceny sytuacji przez autora ( taka pisowska metodyka !) przy swoim ilorazie inteligencji nie jestem w stanie zaakceptować! 

 

Portret użytkownika baca

nie wysilaj się że lubiłaś

nie wysilaj się że lubiłaś ten portal ponieważ nigdy cie na nim nie było. a skoro kłamiesz na tym błahym polu to pewnie jesteś zakłamana totalnie we wszystkich innych sprawach...

w dupę sobie wsadz swój pis i antypis bo niezakłamanym i lewica i udawana prawica po równo powiewa jako sztuczne twory genetycznych bolszewików

 

Portret użytkownika gnago

W swoim rozumieniu świata

W swoim rozumieniu świata zawężasz się. Faktycznie PIS to lewica bardziej na prawo i na bok od zwolenników LGBT . Ba to co zwiemy lewicą jest zupełnie gdzie indziej niż to co zwano lewicą te kilka dekad wcześniej. Seks jest jedynie ulotnym incydentem a wszelkie abberacje w tym względzie przeszkoda w osiagnięciu większej produktywności i użyteczności osobniczej dla społeczeństwa

Portret użytkownika Kmieć

Ci popaprańcy to nie jest

Ci popaprańcy to nie jest żadna Lewica, tylko zwyczajne, zwyrodniałe, parchate komuchy!!!
Lewica to Socjalizm (nie mylić z faszymem np. w Szwecji), komunizm zaś to żydowski system do zniszczenia Ludzkości.
Jak trzeba to komunizm jest "prawicowy", a zajdzie inna potrzeba to "lewicowy", czy jeszcze inny.

Tak czy inaczej jest to tylko bronsztajnowski KOMUNIZM, taki jaki był wprowadzany w ZSRR przez kryminalną żydowską bandę ludobójcy Lejby Bronsztajna, znanego pod pseudonimem operacyjnym "Lew Trocki", tylko uwspółcześniony do wersji 2.0.

Takie pomysły, jak ludobójstwo, zjadanie dzieci, to mogą się uplegnąć tylko w parchatych komunistycznych łbach!!!

Portret użytkownika Kmieć

Błądzisz chłopaczku po

Błądzisz chłopaczku po talmudycznych meandrach kwadratowej-nowomowy.

Socjalizm to system docelowy i naturalny. W Socjalizmie nie ma niczego za darmo. Naprawdę. (Dajesz dzieiom żreć i łachy na grzbiet ZA DARMO w ich mniemaniu, ale chyba wymagasz wyniesienia śmieci z domu w zamian, skoszenia trawnika, czy jakiejś innej pomocy, czyż  nie?...
Zaś zbrodniczy momunizm właśnie powszechną darmowość produkuje. Taka nowożytna wersja jahvistycznego "nieba.

Socjalizm i to na dodatek narodowy (nie mylić z komunistycznym faszyzmem towarysza Hitlera) masz w domu, choć być może o tym nawet nie wiesz. Bo gdybyś miał tę tak zwaną "demokrację" kapitalistyczną, to już byś dawno żarł gruz.

We łbie kiełbie, dulszczyzna i zakłamanie - oto czym napędzany jest motłoch Tobie podobny.
Nie winię Ciebie (o ile nie jesteś żydowskim trollem). Po prostu jesteś ofiarą żydowskiej, talmudycznej propagandy.
Tego talmudycznego "języka", który - jak opisany przez Orwella - odrwaca znaczenia słów i pojęć:
"Wojna to pokój, Ignorancja to siła," itd...

Portret użytkownika еuklidеs

Oj matołku, matołku....

Oj matołku, matołku.... Twórcą pojęcia socjalizmu był Robert Owen (który tym socjalizmem zabiegał o "równouprawnienie" dla żydów w UK...), a zaraz za nim teoretykami socjalizmu byli Marks, Engels, a potem Lenin itd.

Socjalizm to etap przejściowy w dochodzeniu do komunizmu. Komunizm to ostatnia faza rozwoju społeczeństwa - stan powszechnej równości. Nim się jednak osiągnie komunizm potrzebna jest dyktatura proletariatu, czyli socjalistyczne państwo. Tu masz na ten temat publikację: https://j-humansciences.com/ojs/index.php/IJHS/article/view/3152

Dzieciom odzienie czy żywność DAJESZ, a nie dzielisz je podatkami  i wyzyskujesz jak socjalistyczne państwo. Socjalistyczne państwo ludzi WYZYSKUJE nie dając nic w zamian ponad to co mogliby kupić sobie sami w większej ilości, gdyby nie zostali obrabowani.

Strony

Skomentuj