Dziecięca wagarowa krucjata przeciwko zmianom klimatu 

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Dzisiaj w 150 krajach świata na 7 kontynentach, doszło do manifestacji zwanej "Młodzieżowym Strajkiem Klimatycznym". Jest to protest wymyślony przez autystyczne dziecko, Gretę Thunberg, która została niemal świętą nowej globalnej świeckiej religii zwanej Klimatyzmem, a którego celem ma być rzekomo sprzeciw wobec nadciągającej "katastrofy klimatycznej", w którą wierzą wyznawcy tej teorii, jakby była czymś w rodzaju aksjomatu ich dziwacznej wiary.

 

To co kiedyś byłoby nazywane wagarami, po dobudowaniu do tego ideologii, stało się "strajkiem klimatycznym". Zamiast na lekcje, młodzi ludzie wylegli na ulice i maszerowali dzielnie nie zgadzając się na zmiany klimatu. Nie informowano jednak jaki klimat uznają za prawidłowy, ani jaka średnia temperatura na Ziemi ich satysfakcjonuje. Można odnieść wrażenie, że celem samym w sobie dla tego tej dziwnej dziecięcej krucjaty jest samo protestowanie, a nie osiąganie jakichkolwiek celów.

Rzekoma pomysłodawczyni klimatycznych piątkowych wagarów zamiast w szkole przebywa w Nowym Jorku gdzie gra rolę maskotki Klimatystów, kogoś w rodzaju dzisiejszej dziewicy orleańskiej, Joanny D'Arc. Dorośli ludzie spotykają się z tym dzieckiem i admirują ją jak boginię, ogłaszającą prawdy objawione. Cierpiąca na zespół Aspergera dziewczynka opowiada rozmaite kocopoły jak na przykład to, że własnymi oczami widzi dwutlenek węgla, a otaczający ją wianuszek, zdawałoby się poważnych ludzi, kiwa tylko głowami ze zrozumieniem.

Maszerujący po centrach miast wagarowicze skutecznie zablokowali w nich ruch na skutek czego dziesiątki tysięcy aut stanęło w korkach emitując jeszcze więcej zanieczyszczeń przed którymi rzekomo protestują uczniowie. Na próżno jednak szukać logiki w ich postępowaniu. Wszak domaganie się od Unii Europejskiej, odpowiedzialnej jedynie za 2% światowej emisji dwutlenku węgla, aby jeszcze bardziej walczyła ze zmianami klimatu, co miałoby nas uratować przed katastroficznymi wyobrażeniami Klimatystów jest zwykłym absurdem.

Młodzi ludzie zamiast na wagary powinni się wybrać na protesty do największych emitentów CO2, czyli do Chin i Indii. Należałoby zapakować młodzianów do pociągów, bo przecież nie do wysokoemisyjnych samolotów, i wysłać ich do Pekinu, żeby sobie zaprotestowali przeciwko chińskiemu przemysłowi, na przykład demonstrując to na placu Tienanmen. Nie trudno jednak przewidzieć jakby się to skończyło, bo tam nie dotarło jeszcze zachodnie klimatyczne szaleństwo przysposobione jako oficjalna ideologia i mogliby zostać po prostu rozgonieni przez służby.

Na postępujące klimatyczne szaleństwo trzeba patrzeć z troską i zaniepokojeniem, ale nie z powodu zmian klimatu, które były zawsze, ale z powodu implikacji dla nas wszystkich, wynikających z tego wariactwa. Jeśli tylko ktoś śmie wątpić w antropogeniczne przyczyny globalnego ocieplenia i wyraża swoje zdanie publicznie, wkrótce może tego pożałować. Aktywiści tej lewicowej quasi religii klimatycznej, domagają się już cenzurowania w mediach wypowiedzi krytycznych wobec ich wierzeń w dominującą rolę człowika w obecnym ociepleniu. Z ludzmi, którzy mimo to je formułują nie chcą rozmawiać tylko nazywają ich stygamtyzująco "negacjonistami" lub "denialistami", czyli czymś w rodzaju heretyków z czasó inkwizycji.

 

Rozkrzyczany lewicowy tłum domaga się nawet karania ludzi winnych niewłaściwych poglądów i żąda rugowania takich opinii z przestrzeni medialnej, oczekując podporządkowania się społeczeństwa ich fobiom, nakazującym im przymusowy wegetarianizm i inne lewicowe dziwactwa. Jeśli uda się wmówić dzieciom, że mają służyć tej chorej ideologii, strasząc je skutecznie wyimaginowaną katastrofą klimatyczną, to przyszłe pokolenia prawdopodobnie będą już zupełnie niezdolne do postawienia oporu temu lewackiemu terrorowi, uznając go za coś normalnego i słusznego. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Państwowe szkoły są od

Państwowe szkoły są od deprawowania i manipulowania młodzieżą, a współcześni rodzice właśnie chcą żeby państwo zdjęło z nich odpowiedzialność wychowywania potomstwa. Przecież to wszystko dzieje się nie tylko za cichym przyzwoleniem rodziców, ale wręcz za sprawą współczesnych rodziców. Takie poglądy wyznaje po prostu znaczna część zepsutego, zdemoralizowanego i głupiego społeczeństwa.

Portret użytkownika zdzichumichu

Eko ściema.Najpierw niech

Eko ściema.Najpierw niech przestaną nagminnie korzystać z internetu co ograniczy emisję o połowę.Skoro tak wierzą w te bajdy o ociepleniu.Niech przestaną kupować elektroniczne gadżety,których produkcja to kolejna pokaźna emisja.Na koniec niech się pukną w te puste łby,bo tak naprawdę są wkręcani w całą tę hecę .Ludzie prawie dorośli a woierzą w bajdy wielkich corpo.Za to jak w Fukushimie rozpoczeto wypompowywanie ze zbiorników skażonej wody do Pacyfiku,to ani jede ekolog się nie pojawił.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Jestem przerażony tym, jak

Jestem przerażony tym, jak bardzo łatwo infekuje się dziecięce umysły. Wpaja im się chore idee, a one w nie bezkrytycznie wierzą. Wyrywa się je ze szkoły, po to, by skandowały hasła, których nie rozumieją. Dlatego później są narzekania na szkołę, że zajmuje się wyłącznie indoktrynacją i nie uczy samodzielnego myślenia. Muszę dodać tutaj fakt, że w Polsce pod strajki te podłączyli się również politycy tacy jak Barbara Nowacka czy Borys Budka, którzy zwietrzyli sobie kolejną okazję do poprowadzenia kampanii wyborczej, a także przedstawiciele Amnesty International:

 

https://nczas.com/2019/09/20/sped-jak-na-pochod-1-maja-politycy-lewicy-piora-mozgi-dzieciom-mlodziez-zamiast-sie-uczyc-wykrzykuje-glupoty-na-ulicach-mlodziezowy-strajk-klimatyczny-odbyl-sie-w-polsce-i-na-swiecie/

 

Tu tak naprawdę nie chodzi o ochronę środowiska, tylko o obłożenie obywateli dodatkowymi podatkami i żerowanie na biedniejszych. Zresztą wiele krajów wykazuje się w tej kwestii hipokryzją. Np. z jednej strony wzywają Brazylię do walki z pożarami w Amazonii i mamią pomocą, zaś z drugiej sami wycinają lasy na potęgę i pozbawiają zwierzęta schronienia. Trzeba chronić klimat, ale nie w taki sposób w jaki narzucają nam organizację międzynarodowe i korporacje, które tak naprawdę dewastują środowisko.

Portret użytkownika inzynier magister

PiSowskie enwuostwo jest

PiSowskie enwuostwo jest zanipokojone wzrostem niezależnosci mediów niezależnych i publikowaniem prawdy o NWO i Agendzie 2030 iluminatów które wprowadza partia naczelnika jarka ! 

Publicysta Stanisław Michalkiewicz odniósł się do zapowiedzi prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego dotyczących dodatkowej ustawowej regulacji zawodu dziennikarza. Ostro skrytykował ten pomysł.Jarosław Kaczyński postuluje regulacje zawodu dziennikarza, jako zawodu zaufania publicznego. I podobnie jak w przypadku lekarzy czy prawników, również i dziennikarze mieliby swój samorząd, który „dbałby o standardy etyczne i zawodowe, dokonywałby samoregulacji oraz odpowiadał za proces kształtowania adeptów dziennikarstwa”.Publicysta Stanisław Michalkiewicz zwrócił uwagę, że taki samorząd miałby ogromną władzę nad dziennikarzami. – Pozbawiałby prawa wykonywania zawodu osoby, które nie podobały się samorządowi – zauważył Michalkiewicz. W opinii publicysty niektóre pomysły regulacji zawodu dziennikarza cofnęłoby nas do czasów komunizmu.Publicysta odniósł się też do zapewnień prezesa PiS, że ustawa ta w żaden sposób nie będzie ograniczała zawodu dziennikarza. – Albo jedno, albo drugie. Albo samoregulacja, albo wykonywanie zawodu w oparciu o umowę dziennikarza z wydawcą – powiedział Stanisław Michalkiewicz.Porównał pomysł powstania takiego samorządu do komunistycznego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. – Składano tam rozmaite samokrytyki – przypomniał mechanizm działania tamtej instytucji Michalkiewicz.Publicysta zadrwił też z zapewnienia rządzącej partii dotyczące walki z fake newsami. Zwrócił uwagę, że PiS sam świetnie manipuluje wyborcami i odpowiada za liczne fake newsy. Wyśmiał też używane przez polityków PiS słowa „postprawda”. – Co to jest postprawda? Dotychczas używaliśmy pojęcia prawy i kłamstwa – zauważył Michalkiewicz.

Stanisław Michalkiewicz o wyborach w Izraelu, antypolonizmie, Konfederacji i powrocie 447 ws. Carra!

https://www.youtube.com/watch?v=RJYcHW6daTQ

PILNE! Nowe sensacyjne dokumenty ws. 447! Dr Kękuś u Roli o Terezinie, Konfederacji, PiS i cenzurze!

https://www.youtube.com/watch?v=INobSXohTXA

Należy więcej sięmodlić by nam pomagał Duch Święty oraz Jezus Miłosierny bo elity NWO chcą nas załatwić na cacy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika reMedium

Bardzo dobrze że protestowali

Bardzo dobrze że protestowali. Ubrani w kurtki i buty produkowane w Chinach, Wietnamie czy Bangladeszu. Korzystający ze smartfonów, itp. itd. Więc buty będzie robił szewc w suterenie a kosztować będą dwie średnie wypłaty. Kurtka jak półroczna. Szyta ręcznie i ekologicznie. I te dzieci będą miały pracę, poczucie spełnienia i wartości większe niż "Fuck Me". 
A jak nie zarobisz, to biegaj na bosaka. Zapomoga socjalna wystarczy na zupę z pokrzywy, też ekologiczną. Ekologia Rulez!

Portret użytkownika Zenek ;)

Na 3 obrazu w/w artykułu

Na 3 obrazu w/w artykułu widać wielki napis "GWAŁĆ MNIE NIE KLIMAT"

co w świetle prawa wielu krajów, także jeszcze EU nawet w stosunku do osób do tego zachęcających nawet pełnoletnich jeszcze jest przestępstwem więc owa "manifestacja" ŁAMIE PRAWO z natury.....

 

Oczywiście ŚWIATŁA PRAWICA w postaci "KONFEDERACJI ukrytej OPCJI sodomicznej i abrahamicznej" już swego czasu postulowała "drobną" nowelizację KK...

 

by NIE KARAĆ SPRAWCÓW GWAŁÓW (nawet na niemowlakach) jeśli sprawca takiego gwałtu da po jego dokonaniu "angielskiego" czy "ruskiego cukierka" (także wcześniej obślinionego czy to "dugie") jego "biorcy".

 

To wedle POSTULATÓW w/w "KONFEDERACJI ukrytej OPCJI sodomicznej i abrahamicznej"... już NIE JEST GWAŁT (zw szczególnym okrucieństwem) a JOIN VENTURE z korzyścią dla zgwałconej (osoby)... od jakiego owa powinna odprowadzić stosowny podatek.

 

Strony

Skomentuj