Wściekły atak lewicowych mediów na kandydata w wyborach prezydenckich w USA - Donalda Trumpa

Kategorie: 

Przykład lewicowej propagandy wymierzonej w Donalda Trumpa - źródło: Internet

Donald Trump, lider wyścigu o nominację prezydencką z amerykańskiej Partii Republikańskiej, jest obecnie bezprecedensowo atakowany przez sprzymierzone przeciwko niemu lewicowe media. Jest kąsany z wszystkich stron, każda jego wypowiedź jest przekręcana. Otwarcie robi się z niego nazistę i wzywa się do rozprawienia z nim.

 

Lewackie media bardzo często stosują takie międzynarodowe nagonki. Gdy tylko na horyzoncie pojawia się ktoś, kto mówi jak jest, wzbudza to w lewactwie wściekłość. Zwalczanie ludzi o niewłaściwych zdaniem tej grupy poglądach jest więc bardzo brutalne.

 

Obecnie, oprócz Trumpa, dużą nagonkę prowadzi się przeciwko Polsce. Zdaniem międzynarodowego lewactwa Polacy źle wybrali władze i dlatego rozpętano histerię w mediach zagranicznych, jakoby w Polsce, tak jak na Węgrzech, stało się coś strasznego i wygrała "brunatna dyktatura". Schizofreniczni lewacy potrafią jednocześnie bohatersko bronić demokracji, ale uznają ją za mądrą tylko gdy ludzie wybierają lewicę. Gdy tak się nie dzieje uważają, że demokracja to zło prowadzące do faszyzmu.

Długą historię zorganizowanego lewackiego hejtu ma europoseł Janusz Korwin Mikke, a w przeszłości doświadczał go też obecny pieszczoch lewicowych salonów, Roman Giertych. Według tych samych sprawdzonych schematów niszczy się teraz Donalda Trumpa. Obecnie część populacji wierzy święcie w to, że jest on amerykańskim nazistą, który pragnie urzeczywistnić za oceanem idee Hitlera.

Zresztą epitety w stylu faszyści, naziści i nazywanie Narodowo Socjalistycznej Partii Niemiec prawicą, to typowe odchylenia mózgowe lewactwa. Jest to też dyżurny zestaw epitetów dla każdego kto nie widzi świata tak jak oni. Ostatecznie jednak jak zawsze, okazuje się, że największymi faszystami są ci, którzy obrzucają tymi kalumniami swoich oponentów z prawej strony sceny politycznej.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Chrobry

Wszyscy sa pionkami , trump ,

Wszyscy sa pionkami , trump , moze jest wporzo , ale i tak wybory wygra clinton , bo nie wazne kto glosuje tylko kto glosy liczy , ale ciekawe ze trump byl juz pokazywany jako kandydat na prezydenta w 2000r , nie wydaje wam sie to dziwne 15 lat temu masoni wiedzieli juz ze bedzie  startowal w wyborach pokazano to w kreskowce simpsonowie , a mzoe sa jasnowidzami xD ?

Portret użytkownika Polszmat

Witam, Ponieważ media a

Witam,
Ponieważ media a szczególnie telewizja, jak ktoś już tutaj zauważył, nie są Polskie a polskojęzyczne, proponuję dla posiadaczy Netii/UPC/Vectry i co tam kto jeszcze ma zablokować usunąć z listy kanały polszmatowe i TVN oraz inne gdzie występuje np. Lis skarżący się w niemeckiej telewizji że go w Polsce nie lubią.
Dla posiadaczy Netii: Wchodzimy w ustawienia Netia Playera i w "Ustawienia" w chodzimy w strojenie automatyczne i dajemy 'ukryj' kanałom propagandowym. Od teraz mamy spokój. Na Netii dodatkowo wycfanili sie że nie można zmienić kolejności kanałów i jako jedynke dali polszmat potem do szóstki polszmat i TVN. Dopiero od 7 jest jedynka. Tak więc danie "ukryj" dla kanałów 1-6 przywraca porządek w telewizorze:)

Portret użytkownika achiles

Coraz bardziej mi się podoba

Coraz bardziej mi się podoba ten TRAMP, jako kandydat, na szatańskiego Prezydenta, lecz się, nie ekscytuję zbyt mocno, bo znając diabelskie sztuczki, tak i w tym przypadku, to moze być jedynie brudna przedwyborcza gra sterowana, przez zła moce, podobnie, jak to u NAS miało miejsce w obu kampaniach przedwyborczych, ostanio odbytych. LUDZIE MAJĄ TYLKO ILUZORYCZNY WYBÓR PODAWANY NA TACY, PRZEZ siły zakulisowe, rządzące NASZYM SWIATEM. Ale kampania TRAMPA, robi pozytywne, na mnie wrażenie i to co on w niej porusza. 

Portret użytkownika Waldorfus

Metamorfoza aktora i

Metamorfoza aktora i dwulicowej obłudy

Przyznaje że republikanie zawsze byli moimi faworytami. To sentyment po – moim zdaniem – najlepszym prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki jakiego na świat wydała Ziemia – Ronaldzie Wilsonie Reaganie. Popsuł wszystko masoński klan Buszów, ale to jest inna historia; choć ma wiele wspólnego z tym co za chwilę napiszę.

Ale co do tych dwóch wymienionych w art. panów: „(...)Długą historię zorganizowanego lewackiego hejtu ma europoseł Janusz Korwin Mikke, a w przeszłości doświadczał go też obecny pieszczoch lewicowych salonów, Roman Giertych.(...)” – pisało w art.

Co do tego pierwszego – Korwina, – to owszem – on był poddawany hejtowi, ale raczej takiemu teatralnemu – media lewicowe postanowiły wyrobić mu opinię męczennika. A w katolickim kraju, męczennik ma już spore szanse: „(...)Cóżby komu zależało na Bogu, który nie zna
gniewu, zemsty, zawiści, szyderstwa, podstępu, gwałtu?” (…) — Odtąd, krok po kroku, w typ Odkupiciela są włączane: doktryna Sądu Ostatecznego i paruzji, doktryna śmierci jako śmierci ofiarnej, doktryna zmartwychwstania, która wypiera całe pojęcie „błogości", całą i jedyną rzeczywistość ewangelii — na rzecz stanu, który ma nastąpić po śmierci!... Z ową rabinacką bezczelnością, która wyróżnia go pod każdym możliwym względem, Paweł wywiódł z tej koncepcji, z tej koncepcyjnej prostytucji taki oto wniosek logiczny: Jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, to nasza wiara jest próżna".(...)”
– w Antychrześcijaninie  napisał wielki lewacki „mesjasz”  Friedrich Wilhelm Nietzsche.

W tych dwóch fragmentach Antychrześcijanina, zawarta jest cała sentencja działalności propagandy lewackiej i kanapowego korwinizmu.  Okazało się że nawet i tego nie potrafił wykorzystać ten „błazen”, kukiełka służb – Korwin; który miał być wykorzystany do rozbicia głosów PiS-owi, i ewentualnie później – siania zamętu w sejmie RP.
A to mały wycinek z jego teatralnych popisów pod adresem Antoniego Macierewicza – https://www.youtube.com/watch?v=z7c576mu3PM
– gdy zaczynał od zapowiedzi argumentu przeciw niemu, kontynuował wyrwaną z kontekstu insynuacją; a zamiast zastosować zapowiedziany wcześniej argument, stosował kolejną insynuację. Może to mu zaszkodziło? Może – według teorii tego lewackiego filozofa – Wilhelma Nietzschego – zaszkodziło jemu to samo co jemu miało pomóc? Jednak – jak widać – nie wszyscy są aż takimi durniami. Istnieje jeszcze mały odsetek ludzi którzy potrafią jednak samodzielnie myśleć.

Teatr służb: Roman Giertych jest tylko dobitnym przykładem – jak z aktora grającego  przykładnego katolika, ojca rodziny, w jednej chwili można stać się prawdziwym lewicowym aktywistą i obrońcą Złego.

Z Ronaldem Reaganem było jednak inaczej: ten od razu przyznał się do tego że był aktorem, i za sprawą jego "zimnej wojny" (z mojej strony – stosując daleko idący skrót myślowy), zamroził cały potencjał nuklearny na Ziemi; ratując przy tym..., nasz mały lichy od zbrodni świat.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Waldorfus... Odstaw już

Waldorfus... Odstaw już kieliszek... Nie spodziewałem się po tobie, że jesteś alkoholikiem.. A tak nawiasem mówiąc, to dzięki Reganowi za namową tego ****** żyda Jana Pawła 2 i Lejbie alias Wałęsie, twoja stara stała w kilometrowych kolejkach za pasztetową w latach 80-tych...
 
edit Admin: AMR bój się Boga, odstaw kieliszek i nie bluzgaj tak ordynarnie Smile

Portret użytkownika Adolf Rotshild

"Przyznaje że republikanie

"Przyznaje że republikanie zawsze byli moimi faworytami. To sentyment po – moim zdaniem – najlepszym prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki jakiego na świat wydała Ziemia – Ronaldzie Wilsonie Reaganie."
Reagana, człowieka którego podstawowym zadaniem w czasie prezydentury było hodowanie islamskich fundamentalistów nazywasz najlepszym prezydentem USA ?
 

 

Portret użytkownika SurvivorMan

Drogą rozważań doszedłem do

Drogą rozważań doszedłem do następującej konkluzji:
Lewacy w tabeli rozwoju ewolucyjnego, znajdują się gdzieś między pająkiem a dżihadystą, który na pewno nie jest ssakiem i usytuowałbym go gdzieś między  wirusami a pasożytami...
Pająk potrafi jeść, pić i płodzić małe pajączki... Dżihadysta umie jeść, pić, płodzić małych dżihadystów i obsługiwać AK-47, a lewak potrafi jeść, pić, rozpoznawać kolory tęczy i pier..lić antyspołeczne farmazony... Nie wszyscy lewacy potrafią się rozmnażać, więc ten aspekt nie jest dowodem na wyższość lewaka nad dżihadystą, a i skłania jednocześnie do zastanowienia, czy w ogóle lewak jest wyżej  w rozwoju ewolucyjnym niż pająk...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Lolekmuciol

Dzieje się coś dziwnego w

Dzieje się coś dziwnego w polskich mediach. Sztuczne pompowanie Petru-szenki i jego "polaków" z super polskimi nazwiskami.Napad na PiS i Polaków myślących o Polsce jako o swojej ojczyźnie. Onet, Wp, Fakt i inne internetowe brukowce cenzurują wpisy, które sa pro Polskie. Tendencyjne pytania i socjotechnicznie pisane artykuły mające na celu wyśmianie Polaków. TVN i Polsat oraz Info i inne telewizje wyśmiewają się z tego, ze złapany w sieć dziennikarskich chien starszy sędzia nie chce rozmawiac...PiS musi zrobić coś, bo media szczują ile wlezie. Niesioł rwie się do każdej kamery, żeby coś opluć jadem nienawiści...jak tak dalej będzie, faktycznie jakiś idiota zrobi coś złego pod namową mediów...

Portret użytkownika Polszmat

Chciałem zobaczyć czy ten

Chciałem zobaczyć czy ten komentarz przejdzie na onecie, jest tam opcja po zalogowaniu - powiadom o publikacji komentarza. Oto co dostałem:
Twój komentarz został usunięty ponieważ naruszał zasady forum onet he he:)
"Twój komentarz:
"Witam, Ponieważ media a szczególnie telewizja, jak ktoś już tutaj zauważył, nie są Polskie a polskojęzyczne, proponuję dla posiadaczy Netii/UPC/Vectry i co tam kto jeszcze ma zablokować usunąć z listy kanały polszmatowe i TVN oraz inne gdzie występuje np. Lis skarżący się w niemeckiej telewizji że go w Polsce nie lubią. Dla posiadaczy Netii: Wchodzimy w ustawienia Netia Playera i w "Ustawienia" w chodzimy w strojenie automatyczne i dajemy 'ukryj' kanałom propagandowym. Od teraz mamy spokój. Na Netii dodatkowo wycwanili sie że nie można zmienić kolejności kanałów i jako jedynke dali polszmat potem do szóstki polszmat i TVN. Dopiero od 7 jest jedynka. Tak więc danie "ukryj" dla kanałów 1-6 przywraca porządek w telewizorze:)"

dotyczący artykułu Kancelaria Premiera odmówiła opublikowania wyroku TK
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum onetu."

Portret użytkownika inzynier magister

Trump jest spoko, zwsze

Trump jest spoko, zwsze wiedomo kto jest ok po jagocie lewactwa ! Podobno ktoś od Petru-szenki z nowoczesnej banksterki grozi Kaczyńskiemu że go zastrzelą ! Służby powinny szybko się uwijać i wyłapywać lewackich ekstremistów żeby kolejny Smoleńsk się nie porobił ! W ogóle nowa TVP powinna zrobić film jak narastała atmosfera nienawiści w Polsce zaraz przed zamachem, jak mówiono prosto do kamer że "trzeba dorżnąć watachy...", że "należy wypatroszyć..." i że "gdzieś polecą i coś się stanie z samolotem czy nie dolecą..." jakoś tak to było, i o tych stronach internetowych co się pojawiły wcześniej godzinę przed zamachem z informacją o zamachu... Taki film to by się przydał bo byśmy się dowiedzieli jak była robiona akcja ! PiS musi szybko powymieniać całe kadry służb żeby im nie narobiły....

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj