Feministka zaproponowała aby zjadać dzieci w celu ratowania klimatu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jeśli komuś wydawało się, że tylko czarownice zjadają dzieci, mógł się poczuć zaskoczony propozycją amerykańskiej feministki wygłoszoną na spotkaniu z nowym lewackim Obamą, Aleksandrą Ocasio-Cortez. Rozhisteryzowana aktywistka klimatyczna krzyczała, że nie wystarczy brak posiadania dzieci. Jej zdaniem już teraz trzeba zacząć zjadać te żyjące bo "zostało kilka miesięcy" i w przeciwnym razie nadciągnie klimatyczna katastrofa.

Poglądy dzisiejszej lewicy są już tak szalone, że nie sposób powiedzieć czy kobieta domagająca się zjadania dzieci to prowokatorka która miała za zadanie doprowadzić do absurdu spotkanie z prawdopodobną lewicową kandydatką na prezydenta USA, czy też było to zaprezentowanie w czystej postaci obłąkanych poglądów, które są nazywane skrótowo cywilizacją śmierci.

 

Można odnieść wrażenie, że aktywiści klimatyczni, których ideologię przygarnęła nowoczesna lewica to ludzie niezrównoważeni psychicznie. Tylko, że ich szokujące postulaty takie jak zakaz spożywania mięsa, zniszczenie przemysłu poprzez swoją węglofobię i nachalne promowanie depopulacji poprzez promocję aborcji i eutanazji, to nie tylko objawy wariactwa. To objaw powstającej na naszych oczach antycywilizacji. 

Zamiast chronić najsłabszych wzywa się do ich mordowania, a nawet do kanibalizmu. Zresztą jest to propozycja pewnego szwedzkiego "naukowca", który bynajmniej nie żartował, a nawiedzona lewaczka ze spotkania z Ocasio-Cortez, po prostu twórczo rozwinęła tą chorą teorię. Można zażartować, że jeżeli już mamy zostać ludożercami, to niby dlaczego mamy zacząć od jedzenia dzieci, skoro można zjeść najpierw wegetarian i feministki. 

 

Należy mieć nadzieję, że była to prowokacja, natomiast bardzo dziwny jest fakt, że nikt z uczestników tego spotkania na to wezwanie do ludożerstwa nie zareagował. Gdy weźmie się pod uwagę ogół poglądów prezentowanych ostatnio przez lewice to trudniej uwierzyć, że mogła to być prowokacja. To raczej logiczna konsekwencja działań ruchów pro-aborcyjnych, domagających się zalegalizowania późnych aborcji, a nawet aborcji po narodzinach dziecka!

Historia nauczyła nas, że każda forma marksizmu prędzej czy później kończyła się ludobójstwem. Postulat zjadania dzieci, podnoszony teraz dla ratowania klimatu, był już kiedyś spełniony. W latach trzydziestych ubiegłego wieku bolszewicy doprowadzili do takiego głodu na Ukrainie, że matki zjadały swoje dzieci. Widocznie tak już musi być, że historia zatacza koło i zaczynamy odtwarzać kolejne zbrodnicze ideologie poszukując ich wersji bez wypaczeń, co niestety przeważnie kończy się tragicznie dla milionów ludzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika jony V

Matrix zwany wszechświat

Matrix zwany wszechświat włąsnie pokazał wam przyszłość tej przeludnionej planety w postaci tych feministek i ich poglądów. Oczywiście znajdą się naiwniacy co bedą głosić jakieś świntości że na tej planecie może żyć jeszcze więcej ludzi itp. Zgadza się może ale przy obecnej świadomości ludzkiej  Większa liczba ludzi bedzie oznaczać wojny i cierpienie. Zawsze po wojnach w których ginie miliony ludzi przychodzi tzw dobrobyt. Tak działa wszechświat wybija mikroorganizmy do poziomu jaki mu odpowiada i nie rusza je do puki znowu się za mocno nie rozmnożą. Obecnie wszechświat jest na etapie przygotowywania planu do zmniejszenia populacji ludzi zaszczepiając im w głowach przeróżne pomysły na samolikwidacje.

 

Portret użytkownika AntySex

OWszechświat jest chyba

OWszechświat jest chyba jedynie twoim wymysłem , no bo kto to jest wszechświat , no i co niby nam pokazał wymyslasz jakies dziwności, wojny nie biorą się z niczego jest taki jeden co wszczyna wojny, a w sposób tobie nie wiadomy, nie wiesz jak to sie dzieje, podobnie jak dla zwykłego ciemniaka wiara w przypadek.

Portret użytkownika jony V

Wszechświat to jeden wielki

Wszechświat to jeden wielki organizm a ty stanowisz tylko jego małą cząstkę. Jeśli sądzisz że ludzie mają w pełni wolną wolę to jesteś jeszcze bardziej naiwny niż sądziłem. To tak jakby powiedzieć że komórki w twoim organizmie mają pełną wolę działania. A tak nie jest i podlegają twoim rozkazom i twojej podświadomości. Tak samo jest z tobą tą planetą czy wszechświatem. Jest kosmos i mikrokosmos i rożni się on tylko skalą bo działanie jest takie same w obydwóch. Jeśli takich banałów nie pojmujesz to o czym z tobą rozmawiać jeśli pojmujesz świat jak zwykły "ciemniak". Zresztą jesteś najlepszym przykładem tego co wyżej napisałem. Jesteś bardziej sterowany niż ci się wydaje szukasz konfliktów bo tego od ciebie wymaga wszechświat.

Portret użytkownika inzynier magister

Ona należy do tajnego

Ona należy do tajnego zgromadzenia czarownic ! Teraz w USA to jest modne !!! Proszę przeczyrajcie cały artykuł ! 

"Pojawienie się okultyzmu na scenie politycznej USA zdaje się wskazywać, że prawdziwa wojna wchodzi w nową fazę. Lewica otwiera dostęp do okultyzmu, aby pomóc sobie w tej najważniejszej części walki.Lewica zawsze obawiała się mieszania polityki i religii. Jej działacze są zawsze gotowi znaleźć teokratę w każdym chrześcijańskim polityku. Lewicowcy stają się też wściekli na widok tych, którzy walczą z aborcją za pomocą różańców i modlitw. A wszystkie apele polityczne nawiązujące do Boga i rzeczy duchowych, są przez nich zwyczajowo odrzucane jako beznadziejnie zacofane i przesądne.Ale następuje pewna zmiana. Co zmienia tę sterylną, świecką perspektywę? Dlaczego nagle rzeczy duchowe wkraczają do sfery politycznej aktywności? Otóż agenci tej zmiany są właśnie po lewej stronie sceny politycznej. Dobrze widać to na przykładzie USA.Lewica zawsze starała się znaleźć dla siebie jakąś lukę w chrześcijaństwie. W ten sposób powstali wojownicy sprawiedliwości społecznej i teologii wyzwolenia. Ich wołania o zmianę świata zazwyczaj nie przedostają się do szerszego grona. Również religijni progresiści ubierają nauki chrześcijańskie w marksistowskie szatki, ale płacą oni za to konsekwencje w swoich kurczących się zgromadzeniach. Nie jest to zwycięska propozycja.Dlatego nowe lewicowe ożywienie religijne w Stanach Zjednoczonych jest tak zaskakujące. Jednak jego działacze nie znajdują się już w żadnym punkcie chrześcijańskiego spektrum – zajmują oni bowiem ciemne rejony okultyzmu. Dla lewicowych polityków i myślicieli, żyjących wszak poza tradycjami religijnymi, okultyzm stanowi pełen mocy sposób wyrażania swoich poglądów. Ale postacie rodem z okultyzmów są prawdzie, wszak Szatan naprawdę przeciwstawił się Bogu i jego władzy. Może właśnie – próbując czerpać z religijnej prawicy – lewica zaczyna zdawać sobie sprawę, że używanie takich postaci zrodzi w publiczności przekonania trwalsze i bardziej żywiołowe, niż jakiekolwiek świeckie argumenty? Widzą bowiem, jak dynamiczna jest religijna prawica i jej zwolennicy.Religia dociera przecież do tych najgłębszych regionów duszy, którym istnieniu laicka lewica zaprzeczała. Religia zaspokaja ludzkie tęsknoty w sposób celowy, znaczeniowy, rytualny i wspólnotowy.Jest to znak dziwnych czasów. Pokolenie, które dorastało bez zorganizowanych religii, które wszak uznało za „przestarzałe”, wypełnia teraz pustkę beznadziejnymi pogańskimi bóstwami.I oto na naszych oczach okultyzm przestaje być ukrywany, wyłania się na światło dzienne, wychodzi na ulice. Czarownice wyłaniają się z ich ciemnych pieców i bezpardonowo wchodzą do głównego nurtu. Płynnie wtapiają się w feministyczne marsze proaborcyjne, lewackie protesty, czy ekologiczne wiece klimatyczne. http://www.pch24.pl/satanizm-w-centrum-wojny-kulturowej,70214,i.html#ixzz61ZoSgHTq

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

i mją rację... Walka z

i mają rację... Walka z aborcją przy użyciu modlitw i różańców o kant katolickiej dupy rozbić... Z aborciją należy walczyć ogniem i mieczem, ścinając łby abortmiostrzom a abortowane baby palić na stosach... wsadzając im na drogę wieczną w dupę modlitewnik i różaniec...

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj