Dziwne kręgi na radarowym zdjęciu wielkiej nawałnicy, która zaatakowała Polskę

Kategorie: 

Źródło: dobrapogoda24.pl

Potężna nawałnica z 11 sierpnia 2017 roku będzie z pewnością zapamiętana na długo. Nie żyje w sumie 5 osób, a ponad 2500 budynków zostało uszkodzonych. Wiatr położył też 40 tysięcy hektarów lasu. Ogromna burza widziana na radarze meteorologicznym zajmowała jedną trzecią Polski. Na niektórych zdjęciach radarowych widać dziwne kręgi, które zwróciły uwagę zwolenników teorii o broni klimatycznej HAARP i jej podobnych.

 

Skala burzy, która spustoszyła Polskę była ogromna. Wielu specjalistów było zaskoczonych jej gwałtownością, która przerastała wielokrotnie zwykłe burze. Czy to zatem możliwe, że Polska padła ofiarą stosowania broni klimatycznej? Mało kto wierzy w takie wyjaśnienie, ponieważ większość społeczeństwa nigdy nie słyszała o stosowaniu broni wyzwalającej huragany. Jednak ci, którzy o tym słyszeli zwracają uwagę na dziwne kręgi, które można było zauważyć zwłaszcza na zdjęciach odbić radarowych typu CMAX.

Dla wielu zwolenników teorii o broni klimatycznej jest to dowód, że ten ogromny system burzowy w stylu tropikalnym, mógł zostać wywołany sztucznie. Jeśli taka broń pozwalająca na generowanie kataklizmów takich jak huragany, rzeczywiście istnieje, to mogą mieć ją niektóre mocarstwa, przede wszystkim USA i Rosja. Wiadomo na pewno, że technologia taka była rozwijana i testowana od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. 

Amerykański uczony Moshe Alamar z Massachusetts Institute of Technology twierdzi, że obecnie istnieją już technologie pozwalające na kontrolowanie huraganów. Jego zdaniem najważniejsze jest sztucznie regulowanie temperatury w różnych częściach formującego się cyklonu. Kontrola ruchu jest kierowana do ogrzewania lub chłodzenia niektórych obszarów poprzez parowanie wody, za pomocą promieniowania mikrofalowego, albo za pomocą laserów. O możliwości stosowania broni klimatyczne przez niektóre kraje świata wspominało też wielu polityków i źródła kojarzone z CIA.

Instalacja HAARP na Alasce

Do oddziaływania na pogodę w różnych częściach świata miał być wykorzystywany osławiony HAARP, czyli system anten do manipulowania jonosferą. Istnienie tej instalacji na Alasce jest faktem, ale zakres jej możliwości nie jest do końca znany. Wiadomo na pewno, że za pomocą HAARP dokonuje się manipulacji jonosfery. Jest to warstwa atmosfery znajdująca się około 50 kilometrów nad naszymi głowami. Zawiera ona duża ilość wolnych jonów i elektronów, które chronią nas przed promieniowaniem kosmicznym. Wpływ jonosfery na klimat nie jest do końca poznany, ale przypuszcza się, że ma ona istotne znaczenie.

Radar "Oko Moskwy" w pobliżu rosyjskiej stolicy

Rosja również prowadziła badania jonosfery i budowano urządzenie zwane "radarem pozahoryzontalnym". Instalacja ta bywa też zwana "Okiem Moskwy". Wiedza o istnieniu tego systemu pochodzi jeszcze z lat osiemdziesiątych, czyli z czasów ZSRR. Trudno powiedzieć, czy projekt ten został zakończony, czy też rozwija się go do dzisiaj. Czy dziwne kręgi na zdjęciach radarowych mogą potwierdzać, że "Oko Moskwy" zostało użyte przeciwko Polsce?

 

Zdaniem ekspertów od meteorologii, pojawienie się na zdjęciach radarowych regularnych kręgów nie wskazuje wcale na to, że system połączony burz, zwany zjawiskiem Bow echo, który wystąpił w naszym kraju, został wygenerowany. To co wygląda na okręgi to zjawisko fizyczne, które nazywają oni Bright band. Ich zdaniem okręgi to skutek aktywności cząstek wody w atmosferze, które w formie kryształków lodu topnieją pokrywając się warstwą wody, co powoduje intensywniejsze odbicie części wiązki radaru i w konsekwencji pojawiają się takie okręgi.

 

Wyjaśnienie to wydaje się logiczne, ale z pewnością nie przekona wszystkich. Broń klimatyczna ma to do siebie, że jej zastosowanie może być niezauważalne dla zaatakowanego kraju. Wszyscy domyślnie winią naturę i tak zwane "zmiany klimatu". Bez względu na to czy ten wielki system burzowy stworzyła natura czy pomógł jej w tym człowiek, było to niewątpliwie zjawisko wyjątkowe i niezwykłe zwłąszcza pod względem siły zniszczenia. Miejmy nadzieje, że długo nie doświadczymy czegoś podobnego.

 

Czytaj również:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/armia-rosyjska-wciaz-ma-bron-klimatyczna
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pakistan-oskarza-pentagon-o-manipulacje-klimatem-za-pomo...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iranski-prezydent-oskarzyl-zachod-o-stosowanie-broni-kli...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bron-klimatyczna-prawda-czy-mit
 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (6 votes)Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Może odpowiedź leży tu.... w

Może odpowiedź leży tu.... w polinowskiej delegaturze nadludzi torah....

"Polski HAARP w natarciu. Oto główny sprawca modyfikacji pogody w Polsce.
https://pl-pl.facebook.com/LOFAR-Polska-1563705297192954/

Przed powstaniem LOFAR, nikt nie słyszał o takich anomaliach pogodowych.
Sprawdźcie co takiego odkryli „polscy” nałukofcy astrofizycy. Zero efektów w badaniu „kosmosu”, ale 100% w modyfikacji pogody.

Jak działa technologia. Potężna moc fal elektromagnetycznych o odpowiedniej częstotliwości wysyłana z 10 000 anten systemu LOFAR, rozmieszczonych na terenie Polski, odbijana jest od firmamentu który znajduje się na wysokości ok. 100 km nad naszymi głowami.Fale te wracają na Ziemię wywołując po drodze takie właśnie anomalia pogodowe. Więcej na ten temat wiedział Nikola Tesla, który przeprowadził eksperyment, zwany katastrofą tunguską.
https://www.tajemnice-swiata.pl/nikola-tesla/"

całość
https://www.monitor-polski.pl/newsbook-tajemnicze-morderstwa-lekarzy-holistycznych/comment-page-2/#comment-282961

LUDOBÓJCA z LOHAR..... LOHA to jedno ze starożytnych określeń na maryje, Nierządnicę Pijaną Krwią Świętych jakiej żydzi (i inni ich bracia w sodomie) SKŁADAJĄ OFIARY Z ZAŻYNANYCH DLA NIEJ LUDZI chociażby w Bohemian Grove..... Taki smaczek....

Portret użytkownika Medium

Q: 

Q: 

Insider, what can you tell me about Nikola Tesla? 

Do you think he completed/failed his 'mission ' here on Earth? 

 

A: 

All knowledge is passed on, Tesla 's was too to him, they are not his original ideas. 

2 insiders passed on to him the knowledge, knowing Tesla would use it to advance the plan 
(which was alive then) to gain control over the energy resources from certain bloodlines by 
dimishing their value with "new" technology. 

Tesla made it public to the wrong people and ended the whole thing. 
Clever individual, not so clever human. 

Insiders from the minority must be vigilant, because of these kind of events. 

https://archive.org/stream/TheRevelationsOfAnEliteFamilyInsider2005/TheRevelationsOfAnEliteFamilyInsider2005_djvu.txt 

Z angielskiego przetłumaczcie sobie sami.

Portret użytkownika inzynier magister

Dzięki admini, to może być

Dzięki adminie, to może być działaniem jakiejś technologii ! ja podejrzewam że to nie jest technologia ludzka ale ufo ! gdyby to robili ludzie to byśmy mieli wojnę na wichury, a nie widać takiej ! to mogło być zrobione przez ufo ! podobne rzeczy były na radarach w Australii kiedy ich zaatakowała susza stulecia ! chybaże to jest działanie przyrody i jakieś nieznane zjawisko geometryczne naturalne ?!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika  kuba9131

Nawet zwyczajne zjawisko

Nawet zwyczajne zjawisko pogodowe musi mieć swoją teorię spiskową ? Naprawdę ?

Burze zawsze były odkąd Ziemia istnieje. Zwolennicy teorii spiskowych powinni wrócić na geografię. Burza powstaje kiedy miesza się ciepło z zimnem. Po prostu nadszedł front atmosferyczny i chłodne powietrze zmieszało się z upalnym i powstały przez to chmury burzowe. PS: Ludzie myślcie trochę.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj