Czechy zostały zaatakowane anomalnym gradem

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Potężne burze w Olesznicy w rejonie Blanskim doprowadziły do ​​tego, że w rezultacie miasto zostało pokryte lodem jak zimą. Ulice były pokryte gradem, przez co wiele z nich było niedostępnych dla ruchu kołowego. Strażacy pracowali do późnych godzin nocnych, aby posprzątać następstwa burzy, która według meteorologów mogła być niebezpieczną superkomórką. W innych regionach Czech również eliminowane są skutki huraganu.

To nie pierwszy raz, kiedy huragan przyniósł chaos w Olesznicy. Dwadzieścia lat temu kolejna silna burza przyniosła ulewne deszcze i gwałtowne powodzie, w których zginęły dwie osoby. Burmistrz Zdeněk Peša mówi, że burza była bardzo podobna do innej śmiertelnej burzy sprzed 20 lat. 

"Muszę powiedzieć, że wszystko wyglądało bardzo dramatycznie, tak jak dwadzieścia lat temu. Zaczęło padać, padał grad, robiło się ciemno. Potem trwało to około 40 minut, dziś mogło być od pięciu do siedmiu minut."

Uszkodzenia są rozległe. 

„Kanalizacje drogowe szybko się zatkały, więc wszystkie ulice zamieniły się w strumienie. W niektórych miejscach woda prawdopodobnie dostała się do domów” – dodał burmistrz.

Sprzątanie zajmie trochę czasu, a wielu mieszkańców ratuje teraz swoją własność, oczyszcza drogi i ocenia skutki huraganu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Trup

takie tam biblijne klimaty

takie tam biblijne klimaty tuż przed końcem - tak to widzę - chodzi mi o zniszczenie plonów żeby nie było papu - a kto to robi? prawdopodobnie ci opętani którzy wstrzykiwali ludziom nieprzytomnym to świństwo 3 razy... 

MIeszkam nad morzem i wkurza mnie że od początku tego roku było z 7-8 dni z wiatrem od lądu w stronę morza i wtedy było własnie ciepło - a tak jest cały czas wiatr od morza do lądu i jest strasznie zimno! 

POgoda na Jutro 16 nad morzem a w Wałbrzychu 32! Qrvva - kiedy tak było? NIGDY!

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika ula22

to wynik zadziałania HAARP

to wynik zadziałania HAARP amerykańskich na te włąsnie chemtrails. I jeszcze dodajmy że rząd czech za to zapłacił bo to w ramach ludobójstwa agenda2025. Jutro będą nam robić podobno trąby i jakieś klęski. Ciekawe za co Pinokio im zapłacił?

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika spokoluz

Koń , żeby nie patrzył na

Koń , żeby nie patrzył na boki tylko szedł tam gdzie mu woźnica wskaże też nie widzi wszystkiego dookoła - zdejmij klapki liberalne a zdziwisz się jak piękny jest ten świat. Problem będzie , jak oprócz klapek na oczach masz kajdany i kaganiec to oprócz tego na co wskazują ci patrzeć nie zobaczysz nic więcej.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika zolik

W "Sybilli" napisane było że

W "Sybilli" napisane było że jednym ze znaków końca tego wszystkiego będzie to że ludzie

chcąc zebrać siano zastaną śnieg. Na nagraniu to wyglada jak śnieg, a osoba widząca też mogła widziec coś takiego w wizji

Skomentuj