Irański prezydent oskarżył Zachód o stosowanie broni klimatycznej

Kategorie: 

hellaheaven-ana.blogspot.com

W przeszłości o broni klimatycznej wspominali tacy politycy niechętni Zachodowi jak Hugo Chavez czy Władimir Żyrinowski tym razem o stosowanie inżynierii pogodowej oskarża prezydent Iranu, Mahmud Ahmadineżad.  Według niego wielka susza w tym kraju została wywołana poprzez wywarcie wpływu na wzorce pogodowe i chmury, które mogłyby dotrzeć nad Iran są kierowane gdzie indziej.

O tego typu technologiach nie usłyszymy w naszych środkach masowego przekazu. Oficjalnie nic takiego jak HAARP czy chemtrails nie istnieje, ale tego typu technologie są w stanie wywołać efekty, których doświadczają mieszkańcy Iranu. To nie jest zresztą pierwszy raz, gdy Teheran oskarża się Zachód o wywołanie suszy. Podobny przypadek miał miejsce również w czerwcu tego roku. Podejrzenia, co do użycia przez Zachód celowej geoinżynierii wyrażał wtedy urzędnik w randze wicepremiera, Hassan Musawi.

 

Ahmadineżad nazwał cywilizację zachodnią "aroganckimi kolonizatorami”,   którzy wykorzystują swoją przewagę technologiczną celem uderzenia w naród Irański. Prezydent stwierdził, wprost, że za kierowanie chmur deszczowych gdzie indziej niż do Iranu odpowiadają Europejczycy.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika ja

Ludzie są zbyt dużymi

Ludzie są zbyt dużymi Ignorantami żeby mogli dostrzec to co się dzieje, wokół nich, no nie zupełnie wokół bo po za granicami ich kochanego kraju, który uważają że jest pod kloszem w którym są bezpieczni... Pytanie, co musi się stać aby zareagowali, tak jak w przypadku ACTA "zresztą i tak nie wielu zauważyło że ACTA to nie tylko było skierowane przeciw Internautom ale przede wszystkim przeciw Rolnikom i zwykłym ludziom wraz z regulacjami dotyczącymi nasiennictwa zwłaszcza GMO" Gdyby nie chciwość ustawodawców i chęć przeforswoania obu tych rzeczy naraz w 1 dokumencie możliwe że wprowadzane NWO byłoby w bardziej zaawansowanej formie... Dzieki temu mamy jeszcze troche czasu w rezerwie. A co do Iranu to sprawa jest już od dawna przesądzona, pozostało czekać na rozój wydarzeń. Nie ważne jaka broń zastosowali i jaką mają zamiar zastosować, zobaczymy czy Chinczycy wywiążą się ze swoich obietnic urzycia Atomu w przypadku ataku na Iran...

Portret użytkownika kosa

Uwazam ze pasozyty swiatowej

Uwazam ze pasozyty swiatowej marki usa,powinny byc juz dawno wytepione .To wlasnie z tego skupiska swiatowego syfu rozprzestrzenia sie po calym swiecie potworny smrod uniemozliwiajacy normalna egzystecje w pokoju zdrowiu iprzyjazni na calym swiecie ,mysle ze kazda zaraza ma swuj poczatek jak i koniec.
 
 

Portret użytkownika Braminus

Sorry to gdzie są te masowe

Sorry to gdzie są te masowe protesty Żydów w Izraelu przeciw wojnie przeciw Palestyńczykom im braciom krwii, którzy przeszli wieki wcześniej na Islam? Oni są ciągle w stanie wojny i ciagle wybierają tych samych polityków prowojennych... to co? Chyba jednak pdooba im się ta wojna i nie podoba im sie tylko to, że naród "wybrany" nie może wygrać...Szkoda, że prawdziwi wyznawcy Judaizmu Żydzi Toraniczni są w takiej mniejszości... oni nigdy by na wojnę nie pozwolili.

Portret użytkownika Rolandogomez

Panowie i Panie! Nic dodać i

Panowie i Panie! Nic dodać i nic ująć...http://www.youtube.com/watch?v=vGd1Ug-jZrI
Pozostaje trwanie! Póki, co? Dyskusja, czyjeś kieszenie "napycha" Frustracja społeczeństwa pozwala - komercji się nakręcać..! Alkohol i dragi! Co kolwiek uśmierza ból..? Dążenia w tragizm! Nie unikniony "STÓŁ" Jakkolwiek religie, będą w kolejnych odnowach cywilizacji to "tłumaczyć"..? Nic! Nie różni Nas od roślin!!! Jak, tak głupio - będziemy sobie wzajemnie - "niesmaczyć"P.S. Kto miał i ma działke i w "ziemi" pracuje? Ten zrozumie czym są chwasty? I jak działają na resztę...?
 
 
Stwórcy! Coś, pielenie! Nie wychodzi...;-)
Roland 09/2012
 

Portret użytkownika gość

Bóg zniszczy tych, którzy

Bóg zniszczy tych, którzy niszczą ziemię [Objawienie 11: 18]. To najlepsza nadzieja dla nas, ziemia nie będzie rujnowana w nieskończoność.Mozecie uważac, ze inna kosmiczna cywilizacja, "nadzorcy ludzkości", itp zaingerują w nasz rozwój by powstrzymać to szaleństwo jakie ogarnęło ludzkość w pogoni za mamona. Jednak ktoś połozy temu kres.

Portret użytkownika Afterwiner7

BROŃ

BROŃ KLIMATYCZNAhttp://chemtrailswielun.blogspot.com/p/bron-klimatyczna.htmlWojny klimatyczne-wywoływanie trzęsień ziemi, huraganów, ulewnych deszczy, itp. Jeszcze podczas "informacyjnej odwilży" (za czasów prezydenta Clintona), historyczna telewizja kanadyjska ", History Channel" nadawała wieloodcinkowy, niezmiernie interesujący serial "20 Centuries of War"(20 Wieków Wojny). W jednym z odcinków pokazano stary rosyjski samolot Li-2 wypełniony kryształkami lodu dwóch żołnierzy sowieckich w walonkach i z łopatami wyrzucających te kryształki przez drzwi samolotu. Okazało się, że zdjęcia zrobiono w latach 1960-tych i pokazywały, jak zapewniano dobrą pogodę na Placu Czerwonym w Moskwie podczas wojskowych defilad. Laboratoria opracowały specjalny rodzaj sztucznego lodu, którego zadaniem było kondensować parę wodną w pożądanych na niebie miejscach. W ten sposób odciągano znad Placu Czerwonego chmury i kierowano deszcz na inne rejony miasta. Żołnierze wyrzucający łopatami jak piasek, kryształki, należeli do low-tech sowieckiej wojskowej służby meteorologicznej. Te jakże proste rozwiązania stosowano już ponad 40 lat temu. Jakie więc dzisiaj są do dyspozycji wojska technologie i metody?Wojny pogodowehttp://hotnews.pl/artstale-8.htmlWeź do ręki dobrą książkę meteorologiczną a znajdziesz miejsce, gdzie nigdy w historii ludzkości nie występowały huragany - jest nim Południowy Atlantyk. Warunki atmosferyczne jak i geograficzne tego obszaru nie dają ŻADNYCH szans tak ekstremalnym zachowaniom pogodowym. W marcu 2004 roku w obszarze tym, ku zdziwieniu meteorologów, powstał huragan zwany "Catarina" i do dzisiejszego dnia oficjalnie nie wiadomo, co go wywołało - czytamy w jednym z artykułów rządowego biura meteorologicznego Wielkiej Brytanii - Met Office.Anomalie pogodowe sprowokowane są bronią klimatyczna?http://www.meteoprog.pl/pl/news/16396/W kołach naukowych krąży podejrzenie, że dzisiejsze anomalie pogodowe sprowokowane są nie ociepleniem globalnym, lecz amerykańskimi badaniami broni klimatycznej.


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Portret użytkownika metalzul

Ja zalecam ostrożność w

Ja zalecam ostrożność w podchodzeniu do sprawy HAARP i chemtrails. LUDZIE, NIE MOŻNA OD RAZU WIĄZAĆ Z TYM WSZYSTKICH ANOMALII POGODOWYCH!!! Niewątpliwie eksperymenty z geoinżynierią są faktem, ale zachowajmy trochę zdrowego rozsądku. 

Strony

Skomentuj