Dziwna anomalia w Egipcie. Śnieżyca i gradobicie wywołało spustoszenie w Hurghadzie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Urlopowicze w Egipcie nie spodziewali się takiego prezentów na Nowy Rok. Natura postanowiła sobie z nich żartować i ci, którzy uciekli przed zimą zostali zaskoczeni śniegiem i gradem!

Ogromne gradobicie rozbijało okna i dachy hoteli, uszkadzało samochody. Posiniaczyło również wiele osób, które na czas na opuściły plaży. Dodatkowo ulice kurortu pokryły sie śniegiem co zszokowało turystów i miejscowych zaskoczonych niezwykłą w tej części świat aurą.

 

Filmy z hoteli publikowane w mediach społecznościowych przedstawiają palmy znajdujące się w nietypowym dla tych miejsc śnieżnym krajobrazie. Użytkownicy twierdzą, że widzieli grad wielkości jaja przepiórczego. Pogoda była tak nieprzyjemna, że wiele osób utknęło w hotelach i przez jakiś czas nie mogli wyjść na zewnątrz.

 

Ulicami Hurghady płynęły strumienie wody, a samochody muszą jeździć w warunkach, jakby to nie działo się w Afryce, ale gdzieś w pogrążonej w zimie Europie. Wszyscy zgodnie twierdzili, że opady śniegu i gradu w Nowy Rok to niezwykła anomalia pogodowa. Jak twierdzą turyści, na początku nawet miejscowi Egipcjanie się przestraszyli zszokowani tym co widzą.

Grad skończył się równie nagle, jak się zaczął. W Hurghadzie trwa ocena szkód wyrządzonych przez żywioły, a wszyscy zastanawiają się, czego się spodziewać po 2022 roku, który wysyła takie znaki w pierwszych godzinach.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

znane jest tu komuś pojęcie

znane jest tu komuś pojęcie nuclear winter? Wszsycy udają takich mądrych oczytanych a nie potrafią kojarzyć najważniejszych faktów - skażenie atomowe które wydobywa się nieustannie od 2011 roku każdego dnia wywala ponad 200 Hiroshimskich w skażeniu do ekosystemu i tak codziennie od prawie 11 lat bez przerwy! - To nie żaden haarp ani chemtrailsy nie-nie. Już 60tych latach martwili się normalni ludzie że przez skażenie atomowe atmosfery ziemskiej będą niekontrolowane warunki pogodowe które mogą zmieniać drastycznie pogodę, a nawet doprowadzić to uniemożliwienia zbierania plonów w postaci roślin jadalnych jakie potrzebują ludzie i zwierzęta. To się dopiero rozkręca - będzie zarówno gorąco jak i zimno - przecież według was nic się nie dzieje - przed nowym rokiem -5'C a na nowy rok +12'C o północy. Z dnia na dzień 17'C róznicy grudzień/styczeń :P 

To dlatego zaplanowali likwidacje ludzi szczepieniami - żeby nie szukali sobie żarełka i popitki w ich bunkrach gdzie zgromadzili tego sobie na xx lat...

 

cymbały!

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Quark

Zmiany , zmiany , zmiany ...

Zmiany , zmiany , zmiany ... na ziemi. A teraz mogą już się zacząć rozpisywać gamonie zaprzeczający ociepleniu klimatu , które owe zmiany wywołują . Patrzta i podziwiajta ! 

TRZY MĄDRE MAŁPY Czas na nowy wpis z serii... - Natiti - Wykop.pl

Ignorowanie faktów nie powoduje , że ich nie ma . Spójrzcie za okno ... mamy STYCZEŃ w Polsce !

Portret użytkownika Quark

To , że nie rozumiesz tego

To , że nie rozumiesz tego pojęcia to tylko TWÓJ problem . Widocznie za stary masz ten kineskop , żeby pojąć że ziemia jako planeta to nie jest słoik po ogórkach kiszonych który jak ogrzejesz to wszędzie w nim będzie cieplej. Klimat na ziemi zależy od kierunku wiatrów i ich temperatury , kierunku i temperatury prądów oceanicznych , zachmurzenia , nasłonecznienia , wilgotności itd. itp. Zmień kineskop na taki , który zrozumie że w każdym miejscu na ziemi jest obecnie INNA PORA ROKU a podniesienie globalnej ŚREDNIEJ TEMPERATUTY W SKALI ROKU oznacza zaburzenia w naturalnych (czyli znanych nam) porach tam występujących . Wszystkie czynniki dotąd stabilizujące lokalne klimaty zostają zaburzone co właśnie obserwujemy.

I nikogo nie obrażam tylko stwierdzam FAKT ! Też jesteś takim GŁOMBEM , któremu trzeba wyłożyć "kawę na łąwę" bo w gimnazjum tego nie nauczyli a sam miał za mało rozumu , żeby cokolwiek czego wzrok nie dostrzega objąć rozumem. Ani ja ani nikt inny mówiący o zmianach klimatycznych (czyli o ociepleniu) nie twierdzi , że to się stało "wczoraj" ! Ale by tak proste i oczywiste sprawy zrozumieć to trzeba być inteligentnym człowiekiem o szerokiej wiedzy z wielu dziedzin a nie GŁOMBEM , który wie tylko to co mu powiedzieli w szkole albo na "youtube" ! 

Wszystko ma swoje granice - także moja cierpliwość do wciąż ujawniających się ignorantów , którym wciąż trzeba udowadniać że ziemia nie jest "płaska" , że zimy w Polsce nie ma bo klimat się ocieplił , że kosmos istnieje a Fukuschima nie "zabija" planety , że ziema nie ma "6000 lat"  itp. bzdury ! Za moich czasów szkolnych takich KRETYNÓW nie było a teraz gdzie się nie splunie to pustak !

Ale Ty i tobie podobni tego nie zrozumiecie boście za młodzi są by pamiętać to czego pamiętać nie możecie , co dziś jest historią a dla mnie faktem z mojej przeszłości . Obecne pokolenia sa tak GŁUPIE , że to wprost nie do opisania ... co się stało z tymi ludźmi ?!

Skomentuj