Pakistan oskarża Pentagon o manipulacje klimatem za pomocą HAARP

Kategorie: 

Instalacja HAARP na Alasce - źródło: internet

Jeden z pakistańskich urzędników odpowiedzialnych za zmiany klimatu, Mohamed  Dzhavaid Malik powiedział dziennikarzom, że jego kraj jest jednym z ośmiu krajów świata najbardziej zagrożonych zmianami klimatycznymi. Winę upatruje on jednak nie w losie a celowym działaniu.

 

Pakistański urzędnik państwowy wymienił kilka przypadków klęsk żywiołowych, jakie ostatnio wystąpiły w jego kraju. Wymienił przypadek lawiny, która pogrzebała ponad stu pakistańskich żołnierzy. Według niego są dowody, że lawina zeszła po skupieniu wiązki laserowej z amerykańskiego satelity.

 

W kwestii zmian klimatycznych Pakistańczycy zwracają uwagę na instalację znaną, jako HAARP. To właśnie eksperymenty z jonosferą mają być odpowiedzialne za dotykające ich kraj klęski żywiołowe. Według nich HAARP to globalny projekt geoinżynieryjny, najdroższy w historii, a na dodatek nadal tajny, co skłania do refleksji ze strony społeczności międzynarodowej.

 

Według Malika Amerykanie rozwijają bronie klimatyczne, aby w przyszłości wygrać brutalną wojnę o zasoby, jaką będzie musiało stoczyć USA., Dlatego teraz w badania nad bronią klimatyczną są priorytetem a Pakistan stanowi pole do badań nad jej skutecznością.

 

Atmosfera między Pakistanem a USA nie jest za dobra a tego typu deklaracje oficjeli pakistańskich są tego dowodem. Skoro Pakistańczycy dotykają tematu tabu, jakim jest HAARP to znaczy, że ich stosunki z USA są bardzo złe. Całkiem niedawno również szef rosyjskiej agencji kosmicznej insynuował, że uszkodzenie zmierzającego na Fobosa satelity Phobos-Grunt to sprawka Amerykanów i ich instalacji z Alaski.

 

Kolejną osobą wspominająca w swoich wystąpieniach publicznych coś takiego jak broń klimatyczna HAARP jest prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który notabene aktualnie sam walczy z rakiem o którego wywołanie oskarża Amerykanów. Chavez twierdził, że HAARP wywołał tragiczne trzesienie ziemi w Haiti. Celem miała być ropa, której zasoby odkryto na morzu w okolicy Haiti. Trzeba przyznać, że chwile po trzęsieniu USA po prostu się tam wprowadziło. Dochodziło nawet do tego, że Amerykanie bezprawnie zamykali przestrzeń powietrzną nad Haiti.

 

Co zabawne większość ludzi nie wierzy w możliwości bojowe HAARP ba wielu nie wierzy nawet w jego istnienie, mimo, że rząd amerykański sam się do tego przyznał. Broniami klimatycznymi straszył też Gruzję Władimir Żyrynowski i być może wkrótce usłyszymy, że tragiczne ulewy nad Gruzją stworzył rosyjski system "Oko Moskwy". Kto wie, rzeczywistość jest czasami dziwniejsza niż fikcja.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika tasak

Potwierdzam na własnej

Potwierdzam na własnej skórze,że o godz.4.03 czasu lokalnego miało miejsce trzęsienie ziemi w północnych Włoszech o sile 5.9magnitudy.Wiecie,wiekszość z Was pragnie wręcz jakigoś kataklizmu,jakiegoś większego wydarzenia ale mało kto z Was teoretyków i myślicieli jak i znawców wszystkiego w sumie tak mało wie.Zmienilibyście szybciutko swoje zdania,poglądy i opinie,jakby Was podczas snu w łóżku coś takiego zaskoczyło,gdzie obok Was śpi również Wasze roczne dziecko i żona.W takich momentach człowiek jest maultki i tyci kiedy sufit leci mu na głowę.Zastanówcie się lepiej nad tym co chcecie i czego wypatrujecie. http://www.iris.edu/seismon/zoom/events/?lon=11.208&lat=44.8124

Portret użytkownika Senwid

Co do dizłania HAARP, jedna

Co do dizłania HAARP, jedna rzecz mnie zstanawia - system celowania. Jak ustalili dokładność i powtarzalność działania. Oraz jak określają rodzaj ataku - tu lawina, tam deszcze i burze, a tam trzęsienie ziemii. Poza tym, tak rozległe działanie - klimat, trzęsienia ziemii - za duża rozbieżność ataku. To musiałyby być różne systemy.

Portret użytkownika Marek356

Czytam dużo ostatnio

Czytam dużo ostatnio artykułów i niektóre są bardzo zadziwiające i szokujące wydarzenia, mam domysły na to że sprawcą czegoś takiego jest sam człowiek, jeśli Wam mówi coś HAARP to poczytajcie w internecie albo otwórzcie oczy co może to powodować. Wyślijcie to do każdego kogo znacie bo media o tym nie mówią.http://www.youtube.com/watch?v=QszL0YW_axs&feature=watch_response http://www.youtube.com/watch?v=aIF1Zemc3OU Te filmiki same mowią za siebie. Rząd USA i IZRAEL to jedne z najbardziej z morderczych Państw na świecie, to oni w większości stoją za mordem ludności z całego świata chociaż media tego nie uławniają. Dążą do utworzenia światowego rządu. Jeśli nawet będzie wojna i USA zwycięży to koniec ze światem, jesteśmy ich niewolnikami. Skala tego jest nie do pomyślenia, manipulują mediami i podsycają cały czas agresje, tworzą psychomanipulacje i zamieszki między rządami i wprawiają w konflikty ludzi cywilnych i zakłamania odnośnie Iranu. Iran nie ma żadnej broni masowego rażenia, tu chodzi o przejęcie kontroli nad ropą i całym światem łącznie z dolarem bo ostanio USA dostaje po tyłku bo w większości Państw wycofuje sie z dolara. Krach gospodarczy był wywołany specjalnie, oczywiście wypłynęło to z USA żeby szumu narobić na całym świecie prowadząc skrupulatnie cały plan przygotowania do wojny o przejęcie kontroli nad całym światem. Jeśli to czytacie i ogląneliście filmy wysyłajcie to każdemu ze znajomych i twórzcie łańcuszek odnośnie tego co wszyscy powinni wiedzieć. Nie dajcie sie zmanipulować mediom bo media to wielkie zakłamanie.

Portret użytkownika AnauelMax

Witam, O i tu jest dobra

Witam,O i tu jest dobra wiadomość od słoneczka, jeden impulsik i nie ma HAARP...:)Drugi impulsik, i nie ma koństruktorów HAARP:)Nikola Tesla wiedział co robi likwidując swoja cewkę po teście zwanym katastrofą tanguską, przewidział poziom nieodpowiedzilaności do jkiego mogą posunąć się naluczkowie tego świata....PozdrawiamAM

Portret użytkownika danielov

HAARP- to jest potęga. Ludzie

HAARP- to jest potęga. Ludzie bawią się w Pana Boga i często stawiaja siebie na jego miejscu, i nie ważne czy w Boga wierzymy czy nie - tak byc nie powinno. Temat roku 2012 - nie musi się wypelnić poprzez katastrofe z kosmosu ale właśnie poprzez ludzkie działanie. wciąz mam przed oczami haos, ludzie stracili wszystkie oszczędności, nie ma elektroniki nie ma starego świata.

Portret użytkownika mareq7

Ciekawy temat ciekawy nie

Ciekawy temat ciekawy nie powiem;] Ale mnie najbardziej wkurza tutaj to, że USA ma się za władce Ziemi. Rządzi się i nikogo nie pyta o zdanie, a już widze, gdyby Polska chciała zbudować coś takiego jak HAARP (wiem, że to niemożliwe ;p) to już Amerykanie by srali, że nie pozwalają, kestem tego kurde pewny. Jak dla mnie wyjście jest jedno olać ich nawet wiz nam jeszcze nie zdjęli co to ma być. Wole już żeby Polska zajęłą się sprawą dobrych układów z Chinami, a te USA olać. Może w końcu nasz kraj by stał się poważany na świecie bo potencjał jest tylko robić nie ma komu;] Zresztą USA to kolonia wszystko zawdzięczają innym to niech teraz sie słuchaja a nie próbują rządzić;D

Strony

Skomentuj