Ogromna burza piaskowa uderzyła w Półwysep Arabski

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Od kilku dni kraje położone w obrębie Półwyspu Arabskiego, zmagają się ze złą pogoda. Uderzyła monstrualnej wielkości burza piaskowa, która spowodowała, że powietrze stało się pomarańczowe, co niektórym przypominało scenerie z Marsa.

 

Mieszkańcy okolicy, która została dotknięta zjawiskiem narzekali też na kłopoty oddechowe spowodowane unoszącym się wszędzie pyłem. W wielu miejscach burza była tak intensywna, ze zmniejszyła widoczność praktycznie do zera.

Dotknięty burzą został między innymi Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zła pogoda wiązała się z bardzo silnym wiatrem o prędkości do 110 km/h. W obszarach przybrzeżnych potęgowało to fale, które urosły do ponad 4 metrów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika taaaaaa

Taaa, burza piaskowa...  W

Taaa, burza piaskowa...  W main strimie nic o Jemenie, a trwają tam naloty saudyjczyków w których giną setki ludzi i programowo niszczona jest infrastruktura oraz nieliczne zakłady przemysłowe. Zakłamane zachodnie media niewygodne infrrmacje po prostu zamilaczają, na tym polega zachodnia cezura. Jedne zdarzenia są wyolbrzymiane i non stop obrabiane o innych brak wiadomości. A ty głupi człeku interesuj się tym co my ci podamy, tego masz nienawidzić (już my cię na niego poszczujemy), a nad tym się nie lituj (musimy go zniszczyć bo tam jest ropa a poza tym ten kraik za  bradzo był niezależny więc czas na demolkę)...Zachodnie media = kupa gnoju dla bydełka (bo za bydełko mają swoich czytelników, słuchaczy i widzów, za tępe bydełko)

Skomentuj