Wielkie protesty w Niemczech przeciwko totalitaryzmowi koronawirusowemu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Wczoraj w Berlinie na ulice wyszły dziesiątki tysięcy ludzi, którzy protestowali przeciwko narastającemu totalitaryzmowi medycznemu na skutek koronawirusa. Niemcy tłumnie wyszli zamanifestować swój sprzeciw wobec wprowadzonym obostrzeniom epidemicznym. Media głównego nurtu albo w ogóle nie relacjonowały tej wielkiej manifestacji, albo nazywały protestujących "neonazistami" oraz zwolennikami skrajnej prawicy.

 

Oczywiście podawano też zaniżoną liczbę uczestników protestu sugerując, że przeciwników politycznej epidemii zgromadziło się jedynie 17 tysięcy. Zdjęcia tego zgromadzenia wskazują na to, że manifestantów jest przynajmniej kilkukrotnie więcej.

Źródło: twitter.com

Protestujący wyrażali sprzeciw wobec polityki niemieckiego rządu w zakresie walki z tzw. koronawirusem powodującym chorobę COVID-19. Demonstranci wznosili hasła w stylu "zakończyć pandemię" i kierowali je do lokalnych polityków. Niektórzy nieśli transparenty wzywające do przerwania "korona-dyktatury" jak nazwano obecne działania w walce z epidemią.

 

Niemieccy przeciwnicy covidiańskiego szaleństwa twierdzą, że ta pandemia to czysta polityka, nie medycyna, a obostrzenia nie mają za zadania dbać o nasze zdrowie tylko zniewolić jeszcze bardziej, celowo przestraszone społeczeństwo. Policja wielokrotnie wzywała protestujących do rozejścia się, noszenia masek i utrzymywania tzw. dystansu społecznego, ale maszerujący nic sobie z tego nie robili. Nie doszło jednak do pacyfikacji tłumu tak jak w Warszawie na Placu Zamkowym.

Źródło: twitter.com

Media głównego nurtu zgodnie milczały na temat protestów antycovidowych, ewentualnie podając zaniżoną celowo liczbę ich uczestników. Od razu rozpoczęto też stygmatyzację protestujących nazywając ich faszystami, neo-nazistami i skrajnymi prawicowcami. Bardzo możliwe, że taką łatkę będzie się przybijało już wszystkim sceptykom wobec tej pandemii. Jeśli nie nosisz maski, nie chcesz walczyć o swoją wolność to jesteś faszystą. Prawda, że proste?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Pamiętacie może pewien

Pamiętacie może pewien komediowy ale przekazujący głębokie prawdy film z Eddie Murphy pod tytułem : "G" .. ? Była tam taka scena gdy zatrudniono go jako aktora w filmikach reklamowych dla tele - sprzedaży . A on  - "G" , zamiast zachęcać kolejnych telewidzów  do kupna nikomu nie potrzebnych gadżetów powiedział - oczywiście ku przerażeniu reżyserki - żeby ludzie wyłączyli telewizory i wyszli na zewnątrz poogladać gwiazdy ,pochodzili boso po trawie itp. - ludzie go posłuchali i zrozumieli w jakim sztucznym i zakłamanym świecie dotąd żyli ..  szkoda ,że to tylko film. 

Portret użytkownika Myśląca wśród głupców

Jesteście grupą , mało ważne

Jesteście grupą , mało ważne ,  że niedouczonych, ale przede wszystkim cholernie niebezpiecznych ignorantów.Rzygać mi sie chce jak czytam te wasze załosne pseudo-wywody naszpikowane błędami.Analfabeci bez krzty wyobraźni ,powinni Wam dowalić  każdemu po 5-10 koła mandatu,zebyście w końcu załozyli te maseczki na bezmyślne facjaty.I mam nadzieję ,że ktos w końcu zrobi z wami porządek.Egoistyczne bachory.

Portret użytkownika euklides

Dzisięciu protestujących

Dzisięciu protestujących faszystów, dwóch ze skrajnej prawicy i jeden neonazista. Moje spostrzeżenia przedstawię braciom Kurskim jako moj list motywacyjny kiedy będę się starał o posadę dziennikarza w TVP albo wyborczej (muszę się jeszcze zastanowić czy wolem być lewicom czy prawicom).

Portret użytkownika Piętaa

B@ron nie chciał bym Cię

B@ron nie chciał bym Cię zmartwić ale większość teorii ludzi z którymi się tu przekamarzasz czy jest wirus czy nie ma się sprawdza się i teraz przy plandemi widać to najbardziej wnioskuję to na podstawie przeczytanych tutaj treści a tego co się wokół mnie dzieję jestem ze Śląska często w czerwcu moim znajomym odmawiano pobytu na północy spowodu że na Śląsku panuje covid odmawiano jak już ktoś wyjechał to albo miał kartkę na samochodzie z napisem "wypad zarażeniu" lub porysowane auto ewentualne poplątane łańcuchami teraz powiedz mi kto jest normalny człowiek w masce rysujący samochody czy jakiś góral w ciągniku którego pytam o drogę z łaski swej ubieram maskę a on mi mówi nie trzeba a do Dusseldorfu dojedziesz pan tą trasą .

 

Strony

Skomentuj