Czeka nas nagłe dokręcenie covidowej śruby. Władza zapowiada zamykanie cmentarzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po 19 miesiącach od rozpoczęcia covidowych przeobrażeń, możemy powiedzieć, że wreszcie żyjemy w miarę normalnie. Kto chce chodzi w maskach, kto chce się szczepi a terror państwa nie przypomina tego widzianego we Włoszech gdzie nie wolno pójść do pracy bez świadectwa szczepień. Podobnie duszna atmosfera panuje we Francji i w Niemczech, ale nie u nas. Jednak sądząc po doniesieniach medialnych polska oaza wolności może się szybko skończyć i wcale nie jest pewne, że Morawiecki z Niedzielskim znowu nie zamkną cmentarzy na Wszystkich Świętych!

Obecnie w Unii Europejskiej nie ma jednolitego podejścia do zwalczania grypopodobnego wirusa, na którego punkcie zwariował cały świat. Dysproporcje między między podejściem krajów do restrykcji jest bardzo różne. Wspomniane Włochy, Francja czy Grecja przodują w kategorii zamordyzmu a z drugiej strony Portugalia, Dania czy Chorwacja odpuściły już nie tylko szczepienia ale nawet maseczki. Podobnie postąpiła Szwecja i Norwegia.

 

Polska w sumie też właściwie odpuściła, chociaż pewne osoby w Ministerstwie Zgonów już czekają rozgrzane i gotowe do wprowadzania obostrzeń. Tęsknym głosem opowiadają o lokdaunach, zamykaniu cmentarzy i rytualnym maskowaniu wszystkich na świeżym powietrzu. Przedstawiciele rządu wygrażają też publicznie zbrodniarzom, którzy nie chcą się szczepić co pół roku. Ich zdaniem to przez nich właśnie trzeba będzie wszystkich znowu zniewolić!

 

Na nieszczęście dla naszych rządzących, rozkręcenie czwartej fali covidka nie jest sprawą prostą. Niezaszczepieni nie chcą się testować a zaszczepionych nie wolno. Rządowe rozporządzenie - jedno z wielu nielegalnych - stwierdza, że zaszczepionych nie trzeba testować i rzeczywiście nie są testowani. Gdy ktoś ma objawy covida, ale jest zaszczepiony domyślnie przyjmuje się, że to grypa, która po całkowitym wyginięciu w 2020 roku nagle wróciła z martwych w spektakularnym stylu - i wszyscy udają że to nic dziwnego. 

Potem słyszymy triumfalne zawołania funkcjonariuszy Ministerstwa Zgonu, że na covidka chorują tylko niezaszczepieni i te zmanipulowane dane dają nawet podstawę kłamliwym kampaniom społecznym organizowanym za pieniądze podatników. 

 

Nikczemnicy mający już dość bycia ćwiczonymi covidkiem obawiający się rządowych aresztów z nim związanych nie chcą się testować, a żeby tego uniknąć wiele osób po prostu nie zgłasza się do swoich lekarzy tylko leczą się sami herbatą z miodem i cytryną, wódką z pieprzem i ibuprofenem. Kontakt z lekarzem chorej osoby niezaszczepionej może skutkować skierowaniem na test, a niewykonanie go może nie uchronić przed kwarantanną, co jest zależne od decyzji Sanepidu.

 

Mimo niechęci do testowania się, dzisiejsze dane na temat ilości pozytywnych wyników testów na SARS-CoV-2, podane przez Ministerstwo Zgonu, przedstawiają trend zwyżkowy, co nie dziwi biorąc pod uwagę trwanie sezonu grypowego. Mimo to jest to wykorzystywne do nakręcenia paniki i zamknięcia czego się da, dokładnie tak jakby takie były cele wyznaczane naszym politykom.

"Mamy do czynienia ze swoistą eksplozją pandemii. Z tygodnia na tydzień mamy podwojenie wyniku, jeśli ta sytuacja się utrzyma, to zaburzy wszelkie nasze prognozy - powiedział Adam Niedzielski - "jeśli trendy się utrzymają, będziemy musieli podjąć drastyczne kroki"

Nie wiadomo dokładnie jakie restrykcje ma na myśli Minister Zgonów, Adam Niedzielski, ale jego zastępca, Waldemar Kraska, powiedział w wywiadach, że niewykluczone jest nawet zamknięcie cmentarzy. Zapowiedziano wręcz przywrócenie tak zwanych stref, a przynależność do zielonej czy czerwonej strefy ma zapewniać szereg czynników takich jak ilość przypadków covidka oraz stopień wyszczepienia. Można to traktować jako groźbę wobec wschodniej Polski, sceptycznej wobec obowiązku szczepień.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika matjas

Trzeba jeszcze dodać że dla

Trzeba jeszcze dodać że dla antyszczepionkowców cmentarze powinny być otwarte ale pod warunkiem że już tam zostaną. Zakopać-Zabetować-Zapomnieć. Ile byśmy zaoszczędzili na tych debilach uwarzających się za mądrzejszych od niejednego lekarza czy naukowca. 

Portret użytkownika ​euklides

Ile byśmy zaoszczędzili na

Ile byśmy zaoszczędzili na tych debilach uwarzających się za mądrzejszych od niejednego lekarza czy naukowca

Tylkoe, że poliniakowy lekarz czy pato-naukowiec to debil, który żyje z okradania (podatków) niezaszczepionych.

Portret użytkownika S

" Potem słyszymy triumfalne

" Potem słyszymy triumfalne zawołania funkcjonariuszy Ministerstwa Zgonu, że na covidka chorują tylko niezaszczepieni "

Tak to jest niestety, gdy ludzie są za głupi, żeby "umieć w cyferki". Komuś, kto twierdzi że 0,01% zgonów to "masakra i koniec Świata", link poniżej nic nie powie, ale oficjalne dane rządu angielskiego mówią jasno, co czeka nas w tą zimę. A co ważniejsze, kogo naprawdę czeka ta niemiła niespodzianka:

https://theexpose.uk/2021/10/10/comparison-reports-proves-vaccinated-developing-ade/

A mordy, nazwiska i wypowedzi takich ścierw jak ten cycowski ze zdjęcia, Lis, Pazura i reszta kolaborantów, powinniśmy zapisywać. Przyda się gdy ruszy Norymberga 2.

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika Endymion

Norymberga to była ustawka!!!

Norymberga to była ustawka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko wyroki w imieniu Polski, dla dobra Narodu, wykonywane przez samotnego Wilka, który jest prokuratorem, sędzią i katem

w jednej osobie mają sens! 

Jeżeli chcesz wygrać, zrób jak na Westernie, nie grasz w ustawionego pokera z szulerami, wywracasz stolik, wyjmujesz Colta i to Ty ustalasz zasady gry, oraz rodzaj gry!!!! 

Ludzie nie rozumieją, że grając w narzuconą grę, na narzuconych zasadach, gdzie krupier kupiony, nigdy nie wygrają!

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika S

Podejrzewam, że masz na myśli

Podejrzewam, że masz na myśli Brauna i ten "polski" niemrawy odpowiednik Norymbergi. Ja mam na myśli tą, którą (oczywiście niestety tylko być może) uda się przeprowadzić przez międzynarodowy nieformalny związek prawników. Nie wiem czy Reiner Fuellmich im przewodzi, ale na pewno jest jednym z ważniejszych oskarżycieli, a to daje przynajmniej nadzieję. To ten gość, co wygrał z koncernem VW i z Deutsche Bank. Ja wiem, że obu firmom niewiele się od tego stało, ale na pewno pamiętacie jak gówno się wtedy wylało (VW - afera ze spalinami, DB - pranie brudnych pieniędzy). Jeśli Norymberga udowodniłaby zbrodnie korporacji, rządów, mediów i części "lekarzy" przeciwko ludzkości, to resztę obudzeni ludzie sami załatwią. Wiecie, może akcje uliczne jak z okupowanej Polski w IIWW typu: "W imieniu Polskiego Państwa Podziemnego skazujemy kolaboranta X na karę śmierci". Bam i po sprawie Wink Bo zgadzam się z tobą, że wyłącznie zgodnie z prawem tego nie da się w 100% wygrać.

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika Endymion

Używasz "Norymberga", ja wolę

Używasz "Norymberga", ja wolę "poznański pręgierz", jesteś papuga, co nic nie wymyśli Swojego? Idziesz schematem, narzuconym przez unych. Norymberga była oszustwem, należy zaprzestać oszukańczych nazw, a dawać swoje.. Nie rozumiesz, że używając słowa "Norymberga" grasz wciąż w ich grę, na ich zasadzach?? Obudź się!!!  Ich są tysiące, nas miliardy! Rozumiesz??? Kto ma dyyktować reguły gry? Ogon macha psem..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Wungiel

Kurde, niezłe - aż z

Kurde, niezłe - aż z ciekawości sięgłem do zalinkowanych danych z bazy NHS, wszystko się zgadza, wszyściutko. No to by znaczyło, że w grudniu się zacznie a do wiosny już może być posprzątane!

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Strony

Skomentuj