Kaczyński straszy przymusem szczepień dla Polaków. "Państwo jest organizacją przymusu i czasem musi z tego skorzystać"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak donoszą polskie media, podczas ostatniego plenum partii PiS w Przysusze, I Sekretarz Jarosław Kaczyński ogłosił, że rozważane jest wprowadzenie przymusu uczestniczenia w eksperymencie medycznym zwanym szczepieniami przeciw COVID.

Właściwie już tylko kwestią czasu jest wprowadzenie obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19. Etap dobrowolności i propagandowego naganiania ludzi do wstrzykiwania sobie eksperymentalnych preparatów dobiega końca.

 

Kaczyński oświadczył na wspomnianym plenum, że liczy się z kosztami takiej niepopularnej decyzji, ale jest gotów je ponieść. Cynicznemu starcowi chodziło zapewne o częściową utratę elektoratu. Tak się składa, że wśród wyborców PiS jest sporo sceptyków wobec wstrzykiwania sobie tych ekspresowo stworzonych preparatów.

 

Są to przeważnie ludzie z małych miast, z tak zwanej Polski powiatowej. Do tej pory był to rezerwuar elektoratu socjalistycznego PiSu, który rozdaje w formie przekupstwa wyborczego, rozmaite dodatki za pieniądze ukradzione w podatkach i pożyczone od banksterów. Największa ilość niezaszczepionych pokrywa się z mapą poparcia dla PiS.

Widocznie w badaniach fokusowych PiSowcom wyszło, że ludzie ci zniosą wszystko, nawet potraktowanie jak bydło i przymusowe wyszczepienie.

" Proszę się szczepić, to jest naprawdę konieczne, a to nie jest absolutnie groźne" - twierdzi Jarosław Kaczyński 

Twierdzenia I Sekretarza PiS o bezpieczeństwie tych eksperymentalnych preparatów zwanych szczepionkami nie mają jednak poparcia w faktach. Na dodanie w ulotce szczepionek informacji o "rzadkich przypadkach zapalenia mięśnia sercowego" po szczepieniu preparatami Pfizer/BioNTech i Moderna - czyli tzw. szczepionkami mRNA - zdecydowała się amerykańska agencja Food and Drug Administration (FDA). Jest to organizacja odpowiedzialna m.in. za dopuszczanie leków na rynek amerykański. 

 

FDA dodaje ostrzeżenie do szczepionek Pfizera i Moderny, a Jarosław Kaczyński twierdzi, że te preparaty absolutnie nie są groźne. Istnieją tylko dwie możliwości - Kaczyński jest okłamywany i gada głupoty jak typowy staruszek z demencją, albo wie, że trwa dziwna presja na wstrzyknięcie ludzkiej trzodzie eksperymentalnych preparatów, bez względu na wszystko i szykuje się do wzmożenia totalitaryzmu sanitarnego.

 

Przypadki zapalenia mięśnia sercowego, zakrzepy, nagłe zgony, zawały po szczepieniach nie skłaniają rządzących w Polsce do zastanowienia się nad bezpieczeństwem szczepień. Jak mantrę powtarzają frazę "bezpieczne i skuteczne". Brzmią przy tym groteskowo. Pytania o bezpieczeństwo tych stworzonych ekspresowo preparatów są uważane za foliarstwo i płaskoziemstwo, obowiązuje niemal religijny aksjomat wspaniałości preparatów rzekomo przeciw COVID, który sugeruje, że przyjęcie tych chemikaliów to coś w rodzaju komunii świętej. 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika NiePitol

PRZYPADKI zapalenia mięśnia

PRZYPADKI zapalenia mięśnia sercowego, zakrzepy, nagłe zgony, zawały po szczepieniach, PRZYPADKI ludzi z bardzo słabym organizmem . Więc nie straszcie ludzi że wszyscy na to umierają, bo tak wypisujecie o tych zawałach jakby mieli na to wszyscy umierać. Zobaczymy jak szybciutko foliarze polecą się szczepić jak nigdzie nie wejdą bez szczepienia i nie będą mogli mieć pracy ZOBACZYMY i w tedy się pośmiejemy z was.

Portret użytkownika BANDZIORka

Pocałuj mnie w to miejsce,

Pocałuj mnie w to miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę, jak dożyjesz tego zaszczytu ,to wypnę ci się serdecznie i po wszystkim jeszcze przybiję piątkę. Póki co to nie zawracaj sobie głowy foliarzami, sporządź testament, spędzaj więcej czasu z rodziną, zwłaszcza z dziećmi ,ktorych ,mam nadzieję ,jeszcze nie naraziłes na bezposrednie zagrożeniezdtowia i zycia poprzez udzial w eksperymencie o niepewnych skutkach ubocznych. Mnie aparhaid nie wystraszył, nie wezmą mnie na kino ani restaurację. Obejdę się też bez wakacji a nawet nie obawiam się o pracę. I poza tym, co ci tak zależy, jesteś szczepanem to covidek ci nie straszny już , jesteś bezpieczny i grzeczny. 

Portret użytkownika drako_tr

@ NiePitol - obawiam się, że

@ NiePitol - obawiam się, że prędzej do plastikowego worka trafisz, po którejś działce, niż my, foliarze polecimy się wyszczepić...my nie jesteśmy bezmyślnym bydłem, w przeciwieństwie do Ciebie...i wiemy czym i dla kogo są te preparaty.

...tak więc jak chcesz się szczepić, to nikt ci tego nie zabrania, ale odpierdol się od tych, co mają inne zdanie.

A kto się będzie z kogo śmiał, to zobaczysz na jesieni.

Portret użytkownika wawa

Dokładnie, też na początku

Dokładnie, też na początku słyszałem kozaków że maski nie będą nosić po tem nagle wszyscy nosili bez przymuszania, ze szczepieniami tak samo będzie, skoro nie umieli się przeciwstwaić takiej błachostce jak maska bo bali się ekspedientki w sklepie to jak im wyzerują konta i z pracy wyrzucą to piechotą 20km pójdą się zaszczepić, anonimowi bohateriowe z papieru.

Strony

Skomentuj