Na całym świecie odbyły się masowe protesty przeciwko covidowi

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

#WeWillALLBeThere to hasło międzynarodowego marszu o wolność zorganizowanego przeciw nielegalnym restrykcjom rzędowym, łamaniu praw człowieka i konstytucji. 

Ponad 64 kraje na całym świecie przyłączyły się do pokojowych demonstracji obywateli. Głównym postulatem było aby natychmiast znieść ograniczenia i żyć normalnie. Bez masek, bez dystansowania się, bez szczepionek. 

 

Niestety nadal większość ludzi pozostaje pod wpływem covidowej propagandy. Mimo to coraz więcej osób widzi, że to co się dzieje dookoła nas to totalna aberracja. Wolność nie jest dana na zawsze i nagle okazało się, że znowu trzeba o nią walczyć. 

 

Protesty ostatnich zwolenników wolności są bardzo nie na rękę zarządzającym tym szaleństwem, dlatego w wielu miejscach spotkały się z radykalaną reakcją władz. Jej brutalność zależała od poziomu zamordyzmu w danym kraju. 

 

W Polsce ten rozkręcający się cały czas totalitaryzm sanitarny jest już chyba na sporym poziomie, bo rządzący wykorzystali swoich milicjantów do prześladowania protestujących. Polski marsz zorganizowany w Warszawie, był bezwzględnie rozganiany i atomizowany przez służby mundurowe. Podobne zdarzenia miały też miejsce w innych krajach. Nie wolno się jednak poddawać i trzeba protestować bo bierność prezentowana przez większośc społęczeństwa potem może nam się odbijać przez dekady.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika BG

W NIEMCZECH I HOLANDII,

W NIEMCZECH I HOLANDII, POLICJA LAŁA PROTESTUJACYCH, CZY BĘDZIE REAKCJA JUROVEJ I ZŁOŻENIE WNIOSKU DO KE ,O NARUSZENIE PRAWORZADNOŚCI PRZEZ TE KRAJE , POPRZEZ OGRANICZENIE PRAWA DO PROTESTU? CZY SĄ  JEDNAK DWIE MIARY W UE? I JAKA BĘDZIE  TEŻ REAKCJA SPUREK I BIEDRONIA? BĘDZIE WEZWANIE DO PODJĘCIA REZOLUCJI O URUCHOMIENIE ART 7 ???

Portret użytkownika Skoti

<p>Oglądem dziś wiadomości

<p>Oglądem dziś wiadomości kilka razy i nic nie słyszałem o protestach z dzika roskosza wybrał bym się na taki gdybym wiedział że takowy będzie., mieszkam w uk i propaganda jest tu silniejsza niż w Polsce w latach 80 tych. Nie miałem żadnych znaków powiadomień ani maili o tym że się coś takiego szykuje i bardzo nad tym ubolewam. Ten cały cyrk musi się skończyć któryś z bogatszych, Sorosow Rotshildow albo innych poważnie chce mieć Zemię tylko dla siebie,&nbsp; i dobrze mu to idzie.</p>

 

<p>Niestety wolna wola komunikacji internet mobile etc. Dała nam możliwości łączenia się Ale IM dała możliwość podziału nas. Tak jak teraz, kiedy nie słyszałem o żadnych manifestacjiach itd. W uk śmiech na sali. Katar jest trudniej złapać niż covid. A w parku z icecream vana</p>

 

<ol>

<li>Daj dzieciom lody z ręki do ręki przyjmując gotówkę&nbsp; po czym nie zdezynfekowana ręka dają dziecku loda w wafelku tak sobie z ręki.. Śmiech.... Prezydenta Tanzani dopadł seryjny samobójca to pewne. Musimy cos z tym zrobić. DlDziśa naszych dzieci dla życia tutaj. Dziś oglądałem młodych artystów na yt. Jesteśmy wielcy ludzkość nie może się tak dać robić w ch... a, nie może sterować nami kilku ludzi którzy mają chrapkę na pojęcie tej planety na własność. Wymieńmy numery między sobą</li>

</ol>

 

<p>Emaile co kolwiek bo jak nas to dzieła to po nas a nie chce żeby moje córki żyły w takim świecie jaki się maluje....&nbsp;</p>

 

<p>Pozdrawiam&nbsp;</p>

 

<p>&nbsp;</p>

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Ano właśnie... Jesteśmy w

Ano właśnie... Jesteśmy w stanie wojny. Międzynarodówka przeprowadza właśnie rewolucję. Chce totalnie zniszczyć gospodarki oraz tradycyjny, europejski styl życia. To nie przypadek, że te sku...y wprowadzają całkowite lockdowny akurat na wszystkie najważniejsze święta narodowe, w czasie gdy ich obchody, pochody, opłakiwania smoleńskich trupów i święta dupokracji zwane wyborami odbywają się bez przeszkód.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nie Zefel, to nie są flagi

Nie Zefel, to nie są flagi państwowe tylko narodowe.... Państwa polskiego nie było podczas rozbiorów, ale Lechici jako naród dumnie nosili biało-czerwone barwy, które potem przywłaszczyła sobie żydobolszewia, bo pasożyt żerując zawsze musi w jakiś sposób upodobnić się do żywiciela by ten od razu z nim nie walczył i nie próbował go strącać.

Portret użytkownika Zefel

Lechici przestali istnieć

Lechici przestali istnieć kiedy Mieszko I przywódca jednego z plemion Lechickich dokonał zdrady i zawarł pakt z Cesarzem Ottonem i papierzen Janem XIII. Wtedy powstała Powstało  państwo polskie które zaczęło poprzez indiktrynacje tworzyć naród. Narody są wytworem władzy i Indoktrynacji. 

Strony

Skomentuj