W Australii rekin pływał po zalanych ulicach miasta

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Na obrzeżach małego australijskiego miasta Gold Coast, które znajduje się w Queensland, zauważono rekina. Bez przeszkód przepłynął ulicami miasta zalanymi wodą.

 

Brendan Horn, który jest mieszkańcem przedmieść Burley Heads, wykonał bardzo interesujące zdjęcie, na którym widać płetwę wystającą z wody. To zdjęcie natychmiast opublikowano w sieciach społecznościowych.

 

Po tym, jak Australia przez długi czas cierpiała z powodu strasznych pożarów, na kontynencie spadł ulewny deszcz. W niektórych stanach, które zostały najbardziej dotknięte suszami i strasznymi pożarami lasów, pogoda jest burzliwa.

 

W samej Queensland potrójne opady deszczu spadały tylko z dnia na dzień, co zwykle rozkłada się na miesiąc. W rezultacie konieczne było zamknięcie głównych ulic miasta. Większość Australijczyków cieszy się, że w końcu zaczęło padać. Dzięki gwałtownej zmianie pogody pożary ustały. Przez katastrofę ognia ucierpiała ogromna liczba ludzi, spłonęły lasy i padło wiele zwierząt.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj