Ogromny rekin zaatakował innego żarłacza białego na wybrzeżu Australii

Kategorie: 

Źródło: viralthread.com

W Australii aż roi się od zagrożeń. Ludzie są atakowani przez pająki, regularnie muszą także mierzyć się z wielkimi pożarami. Jednakże znudzone jedzeniem ludzkiego mięsa żarłacze białe, postanowiły znaleźć sobie nowe pożywienie, a mianowicie...inne rekiny.

 

Żyjący w Australii miłośnicy pływania muszą być teraz bardzo nerwowi, po tym jak ogromny żarłacz biały został sfotografowany na tym, jak przegryza mniejszego żarłacza na pół. Doprowadziło to do spekulacji, że monstrualny rekin, wędrujący wokół stanu Queensland, może mieć nawet 6 metrów długości.

 

Ta historia jest naprawdę niesamowita i udowadnia nam, że matka natura ciągle nas zaskakuje, a w głębinach wciąż istnieją nieznane nam wcześniej potwory. Bestialski rekin trafia na listę najrzadszych zwierząt na świecie oraz takich, z którymi nikt nie chciałby się spotkać twarzą w twarz.

shark attacks shark queensland australia

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.8 (4 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika fix

Czyt. Kilka lat temu o

Czyt. Kilka lat temu o rekinie, ktory plywal sobie po rzece Swan w miescie Perth w Australii. Naukowcy wytlum. Ten fakt   zmniejsz. Sie zasobow ryb, a co za tym idzie, rekiny zaczyn. sie zachowyw. anormal. i wplywaja np. do rzek.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Impossible.Ogromny żarłacz

Impossible.Ogromny żarłacz Ushraelski zaatakował młodego żarłacza Trzecioerpowskiego.Przeżarł go na pół a może więcej części.Truchło zeżarły śledzie niemieckie ,szczury litewsko ukraińskie i przypadkowy niedeżwiedż przechadząjący się nad morzem.

Skomentuj