Unia Europejska idzie na wojnę z wyimaginowanymi "faszystami". Od stygmatyzacji do delegalizacji przeciwników UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Parlament Europejski przyjął w czwartek dziwną rezolucję na temat walki z faszyzmem. Wezwano państwa członkowskie do walki z nim, ale o dziwo w dokumencie nie zawarto definicji tego czym jest faszyzm. Może to prowadzić do konkluzji, że tak jak Himmler stwierdzał kiedyś kto jest Żydem, tak teraz decydenci z Brukseli będą decydowali kto jest faszystą. 

 

 

Oskarżana o zależności z George'm Sorosem polska posłanka Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein zgłosiła w Parlamencie Europejskim projekt rezolucji wzywającej państwa członkowskie UE do zakazania działalności "grup neofaszystowskich i neonazistowskich". 

 

Rezolucja przeciw faszyzmowi, przyjęta w czwartek przez Parlament Europejski, to ostrzeżenie dla wszystkich przeciwników Unii Europejskiej. Brak definicji faszyzmu i brak zgody europarlamentu na potępienie również ruchów skrajnie lewicowych jak Antifa, wskazuje jasno na kierunek jaki obejmie wkrótce UE. Czekają nas prowokacje i represje. 

Biorąc pod uwagę fakt, że nadchodzi czas Marszu Niepodległości w Warszawie, który w zeszłym roku został nazwany przez innego protegowanego George'a Sorosa, Guy'a Verhougena, "marszem faszystów", można się spodziewać jakieś kombinacji operacyjnej, która będzie miała za zadanie przyczepienie na stałe łatki faszystów jako kary za patriotyzm. 

Jeśli Marsz Niepodległości zakończy się wielką bijatyką z policją i lewackimi faszystami z Antify, można mieć pewność, że dojdzie do próby rozprawienia się ze środowiskiem, które organizuje to wydarzenie od tak wielu lat. Organizacje patriotyczne i narodowe mogą się obawiać, bo rezolucja pani Thun und Hohenstein, to przygotowanie gruntu pod presję na delegalizację lub uwięzienie "faszystów", czyli przeciwników Unii Europejskiej. 

Komuniści, tacy jak ci, którzy rządzą obecnie w UE mają już to do siebie, że przeciwników politycznych nazywają faszystami i starają się ich zwalczać wszelkimi możliwymi sposobami. Ponieważ w swojej agendzie mają walkę z państwami narodowymi i patriotyzmem, będą robić wszystko, aby stygmatyzować takich ludzi nazywając ich faszystami. Zaczęło się od wyzwisk, ale teraz eurolewacy domagają się delegalizacji organizacji, które zostaną przez nich wskazane jako faszystowskie. Zresztą w większości kodeksów karnych państw członkowskich Unii Europejskiej propagowanie faszyzmu jest prawnie zabronione, zatem wezwanie w rezolucji do jego zwalczania brzmi dziwnie. 

 

Zastanawiające jest też to, że odmówiono potępienia grup skrajnie lewicowych w stylu Antify, które rzekomo walcząc z faszystami zachowują się jak nazistowskie bojówki. Mają nawet podobne "umundurowanie" i opaski ze swoją wersją logo typu swastyka. Milcząca akceptacja takich zachowań wśród decydentów w komunistycznej Unii Europejskiej, pozwala podejrzewać, że "ideały" bojówkarzy z Antify są bliskie ich sercu.

 

Jeszcze bardziej dziwi to, że Parlament Europejski nie wspomniał w rezolucji przeciw faszyzmowi o sytuacji na Ukrainie, gdzie jawnie gloryfikuje się tamtejszych faszystów z organizacji OUN-UPA, a nawet Waffen SS. Prawdziwi faszyści maszerują yam z pochodniami i z tansparentami zawierającymi symbolikę nazistowską. Nie dość, że nie jest to zwalczane przez państwo ukraińskie, to jeszcze jest wspierane! Politycy z UE rytualnie nie zauważają tego problemu, co pozwala podejrzewać, że faszystami dla nich nie są. 

Za to można być prawie pewnym, że to Polska zostanie nazwana krajem faszystów i to już po 11 listopada. Ludzie Sorosa z pewnością znajdą jakieś powody do tego aby manifestujących miłość do ojczyzny patriotów, nazwać faszystami. Wystarczy nawet jeden transparent, przyniesiony przez nie wiadomo kogo i ich odpowiednie skojarzenia oraz interpretacje. 

 

Potem będzie już tylko presja aby zdelegalizować organizacje, które zostaną wskazane poprzez poddanie ich stygmatyzacji jako faszystowskie. W przypadku Polski będzie miała ona też dodatkowo presję nie tylko ze strony ludzi Sorosa, ale również z naszej centrali politycznej znajdującej się obecnie w Izraelu. 

 

Tak potężni sprzymierzeńcy w walce z wyimaginowanym faszyzmem oznaczają poważne problemy dla polskich środowisk patriotycznych, które są skazane na coraz agresywniejsze zwalczanie i w konsekwencji delegalizację, o którą zabiega rezolucja pani Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein, z domu Woźniakowskiej. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Bon

"Wypędźcie wszystkich

"Wypędźcie wszystkich mieszkańców tej ziemi i zniszczcie ich wszystkie pomniki, i zniszczcie ich obrazy, i zniszczcie ich wszystkie ołtarze." [Księga liczb, rozdz.33, wers52]

Barbara Lerner Spectre - ultra nacjonalistka żydowska, założycielka i dyrektorka żydowskiego Paideia Sztokholm

https://www.youtube.com/watch?v=2B3Gg1qyQzw

"...Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być wielokulturową.Będziemy [my żydzi] częścią tej transformacji, która musi nastąpić.

Europa nie będzie już tak jednorodnym społeczeństwem, jakim była w ubiegłym wieku.

Żydzi będą w centrum tego.

Europę czeka wielka transformacja.

Już kieruje się w stronę wielokulturowości, a żydzi będą odrzucani z powodu naszej wiodącej roli."

W tym czasie w iz-ra-elu!!!!!

"Możemy podjąć działania nawet jutro!
Zacząć aresztowania sabotażystów.
Nie musimy czekać na sąd najwyższy.
Nie musimy czekać na cokolwiek.
Aresztujmy ich jutro rano!
Poza domem widzę jedno wielkie gówno, plucie i psychopatów czekających tylko na szansę, by mnie zamordować, widać to w ich oczach!
Ale nikt nam nie wierzy.
"Jesteście rasistami"
Jesteśmy rasistami, ponieważ chcemy zachować nasze życie i zdrowie psychiczne.
Jestem więc dumna, że jestem rasistką!
Jest to naszym prawem!
Jeśli jestem rasistką, bo chcę zachować własne życie, to jestem z tego dumna!
Mają tam dom!
Jak możecie nazywać to wypędzeniem? Idą do domu!
Każdy cywilizowany kraj na świecie zrobiłby to samo.
ZAMIENIMY SIĘ W KRAJ IMIGRANTÓW!!!!! ale są to ludzie wrodzy wobec tego kraju i dlatego chcą przekształcić go w kraj z całego świata.

Sprowadzimy milion Afrykańczyków, pól miliona Filipińczyków, [garstkę] 2 lub 3 miliony Chińczyków i będzie to koniec dla Polski!

Dlaczego sprowadzenie dodatkowego miliona Afrykańczyków będzie zagrożeniem?

Będzie to zagrożeniem, bo nie będzie to już kraj Polaków, nasz kraj. Posłuchaj.
Nasz kraj jest inny niż reszta krajów.
Nasz kraj to państwo Polaków. Państwo Polaków i państwo demokratyczne. Jest to bardzo delikatna równowaga. W niektórych przypadkach dwóch ludzi może się sobie sprzeciwiać.
Jeśli sprowadzisz milion Ukraińców, nie będzie to już Polskie państwo.
Prowadzimy wojnę przeciwko zjawisku asymilacji.
W niektórych częściach świata wskaźniki asymilacji wynoszą 70-80%.
To oznacza, że Polski za chwilę nie będzie. Dla mnie Polska jest trupem.

To nie Erytrea czy Sudan. TO NASZ DOM !!!!!
To nasz dom, to nasz kraj!
Ale najważniejsze to usunąć sabotażystów żydowskich z kraju i chronić Polskę jako państwo!

Przyjaciele, dzisiaj mówię, że żydzi są jak rak w naszym ciele!!!!!

Żydowski POPIS nie zdołał zatrzymać napływu sabotażystów z Ukrainy i iz-ra-ela do Polski, a wręcz ściąga ich setki tysięcy. Tylko do maja żydopis ściągnął ich do polskich miast aż 180 tysięcy!!!!!

Taka sytuacja utrzymuje się od kilku lat!!!!!

Żydopis, zamiast wzorem IZRAHELLA, nowotworu Ludzkości, budować mur wzdłuż granicy z Ukrainą, dotuje ich anty Polską banderowską politykę, sprowadzając zagładę na Polskę i Polaków!!!!!

Żydopis rozpoczyna też drugą fazę!!!!!
Zamiast "odsyłać sabotażystów, którzy już tutaj są, ściąga setkami tysięcy inne narodowości!!!

Badania nad anty semityzmem muszą się zacząć, ponieważ żydzi zdecydowanie nie chcą wielokulturowości,bo ona zniszczyła by ich jako naród, ale chcą narzucić ją Europie, żeby zniszczyć NARODY EUROPY!!!!!

Żeby zbrodnie na ludzkości uznać za LUDOBÓJSTWO, muszą być zapowiedziane.

Oto żydowska (jedna z wielu) zapowiedź ludobójstwa narodów Europy:

https://www.youtube.com/watch?v=2B3Gg1qyQzw

Portret użytkownika Kimbur

Dajecie się podpuszczać, że

Dajecie się podpuszczać, że KE jest komunistyczna. Guano prawda! KE jest jak najbardziej faszystowsko-totalitarna: narzuca nam jedną jedynie słuszną dla siebie ideologię, opartą o wartości europejskie, które nie istnieją jak i nie istnieje definicja faszyzmu wg KE.
Owszem, można widzieć korporacjonizm, który KE nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, a jego celem zrobienie z ludu robotników-niewolników jak z koni przy kieracie. Ale gdzie tu komunizm? Chyba jako wspólnota urzędników - unijnych pastuchów.
Faszyzm, faszyzm pełną gębą nadciąga z Brukseli! Faszyzm niszczący siły narodowe i zastępujący Europejczyków imigrantami.

Portret użytkownika Extension

Kolonizacja, dwie wojny

Kolonizacja, dwie wojny światowe a teraz imigranci... To wszystko jest z jednego źródła jakim jest EUropejski "syndrom superbohatera", że tak to nazwę polegający na poczuciu wyższości i przekonaniu kolejnych generacji rządzących, że osiągnąwszy pewną wyższość teraz zbawią świat na swoich zasadach.

Proszę zauważyć, że od czasów Cesarstwa Rzymskiego wciąż powraca jak bumerang idea stworzenia ponadnarodowej potęgi, która zgodnie z jakąś ideą naprawi świat.

Nieważne czy po rzymsku zakładasz, że barbarzyńcy są "gorsi" i "niecywilizowani" przez co rościsz sobie prawo do ich podboju, czy po chrześcijańsku chcesz ocalić "niewiernych" nawracając ich, czy tokiem XIX-XX wieku wierzysz w wyższość rasową, czy bardziej wciąż żywym tokiem wierzysz w idealny ustrój który trzeba zaprowadzić na całym świecie, czy wreszcie tokiem postmodernistycznego humanizmu poczuwasz się do naprawienia wszystkich błędów i wypaczeń na świecie wciąż wierzysz we własną wszechmoc, wciąż stawiasz siebie na miejscu Boga. Nieomylny i zdolny do wszystkiego.

A - o ironio - człowiek stawiający się na miejscu Boga (niezależnie od tego czy dosłownie religijnego czy po świecku bardziej w przenośni) jest idealnym niewolnikiem, jakby marionetką idei dającej poczucie doskonałości. Czy raczej tego, kto/co daje i określa tę ideę.

Portret użytkownika Stary Żuk

Jeszcze niedawno bym się

Jeszcze niedawno bym się cieszył że w końcu PiS zdelegalizują,ale teraz PiS nadal zostanie nienaruszone bo to w tej chwili partia skrajnie komunistyczna. W dodatku pod przewodnictwem narodu wybranego.

Portret użytkownika zdzichumichu

Problem jest zupełnie inny..

Problem jest zupełnie inny...komuniści z UE aktywowali ruchy faszystowskie...między tymi dwiema grupami zawsze trwała wojna.Hitler ninawidził lewaków i vice versa.Obecnie prawicowcy ze swoimi rasistowskimi hasłami,nienawiścią i chamstwem zalewają Europę.Dzierżąca od wielu lat władzę marksistowska lewica swoim głupim  postępowaniem "multi-kulti" generuje skrajną prawicę.Ludzie boją się zamachów,gwałtów,promowania homoseksualizmu i stąd taka popularność łysych buców.Jedni i drudzy są siebie warci,niestety.Jak maszeruję w Marszu Niepodległości i niosę Flagę to bez haseł rasistowskich i z qrwa na ustach!!!Idę  z szacunku do mojego kraju i posługuje się językiem moich przodków a nie bluzgami.Nie palę rac z szacunku dla starszych i nie wyję jak zwierzę.Tymczasem u nas chamstwo mieni się mianem patriotów a pała i wyzwiska to dla nich szczyt patriotyzmu.

Portret użytkownika n..

Prawdopodobnie, przez to

Prawdopodobnie, przez to niemożliwe do przewidzenia zachowanie "łysych buców", nasz PAD właśnie ogłosił, że "ma napięty kalendarz i ostatecznie nie może wziąć udziału w tym marszu"! Brawo za rozsądną decyzję! Te łyse pały z całą pewnością, jak zwykle zrobią zadymę, oborę i gnój, a 3 razy tyle syfu zrobią jeszcze podstawieni obcy agenci! Za kilkanaście dni, przez te zakute "rycerskie łby", nasi wrogowie dorobią już wszystkim Polakom mordę faszystów! Weźcie przykład z Prezydenta i lepiej zostańcie w domu!

Portret użytkownika inzynier magister

dobry teks adminie ! "w

dobry tekst adminie ! "w dokumencie nie zawarto definicji tego czym jest faszyzm. Może to prowadzić do konkluzji, że tak jak Himmler stwierdzał kiedyś kto jest Żydem, tak teraz decydenci z Brukseli będą decydowali kto jest faszystą. " to jest właśnie sedno faszystowskiego NWO ! oni tak konstruują wszelkie prawo że mogą pod nie podciągać niewygodnych ludzi !!!

oni są nowymi hitlerowcami NWO ! zauważcie że to tuż przed marszem niepodległości !

Szokujący udział SOROSA w transformacji III RP! Ujawnili akta

https://www.youtube.com/watch?v=mKgSNM5PyY8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 2323

Gdyby polska  rzeczywiście

Gdyby polska  rzeczywiście była niepodległa. A tak ludzie pójdą na marsz i myślą że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Ps. Nie od dziś wiadomo że prawo jest pod tego kto je tworzy a nie dla zwykłych obywateli.

Tylko PRAWDA nas uwolni.

Strony

Skomentuj