Komuniści z Parlamentu Europejskiego grożą Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Parlamencie Europejskim odbyła się dziwna debata na temat praworządności w Polsce. Unijni komuniści krytykują nasz kraj za kryzys w związku z paraliżem stworzonego w czasach PRL - Trybunału Konstytucyjnego. Ta ostatnia linia obrony III RP stała się nieoczekiwanie super-izbą parlamentu zdolną do kształtowania polityki w naszym kraju.

 

Możliwość uchylenia każdej ustawy powoduje, że nieprzyjazny władzy Trybunał Konstytucyjny, zdominowany przez sędziów będących jawnymi zwolennikami opozycji, jest w stanie zatrzymać reformy w kraju, albo po prostu sabotować działania rządu.

 

Trzeba przyznać, że obie strony konfliktu, czyli PIS i TK, przesadziły. Strona rządowa odmówiła uznania sędziów wybranych pośpiesznie gdy PO wiedziało, że może stracić władzę i okopywało się przeciw PiS. Z drugiej strony szef TK, Andrzej Rzepliński, nie uznał nowych sędziów wybranych przez sejm nowej kadencji. W taki galimatias włącza się UE, stając po stronie tych, których uważają za swoich namiestników.

 

Zdecydowana większość Polaków ma już dość rozdmuchiwania tego wyczerpującego kryzysu ustrojowego. Opozycja robi co może, aby podtrzymać zainteresowanie tym zagadnieniem, ale to się nie uda. Wsparcie ośrodków zagranicznych też nie wystarczy, bo zachód już nie jest idealizowany, wręcz przeciwnie nasze społeczeństwo nie chce u nas islamskiego terroryzmu i postrzega starania UE w zakresie islamizacji Europy, jako zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski.

 

Mimo to unijni decydenci, wolą udawać, że nie jest problemem to, co dzieje się w Turcji, ani to, co wyprawiają tak zwani "uchodźcy" na masową skalę gwałcący europejskie kobiety, tylko pochylają się nad sytuacją polityków, którym sprzyja pan George Soros. Komuniści, z PE zażądali ukarania naszego kraju. Na szczęście mimo prób medialnego pompowania tej żenującej debaty przez europosłów PO i sprzyjające im media, okazała się ona wizerunkową klapą i odbywała się praktycznie przy pustej sali.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Legionista88

Lewactwo nie odpuści, tego

Lewactwo nie odpuści, tego możemy być pewni. Ale i My nie odpuścmy im w walce o nasz kraj!

Jak powiedział J.F. Kennedy: ,, Nie pytaj co kraj może zrobić dla ciebie ale zapytaj co Ty możesz zrobić dla swojego kraju"

Portret użytkownika fix

Jak zobaczylem w tv Pana

Jak zobaczylem w tv Pana lywandywskiego a za nim sztab pelowski, gdzie to pan mowil o braku demokracji w polsce a pelowcy z szerokimi usmiechami stali za jego plecami. Pomyslalem, ze gdyby nie ten pan to nie mieliby sie kim zaslonic.bo u nich poza nielicznymi wiekszosc sie splamila nie szanujac i nie interesujac sie zyciem polakow w biedzie. Bo niewazne czy polak ma na chleb i mieszkanie i pieluchy dla dzieci. Wazne zeby polak mial czynne tk. Z szacunkiem dla prawa, ale wg piramidy maslowa bez chleba ludzie tk maja gdzies.chca poprostu przezyc. Jednak do pelo dalej nie dociera.zamiast tworzyc cos co wspomaga ludzi dalej ida w zaparte. Śp. Pan plazynski podobno wspoltworzyl pelo, potem odszedl od nich. Teraz z perspektywy 8 lat ichniego rzadzenia widac czemu. Poprostu przykro, ze ta partia nie ma sposobu na siebie. Dlatego nasz kraj ma pod gorke.

Portret użytkownika inzynier magister

Gdyby się zaczęło

Gdyby się zaczęło społeczeństwo modlić koronką Maryi Dziewicy to byśmy pokonali struktury zła ktore się zainstalowały w Polsce ! O tym jest w tym znanym wam filmie gdzie doktor Krajski opowiada że w Polsce są jakieś najwieksze na świecie struktury nienawiści do chrześcijaństwa !!! Ktoś je tu ściągnął i zainstalował, a z nimi można walczyć głównie duchowo poprzez modlitwy, post i prawdę w Chrystusie Jezusie !Polska kolejny raz najechana ? https://www.youtube.com/watch?v=qlh4pFbvg1s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ekstragoon

UE daje kasę więc chcą mieć

UE daje kasę więc chcą mieć coś do gadania.

wk#*wia mnie to, ale PiSiory i tak się tym nie przejmą - tak trzymać, robić swoje.

do porzednków a propos polityki wschodniej... Tępić Ruskich jak to tylko możliwe, puki będzie tam rządziło KGB to nie ma o czym z nimi gadać. Zbroić się po zęby, przyjmować nowe kraje do NATO. Rosja rozumie tylko takie argumenty. Ktoś powie że nie można drażnić Niedźwiedzia, przykład: nie dawne rozmieszczenie w Polsce ( krajach bałtyckich) wschodnie flanki NATO .... i co i nic. Tylko ujadanie że wycelują w nas rakiety...i tak gadają od 15 lat.

 

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pejsaty pierdoleńcu! Jaką

[...........] Jaką kasę Unia nam "daje"??!! Nic nie wiesz na temat dotacji UE, piesku, ja przy tym pracuję! Polsce oddaje się 50% ich wkładu do kasy unijnej i 70% tej kasy zgarniają firmy zydowskie, niemieckie, francuskie, itd prowadzące działaność w Polsce i nie płacąc podatków w Polsce... umysłowy niziołku!

Widac po twym zdjęciu jakie masz wysokie czoło... zaczyna się i kończy na nasadzie nosa!

 Aleś mnie wku***ł tym "daje kasę"!

Portret użytkownika blacki

Co ty kolego @ekstragoon

Co ty kolego @ekstragoon bredzisz? Jaka kasę ujnia daje skoro to państwa członkowskie kasę zasilają. Tylko nie mów, że Polska dostaje więcej niż wpłaca, bo brechnę śmiechem. Każde, ale to każde dofinansowanie obarczone jest wkładem własnym w postaci kredytów w obcych bankach, nie mówiąc o całym systemie kontroli wydawania środków. Większość kasy, którą niby dostajemy wraca spowrotem do tzw. unii w ramamch kosztu kontrolingu prowadzonych inwestycji. Polska ma się zbroić po zęby? A co masz akcje zakładów zbrojeniowych, że ci na tym zależy? Polska kolego to ma rozsądnie prowadzić politykę zagraniczną, a ujadanie na Rosję nie jest w naszym interesie, bo to nasz sąsiad.

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

wypad do nazi-banderowskiego

wypad do nazi-banderowskiego kijowa!!.........Zobacz, jakie masz tu poparcie ekstragoo.............wienko !!............My nie będziemy wspierać bandero-upadliny!!.........My będziemy zwalczać to twoje nazi-banderowskie upadlińskie szambo !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj