Okręt wojenny USA zestrzelił irańskiego drona w cieśninie Ormuz

Kategorie: 

Okręt desantowy USS Boxer - źródło: US Navy

Sytuacja na Bliskim Wschodzie w dalszym ciągu zaognia się. W zeszłym miesiącu, Iran zniszczył kosztownego amerykańskiego drona szpiegowskiego, który podobno naruszył jego przestrzeń powietrzną. Teraz Stany Zjednoczone podjęły identyczną decyzję, niszcząc irańskiego bezzałogowca, który zbliżył się do amerykańskiego okrętu wojennego w cieśninie Ormuz.

 

Zdarzenie miało miejsce w czwartek. Prezydent USA Donald Trump stwierdził, że niewielki irański dron znalazł się w odległości około 900 metrów od okrętu desantowego USS Boxer. Załoga jednostki najpierw wystosowała ostrzeżenie, po czym podjęto decyzję o jego zestrzeleniu. Nie wiadomo, czy bezzałogowiec nie był uzbrojony.

 

Donald Trump stwierdził, że zdarzenie miało miejsce na wodach międzynarodowych, a Iran znów prowokuje Stany Zjednoczone. Z drugiej strony, władze Teheranu podobno nic nie wiedzą o utracie swojej maszyny. Zastępca Ministra Spraw Zagranicznych Abbas Araghchi zażartował nawet, że USA mogły przypadkowo zniszczyć swojego własnego drona.

Co więcej, w miniony weekend, Iran przechwycił emiracki tankowiec Riah pływający pod banderą Panamy. W tym samym czasie, jego załoga przestała informować o swojej lokalizacji i uznano, że statek zaginął gdzieś w cieśninie Ormuz. W czwartek, Gwardia Rewolucyjna przyznała się, że zatrzymała tankowiec, który przemycał około milion litrów irańskiej ropy naftowej. Akcja z przejęciem statku została wyemitowana w irańskiej telewizji.

Wczoraj, Stany Zjednoczone nałożyły również kolejne sankcje na osoby i firmy powiązane z programem nuklearnym Iranu. Niestety nic nie wskazuje na to, aby napięta sytuacja na Bliskim Wschodzie mogła zostać rozładowana. Zwłaszcza, że w Amerykanom w chwili obecnej nie zależy na pokoju, lecz na zmuszeniu Iranu do podpisania nowej jeszcze gorszej umowy, blokującej rozwój programu nuklearnego i balistycznego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Kalkstein

I do tego jeszcze dochodzą te

I do tego jeszcze dochodzą te filmy na jutubie, turbolechitów i całej reszty, gdzie ''udowadniają'' swoje tezy o wszechobecności żydów, portki się trzęsą ze strachośmiechu jak się to ogląda, już dawno lecą statkiem kosmicznym z Markiem Podleckim.

Portret użytkownika Bajtek

 Izrael podesłał

 Izrael podesłał przestarzałego drona zamierzchłej generacji Chamerykanom (czyt. Sługusom syjonu), żeby mogli go zestrzelić, nazwać irańskim i wyrównać wynik w grze strącania dronów. Typowe dla wybrańców jehowy. Nawet jak przegrywają to wygrywają w kłamliwej propagandzie. 

 

Portret użytkownika Kalkstein

Jak czytam te komentarze o '

Jak czytam te komentarze o ''prawdziwych nazwiskach polityków'' to aż żal dupę ściska XD nie wiem czy się uśmiać czy popłakać nad losem chorych psychicznie, wszędzie widzących żydów, od razu mam przed oczami oszołoma Podleckiego i jego antyparchatory. Każdy to jest jakiś rubenstein, Kalkstein albo inny stein, wójt mojej gminy to pewnie też żyd który czeka żeby mnie pozbawić majątku i sprowadzić tu innych żydów żebym był ich sługą do końca życia.

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  (ZESPOL STRESU PO2URAZOWEGO ) ORZECZENIE STALE GRUPA ZNACZNY 

Portret użytkownika inzynier magister

jak chcąsięmordować to nic

jak chcąsięmordować to nic nie poradzimy, za to Polska powinna zrobić u nas na naszym terytorium strefęwolną od LGBT NKWD ! 

Mosbacher krytykuje "Gazetę Polską!" Kibice zjednoczeni przeciwko Paradzie Równości!

https://www.youtube.com/watch?v=t_di5hVDqg0

musimy się zjednoczyć narodowo przeciwko złu wykolejeńców finansowanych przes sorosa i jego kumpli banksterów ! Naszą bronią jest modlitwa do Jezusa Chrystusa Zbawiciela i Pana Kosmosu ! a także do Ducha Świętego !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika minoduesp

A co za różnica ... ważne ,

A co za różnica ... ważne , żeby dewoci mieli do kogo mamrotać .. w nadziei ,że dobry "pan bucek" znudzony monotonym zawodzeniem machnie ręką i powie - "dobra mata i dajta mi wreszcie święty spokuj !" 

(W jednej z litani modlą się nawet do "góry kości słoniowej " - o czym tu wogóle mówić.)

Portret użytkownika A.d.a.m

Solidarność sponsorowana

Solidarność sponsorowana przez CIA,KOR (współzałożyciel, dobrze nam znany Izaak Singer pseudonim Macierewicz,znany z dążenia do wojny z Rosją),w którym byli sami żydzi,żydowscy Biskupi zachęcający do wstąpienia do UE-Eurokołchozu,Karol Katz doszedł do władzy po morderstwie JP1 (33 dni rządów=6)
Dojście do władzy żydów ;wszyscy prezydenci po 89 r to żydzi(mieszańcy)
Lejba Kohne
Aleksander Kwaśniewski -Aaron Stolzman
Kaczyńscy-Kalkstein
Bronisław Komorowski -Ospis Szczynukowicz
Andrzej Duda -Aaron Feigenbaum vel Duda
Pozbawienie Państwa źródeł dochodu przez likwidacje i wyprzedaż przedsiębiorstw,kopalni,banków ,stoczni,itd,(Plan Aarona Bucholtza ),żeby zadłużyć Państwo na Biliony i przejąć jako bankruta pod budowę Judeopolonii,przejąć wraz z bogactwami naturalnymi wartymi pewnie tryliony zł.
3 żydo RP Polin, to syjonistyczna firma zarejestrowana w USA o numerze 0000079312.
Widzicie ,że już zabezpieczają żydowską własność Amerykańscy żołnierze.
Ma ich tu przyjechać 60 tys.

Niemcy w porównaniu do nas mają 50 mld €nadwyżki

Po odsunięciu od władzy żydostwa,w latach siedemdziesiątych -dekadzie Gierka,Polska także mogła stać się państwem posiadającym broń atomową.
Pracował nad tym projektem prof Sylwester Kaliski.(Jak to zwykle bywa zginął w wypadku samochodowym )
Istniało niebezpieczeństwo odrodzenia się silnej,niepodległej Polski. 
Być może z tego powodu amerykanie i żydostwo zrobili przewrót władzy.
Wprowadzili żydodemokracje. 
https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/846959,jak-powstawala-polska-bomba-atomowa

O tym jak żyd Josek Selman und Ginet
dążył do zniszczenia nowo utworzonej 2 RP .

https://marucha.wordpress.com/2016/07/30/jozef-pilsudski-vel-selman-zyd-litewski-agent-austriacko-pruski-zdrajca-polski/
Żyd Karol Katz, zdrajca Polski wspópracują z żydomasonami z B'nai B'rith
Jego celem było podburzenie Polaków przeciw Polskim komunistom, którym z wielkim trudem udało się odsunąć od władzy żydokomunistów w latach 56-68.
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/13/13-grudnia-1981-zydowski-sukces/

Strony

Skomentuj