Francuskie władze jak Stalin wprowadzają "psychuszki" dla opozycji

Kategorie: 

Źródło: Flickr/TV Patriotes/CC BY 2.0

Francja zastosowała wobec liderki Zjednoczenia Narodowego/Frontu Narodowego tzw. psychiatrię represyjną. Sąd nakazał, aby Marine Le Pen poddała się badaniom psychiatrycznym za to, że udostępniała w przeszłości na serwisie społecznościowym Twitter zdjęcia, przedstawiające zbrodnie islamistów z ISIS. Oczywiście Unia Europejska nawet nie zareagowała na próbę zdyskredytowania francuskiej polityk.

 

Decyzja w sprawie Marine Le Pen nawiązuje do zdjęć zamieszczonych w sieci w 2015 roku – kilka tygodni po islamskich zamachach terrorystycznych. Drastyczne fotografie przedstawiały morderstwa, popełnione przez zwolenników ISIS.

 

Po 3 latach od tamtych wydarzeń, francuski sąd nakazał Marine Le Pen wstawić się na badania psychiatryczne. Z opublikowanego przez liderkę Zjednoczenia Narodowego (wcześniej Frontu Narodowego) dokumentu sądowego wynika, że badania mają się odbyć jak najszybciej, a psychiatra ma sprawdzić, czy kobieta rozumie co się do niej mówi i czy potrafi odpowiadać na pytania. Trudno nie odnieść wrażenia, że w ten sposób próbuje się wyeliminować z życia politycznego przywódczynię opozycyjnej partii. Kto by pomyślał, że coś takiego będzie miało miejsce w „cywilizowanym” Zachodzie?

Sprawa udostępnionej fotografii z egzekucji dokonanej przez ISIS ciągnie się za Marine Le Pen już od 3 lat. W 2017 roku została pozbawiona immunitetu poselskiego przez francuski parlament. Publikowanie drastycznych zdjęć w internecie jest we Francji karalne, dlatego Le Pen może otrzymać karę do trzech lat pozbawienia wolności oraz karę finansową w wysokości 75 tysięcy euro.

 

Marine Le Pen raczej nie zostanie uznana za niepoczytalną. Wywołałoby to wielki skandal polityczny we Francji. Już teraz zwolennicy Le Pen, a nawet liczni przeciwnicy, nie kryją oburzenia orzeczeniem sądu i mówi się wprost, że zlecając badania psychiatryczne próbuje się ją usunąć z życia politycznego, albo przynajmniej zniszczyć jej wizerunek. Tymczasem Unia Europejska jest poważnie zaniepokojona "brakiem praworządności" i stanem demokracji w Polsce i oczywiście nie dostrzega niczego złego w decyzji francuskiego sądu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

dobra loża podnosi ceny !

dobra loża podnosi ceny bo musi kupować rakiety i budować fort Trump ! "Samorządy biją na alarm. Oferty sprzedawców energii elektrycznej na kolejny rok są wyższe nawet o 70 proc. Nie lepiej jest u „gazowników”. Tam podwyżki sięgają 40 proc. Oczywiście ciężar ewentualnych podwyżek ostatecznie spocznie na barkach podatników i klientów, których z drugiej strony kusi się energochłonnymi „innowacjami” technologicznymi czy elektrycznymi pojazdami.Wysokie ceny energii dotkną szkoły, szpitale oraz kolej. Jednostki podlegające samorządom biją na alarm i odwołują przetargi. Oferowane ceny mocno bowiem przebijają ich możliwości budżetowe.O gigantycznych podwyżkach cen energii elektrycznej, sięgających nawet 70 proc., napisał „Puls Biznesu”. Jak czytamy, taką ofertę otrzymała Łódzka Kolej Aglomeracyjna. Jej przedstawiciele skomentowali podwyżkę w prostych słowach: „Szok i zapowiedź horroru w budżetach przewoźników kolejowych”.: http://www.pch24.pl/ceny-pradu-i-gazu-ostro-w-gore--kosztowna-innowacyjnosc-i-elektromobilnosc,63075,i.html#ixzz5SDyq3AUv

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Widzisz jak to jest Inżynier

Widzisz teraz Inżynier jak pro syjonistyczne koncerny i korporacje rządzą Polską? Przecież jak prąd i gaz  pójdą w górę to wszystkie dobra pójdą w górę. Cóż Żydów trzeba cały czas spłacać. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet nasza wiara jest żydopochodna. Syjoniści nas zniewalają zarówno finansowo, materialnie jak i DUCHOWO. Posłuchaj co mówił pare lat temu ten zasraniec z rasy wybranej. Wiesz, że to Polski żyd? Szymon Perski. 

https://youtu.be/uisDn4UqHzc

Nie mogę znaleźć całego tego przemówienia ale wyobraź sobie, że chwilę wcześniej powiedział on, że żydzi zdominowali USA i Europę pod względem religii, kultury, nauki i finansöw. Ja dodam od siebie, że wcale się ten żyd nie myli.

Henry Ford cytat. „Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.” Smile

Syjoniści to pasożyty. Wysysają ludzi finansowo, fizycznie, psychicznie, duchowo. Gardzę nimi. Wyobraź sobie, że jak pierwsi żydowscy osadnicy sprowadzili się do Polski to pierwsze co zaczęli robić to sprzedawać słowian do Włoch w niewolę. Tacy to ku.wa przyjaciele narodu polskiego. 

Na koniec. Niedługo nie będziesz mógł nawet powiedzieć złego słowa na syjonistów bo cenzura. To jest chore. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Europa nakazuje nam wszystkim

Europa nakazuje nam wszystkim byśmy byli lewakami. Wszystkim oprócz właścicieli banków, korporacji oraz polityków. Politycy głoszą lewackie hasła a wspierają za plecami filantropów, bank centralny, wielkie koncerny i korporacje. 98% niewolniköw, 2% wybranych. To wszystko jest zorganizowane przez syjonistów. Chcą zrobić ludziom taki pierdo....nik w mózgach, żeby łatwiej było nimi sterować. Moim zdaniem zbliżamy się do końca tego Babilonu. Zawsze przed końcem każdej cywilizacji dochodzi do wielkich wypaczeń i do zaburzenia proporcji między klasami społecznymi na korzyść tej części bogatszej. 

Dużo czytałem i naprawdę możecie mi wierzyć niedługo ten system cywilizacyjny runie. Nie piszę, że wszystko zostanie zrównane z ziemią ale będą poważne zmiany. Ludzie poprostu tego nie wytrzymają. 

https://youtu.be/5j7Yp8rA0x0

Dlaczego uważam, że to już niedługo? W bibli zawsze wynaturzenia kończyły się katastrofą. Starożytna Grecja, Rzym, Bizancjum i inne cywilizacje kończyły upadkiem w momencie kiedy wprowadzano dziwne prawa i umowy sprzeczne z naturą człowieka.

Na "gruzach" starego powstaje coś nowego, "innego" np. kiedy upadał Rzym narodziło się chrześcijaństwo. Po I wojnie światowej narodził się nazizm i komunizm w praktyce. Co będzie tym razem? Ciężko powiedzieć. Jednak na pewno to będzie nowy system polityczny. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika inzynier magister

łunia eurokołchozu jest

łunia eurokołchozu jest zaniepokojona tym że wyższa cywilizacja chrześcijańskich państw Słowian nie chce sięislamizować i popełnić zbiorowego okultystycznego samobójstwa ! Musimy się modlić do Maryi Dziewicy różańcem do granic i prosić Jezusa Miłosiernego o ratunek bo filantropy chcą nam odebrać nasze człowieczeństwo i zamontować zboczeństwo w to miejsce ! "Jak wygląda finansowanie i organizacja homoparad w praktyce? Kto je sponsoruje, skąd przyjeżdżają aktywiści i jak są zorganizowane? Na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź w materiale wideo.W dniach 9 - 14 lipca 2018 r. w Bratysławie odbył się "Tydzień Dumy", podczas którego członkowie subkultury LGBT manifestowali na ulicach słowackiej stolicy. Trudno jednak od naszych południowych sąsiadów oczekiwać wielkiego poparcia dla tego typu procederu, dlatego w organizację pierwszej w historii Słowacji homoparady zangażowano całą homoseksualną międzynarodówkę. O tym jak w praktyce wygląda organizacja i przebieg takich wydarzeń można przekonać się oglądając nasz materiał."

Kto sponsoruje homoparady? Prawda o homoseksualnej międzynarodówce  24 wrz 2018

https://www.youtube.com/watch?v=r5aAFWtyjnY

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Po co to reklamujesz? Żyłem w

Po co to reklamujesz? Żyłem w błogosławionej niewiedzy o tym spędzie, a tu masz magister reklamiarz (***) wyskoczył. Pomyśl. Jakieś dziecko albo niedorozwinięty umysłowo młodzieniec kliknie w twoje reklamy i spodoba mu się to co zobaczy, będzie akurat życiowo zagubiony i pomyśli że go tam w LGBT zaakceptują... będzie wtedy stracony dla świata, oraz stracony dla twego Jezus-Maria. Nie jest ci przykro?

Strony

Skomentuj