Parlament Europejski odebrał Marine Le Pen immunitet za opublikowanie zdjęć z egzekucji ISIS

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2015 - European Parliament

Francuska kampania prezydencka trwa w najlepsze. Marine Le Pen, liderka Frontu Narodowego, straciła właśnie immunitet poselski. Trudno nie zauważyć, że działanie Parlamentu Europejskiego w tej sprawie ma w oczywisty sposób zdyskredytować kandydatkę i uniemożliwić jej zwycięstwo.

 

Postępowanie przeciwko Le Pen toczy się od grudnia 2015 roku. Gdy Front Narodowy został przez kogoś porównany do Państwa Islamskiego, Le Pen opublikowała na Twitterze trzy zdjęcia, przedstawiające egzekucje, dokonywane przez ISIS. Jak widać, porównywanie partii politycznej do organizacji terrorystycznej jest dopuszczalne (wolność słowa), ale publikacja zdjęć sprowadziła na Marine Le Pen same problemy.

 

Francuska prokuratura domagała się aby Parlament Europejski odebrał kandydatce na prezydenta Francji immunitet poselski. Tak się złożyło, że dokonano tego akurat w trakcie wyborów prezydenckich - przypadek?. Teraz Marine Le Pen, za publikację zdjęć, może grozić do trzech lat więzienia oraz kara finansowa w wysokości do 75 tysięcy euro.

 

Nie od dziś wiadomo, że Front Narodowy jest eurosceptyczny. Unia Europejska, aby chronić swoich interesów we Francji, postanowiła najwyraźniej zaszkodzić Marine Le Pen. Nikomu oczywiście nie przeszkadza to, że ta ponadnarodowa organizacja wpływa na przebieg wyborów prezydenckich w tym kraju.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Przypomina wyglądem Wojtka

Przypomina wyglądem Wojtka Młynarskiego Smile

Wczoraj Wilders, a dzisiaj Le Pen. Prawda jest taka, że nikt za nas tej roboty nie wykona. Podsuwają nam te "światełka w tunelu", ale to tylko gra. Złudna gra. 

I niestety, robią z nami co chcą. Wystarczy rozejrzeć się uważnie dookoła, by zobaczyć jak pętla totalitaryzmu zaciska się powoli na naszych szyjach. 

Tak źle jeszcze nigdy nie było. 

P.S. Przypomniał mi się jeszcze jeden kozak. Tramp, Trump, czy jakoś tak. Miał podobno cały świat wywrócić do góry nogami. A co zrobił ? Na razie tylko dużo hałasu.

Simpson jeden Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Tak jest - podsuwają kukiełki

Tak jest - podsuwają kukiełki żeby ludzie myśleli że nie zostali sami z lewackimi szatanami. To samo jest z Kukiz'15 którzy nic nie mogą zrobić więc po grzyba to jest! To samo było z Kowalskim Marianem który się wykpił i poszedł do sekty agenta choojetzkeeego...
Z Trampem standard - dużo obiecywania i na tym się kończy a później jeszcze gorzej. Z pisiorami jest właśnie tak samo - jeszcze gorzej jak za PO'pierdoleńców...

Portret użytkownika husarz

Demokracja , wolonść słowa,

Demokracja , wolność słowa, otwartość na każdą stronę sporu - ale takie wg Unii czyli dyktatura albo po naszemu albo BAN. Najlepsze jest to, że Eurocwele sami się orają takimi akcjami, a świat to widzi i Le Pen ma kolejny argument w kampani wyborczej przeciw Unii i jej "demokratycznemu cenzurowaniu wolności słowa"

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika JOGIN

Ostatnio jeden "lewak"

Ostatnio jeden "lewak" uśiadamiał mnie, że marine le pen ponoć nienawidzi Polakow i Polski. Miała również porównać nas do pasożytów. słyszał ktoś coś na ten temat? Bardzo mnie to ciekawi.

Portret użytkownika ACHILES

HEJ, ja osobiście nie

HEJ, ja osobiście nie słyszałem o tym, ale wiem, że tak jesteśmy jako Polacy spostrzegani w zdegenerowanych i bogatych krajach EUROPY, bo jakby nie było, to nawet na CHŁOPSKI ROZUM, dla przeciętnego EUROPEJCZYKA, jest serwowany obraz POLAKA nieroba i złodzieja zazwyczaj w ich środkach MASOWEGO MASS OGŁUPIANIA.

A PONADTO NIE MA CO UKRYWAĆ, o czym z pewnością, nie wiecie, że w Europie jesteśmy przedstawiani, JAKO PODŻEGACZE WOJENNI I PIESKI szatanów zjednoczonych I TO JEST PRAWDĄ PRAWDZIWĄ I NIE MA CO SIĘ TEMU DZIWIĆ IM WCALE . 

bo bądź, co bądź  rządzą od 27 lat Nami kundelki z szatańskiego nadania, które wykonują ROZKAZY SWEGO pana zza oceanu.   

A OTO DOWÓD BEZSPRZECZNY : 

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03626-W-12-lat-wydrenowali-z-Polski-ponad-622-mld-zl.htm

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM

Hej ACHILES! Musze Ci

Hej ACHILES! Musze Ci powiedziec ze sie mylisz, w ostatnim czasie duzo sie zmienilo, osobiscie zyje na emigracji w Niemczech i musze Ci powiedziec ze niemcy bardzo sobie cenia mlodych Polakow i Polske!!! 

 Mysle ze to za sprawa naszego mlodego pokolenia, ktore juz nie uchodzi za alkocholikow i zlodzieji tylko bardziej za inteligentnych ludzi. A Polska za najlepszy kraj w Europie. Mam duzo Niemieckich klientow i naprawde takie rzeczy usobiscie slysze!

Portret użytkownika Kimbur

Zjednoczona Europa to

Zjednoczona Europa to pretekst do wydojenia krajów takich jak Polska czy Rumunia przez zachodnie koncerny. Jesteśmy już skolonizowani gospodarczo i handlowo. Niedługo nie będziemy potrzebni Niemcom czy Francuzom bo będziemy Niepolską.

Portret użytkownika U_P_Adlina

"zjednoczona" gejropa to trup

"zjednoczona" gejropa to trup mendak, który rozkłada się i śmierdzi prawie tak, jak twoja banderowska upadlina !!........Wkrótce obydwa ścierwa pójdą na smietnik historii, choć twój banderland pewnie szybciej, czego ze zniecierpliwieniem oczekujemy !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj