Marie Le Pen, kandydatka na prezydenta Francji twierdzi, że sojusz z Putinem i Trumpem będzie dobry dla pokoju na świecie

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Rémi Noyon/CC BY 2.0

Zwycięstwo Donalda Trumpa postrzegane jest jako zwycięstwo ruchu antyglobalistycznego. Po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, w Stanach Zjednoczonych wybuchło zamieszanie a miliarder George Soros, zwolennik Hillary Clinton, zaczął finansować masowe protesty przeciwko przyszłemu prezydentowi. Czy to samo spotka wkrótce Francję?

 

Unia Europejska stosuje politykę proimigracyjną, tj. przyjmuje ogromne ilości uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu, mimo protestów i niezadowolenia społecznego. W takiej sytuacji najbardziej korzystają ruchy prawicowe, nacjonalistyczne i radykalne.

 

We Francji, w kwietniu 2017 roku, odbędą się wybory prezydenckie, w których wystaruje Marie Le Pen. Szefowa Frontu Narodowego, partii eurosceptycznej, ma duże szanse na zwycięstwo, na co wskazują sondaże. Obecny rząd postrzega ją jako poważne zagrożenie dla całej Europy. Marie Le Pen zapowiedziała, że jeśli wygra wybory prezydenckie to utworzy sojusz z Putinem i Trumpem, który "będzie dobry dla pokoju na świecie". Europa Zachodnia oraz Unia Europejska spogląda na taką ewentualność z przerażeniem.

 

Obecny premier Francji Manuel Valls twierdzi, że francuska prawica faktycznie może dojść do władzy, a to będzie oznaczało "śmierć Europy". Wydarzenie to może zapoczątkować upadek obecnych układów na naszym kontynencie i doprowadzić do upadku Unii Europejskiej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika husarz

Wzrost prawicowych partii,

Wzrost prawicowych partii, ich retoryki, bunt ludzi , a na końcu konflikty na tle religijnym, rasowym czy ...anarchistycznym. To było jednym z celi NWO, po to był finansowany kryzys imigracyjny, po to aby ludziom uświadomić , że potrzebują silnych i radykalnych działań. Wkrótce Francja, Niemcy (ponoć już nawet Austria) zamenią się w "stworzone bastiony prawicowych populistów" , którzy zaczną działać na niekorzyść przyjezdnych, przyjezdni będą wspierani przez lewackie fundacje, bojówki itd wzrośnie jeszcze bardziej nacjonalizm, bo ludzie tak mają, że jak coś się dzieje to chcą się opowiedzieć za którąś ze stron.. i się zacznie od gabinetów , przez media , wypłynie przemoc na ulice. Z resztą to się już dzieje, dziś czytałem o zemście mieszkańców Greckiej wysepki, którzy podlozyli 2 bomby zapalające w obozie imigrantów, zrzucali z górki na nich wielkie skały, pobili wolontariuszy którzy im pomagali. w Niemczech ponad tysiąc ataków na imigrantów tylko w tym roku już. W Szwecji i Norwegii neonazistowskie bojówki maszerują po arabskich osiedlach, a w UK powoli grupki ludzi wchodzą z krzyżami w najgorsze getta arabskie. To się dzieje teraz..a co za rok ? Za dwa ? Z Polski robi się bastion nacjonalistów i rasistów , któremu kibicują co widać na forach zagranicznych ..wkurwieni ludzie z całej Europy i Stanów. To wybuchnie wkrótce.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika ACHILES

Niech wreszcie nastaną te

Niech wreszcie nastaną te decydujące zmiany i niech się dzieje WOLA NIEBA, Z NIĄ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE LICZYĆ TRZEBA.

Tylko aby to się ziściło w całości, to takie rokefelere, rotszyldy, soroge i im podobne kanalie i szuje POWINNI ODPOWIEDZIEĆ Z CAŁĄ SUROWOŚCIĄ, ZA WSZYSTKO CO DO TEJ PORY ZŁEGO DOKONALI LUDZKOŚCI CAŁEJ JUŻ OD PONAD WIEKU . 

p.s A jak się już wszystko to dokona i się stanie tak, jak Pani Lepen zapowiada, to co zamierzają począć, niby Nasi " geniusze ", którzy tak Nas i resztę Europy i świata szczuli i nadal napuszczają, na potężnego niedźwiedzia???

 I SIĘ TYCZY TO ZARÓWNO TYCH OBECNYCH, JAK I poPRZEDNICH poPAPRAŃCÓW !!!

Skomentuj