Na Węgrzech złapano terrorystę z ISIS, który miał przedpłaconą kartę debetową od Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Rząd Węgier twierdzi, że terrorysta z Państwa Islamskiego, który przybył do Europy pozując jako uchodźca, był w posiadaniu przedpłaconej karty debetowej, wydanej przez Unię Europejską. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że rewelacje są prawdziwe, ponieważ Unia wydała uchodźcom 64 tysiące takich kart.

Jak poinformował węgierski sekretarz stanu, Zoltan Kovacs, "obywatel Syrii, Hassan F., został zatrzymany w Budapeszcie przez antyterrorystów w związku z podejrzeniem o powiązania z Państwem Islamskim". Mężczyzna w 2016 roku miał być zaangażowany w liczne zamachy i egzekucje w swojej ojczyźnie. Kovacs kontynuował:

Nasze służby współpracowały z Europolem i tajnymi służbami kilku krajów w celu zbadania domniemanej działalności przestępczej pojmanego obywatela Syrii. Ostatecznie potwierdzono, że [Hassan F.] był uważany za wysokiego rangą lidera ISIS. 

Obywatel Syrii bronił się przed zarzutami, twierdząc, że zasługuje na azyl, ponieważ wcześniej pracował w greckich służbach bezpieczeństwa. Jednocześnie nie przyznał się do zbrodni popełnionych w ojczyźnie. Cała sprawa ma jednak również drugie dno, o czym wspomniał Kovacs:

Ta historia zwróciła nam uwagę na niezwykle niepokojący fakt. Obywatel Syrii był w posiadaniu przedpłaconej karty debetowej. Po wstępnych zaprzeczeniach Komisja Europejska w końcu przyznała, że ONZ i Unia Europejska tylko w styczniu wydały uchodźcom 64 tysiące takich kart. Jest jeszcze gorzej, ponieważ złapany przez nas terrorysta co miesiąc otrzymywał 500 euro. To znacznie wyższa stawka od obecnej płacy minimalnej w naszym kraju!

Interesy proimigracyjne w Brukseli posuwają się za daleko. Ilu Europejczyków świadomie poparłoby pomysł, by rozdawać imigrantom przedpłacone karty, wypełniane pieniędzmi podatników? To nie tylko nie powstrzyma imigracji, ale wręcz zwiększa zagrożenie mieszkańców Unii Europejskiej.

Kovacs wyraził również przekonanie, że UE i ONZ rozprowadzają karty wśród uchodźców przy pomocy miliardera George'a Sorosa. Organizacja pozarządowa Sorosa zdementowała zarzuty, lecz Komisja Europejska przyznała, że finansuje program wspomagania uchodźców, ubiegających się o azyl w Grecji. Komisja twierdzi, że karty obowiązują tylko na terenie Grecji, ale Kovacs kwestionuje ich wersję wydarzeń:

Podczas gdy obywatele Unii są zobowiązani do przestrzegania surowych przepisów dotyczących posiadania kart bankowych, Bruksela nie oczekuje tego samego od uchodźców, których tożsamości często nie można ustalić. Wydawanie kart uchodźcom i osobom ubiegającym się o azyl zaciera granice między nimi a migrantami ekonomicznymi. Ten czynnik budzi poważne obawy o nasze bezpieczeństwo, a obywatele Unii mają prawo znać prawdę. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika hyh

Inzynier magister czyli mr

Inzynier magister czyli mr Jekyll i Hyde.. Jakubiak mi wystarczyl jak powiedzial w radiu ,ze obecnosc wojsk amerykanskich w Polsce jest niezbedna i moze sobie teraz mowic nawet ze zmienil zdanie .

U mnie mr Hyde czy tam Jekyll slowo raz dane jest wazniejsze od pieniedzy. wiec nie wyjezdzaj z konfederacja bo to jest banda chazarow i bedziecie plakac sympatyzujac temu wg zydow juz ostatniemu bastionowi.

buduj HAMAS ... a nie czekaj na wilka w owczej skorze ktory cie wyrucha... no chyba ze jestes tylko zwolennikiem rozwiazania pokojowego to powiem ci z gory ,ze jestes naiwny a wtedy nie mozesz byc nawet Hydem. Watpie tez bys byl wtedy nawet Jekyllem.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika BD

Oj tam, oj tam... W Szwecji

Oj tam, oj tam... W Szwecji 42 gminy przygotowują się na przyjęcie byłych bandytów z ISIS, którzy chcą sobie zamieszkać na socjalu w tym kraju. I wszystko oficjalnie rozdmuchiwane przez media, że "och i ach jacy jesteśmy nowocześnie".

Portret użytkownika 777

admin nic nie pisze o

admin nic nie pisze o gigantycznym ataku na Polske ?! Morawiecki straci miliardy bo szkopy i france makrona sie zmowily i zniszczyly firmy transportowe z Polski !

Parlament Europejski przyjął tzw. pakiet mobilności. Nowe przepisy to olbrzymi problem dla polskich firm – teraz nad niejedną może zawisnąć groźba bankructwa. Co więcej, zdaniem prezesa Transport Logistyka Polska, wspólny rynek usług został zlikwidowany. Warto zauważyć, że dotychczas stanowił on jedną z niewielu realnych korzyści płynących z członkostwa w UE. Nasi europosłowie, którzy tym razem bronili polskich interesów ponad partyjnymi podziałami, zapowiadają dalszą walkę – tym razem w Trybunale w Luksemburgu. Mają ku temu podstawy.

Obnażone kłamstwa T. Sakiewicza dot. Polonii i protestów przeciw ustawie 447

https://www.youtube.com/watch?v=tPEPSFpSTFQ

Strony

Skomentuj