Na rozkaz Unii Europejskiej, Polska przyjmie około 2000 uchodźców

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat tego, że Polska została zobowiązana do przyjęcia części uchodźców, którzy przypływają do Europy z krajów, które poddano procesowi "demokratyzacji". Skutek jest taki, że ryzykując życiem przez Morze Śródziemne przepływają rzesze ludzi, którzy chcą jak najdalej uciec z krajów "wyzwolonych" czy to przez USA czy Francję.

 

Nielegalne przewozy ludzi do Europy stały się też intratnym biznesem, a fakt, że amerykańscy, żydowscy i europejscy przywódcy obalili niemal wszystkich arabskich dyktatorów potęguje jedynie problem dając pożywkę do ekspansji sfinansowanego przez zachód potwora o nazwie Państwo Islamskie. Właśnie to spowodowało falę uchodźców, której końca nie widać. Na dodatek Państwo Islamskie zapowiedziało, że w tej powodzi ludzi zmierzających do Europy są ich żołnierze i gdy nadejdzie czas zaatakują niewiernych", czyli nas.

Właśnie z takim atakiem mieliśmy ostatnio do czynienia koło Lyonu, gdzie islamista najwyraźniej współpracujący z ISIS, odciął głowę Francuzowi i spowodował zniszczenia w amerykańskiej firmie sprzedającej gazy techniczne. Takich jak ten mogą być w Europie tysiące i następni stateczkami przypływają każdego dnia. Teraz biurokraci z Unii Europejskiej włączyli się w propagowanie idei Państwa Islamskiego, ponieważ postanowiono równo obdzielić wszystkie kraje mieszaniną uchodźców i żołnierzy ISIS. Z pewnością w przyszłości pozwoli to na lepszą koordynację zamachów terrorystycznych.

Każdy wie, że obozy dla uchodźców to wylęgarnie ekstremistów. Trzyma się tam ludzi latami powodując u nich frustracje, które mogą tylko popchnąć ich w kierunku wspierania skrajnych ideologii typu dżihad. Nikt nie ma pojęcia co zrobić z tą falą uchodźców więc postanowiono obdzielić nimi wszystkich po równo. W polskiej telewizji pojawiają się już regularnie "pożyteczni idioci", którzy opowiadają o tym jak to I i II RP były państwami multinarodowymi, a obecnie jesteśmy społeczeństwem homogenicznym, które rzekomo musi otworzyć się na emigrację.

 

Jednak problem polega na tym, że tylko w zeszłym roku z Afryki i Bliskiego Wschodu uciekło do Europy przynajmniej 100 tysięcy osób. Nikt nie wie ilu z nich to zakamuflowani dżihadyści, którzy w uśpieniu czekają na sygnał do ataku na niewiernych. Fala uchodźców trwa po dziś dzień i szybko się nie skończy. Bruksela po prostu nakazała przyjąć uchodźców krajom wchodzącym w skład UE wyznaczając klucz, z którego wynikało, że Polska przyjmie 2000 uchodźców. Ale to tylko na początek, bo będą nowe gęby do wykarmienia i nowe rozdziały według tego klucza.

Chyba tylko śmiech przez łzy muszą czuć mieszkańcy Polski, którzy po 45 latach pracy często dostają miesięcznie mniejszą emeryturę niż UE kazała przyznać uchodźcom. Chodzą słuchy, że na jedną rodzinę uchodźców jest to zasiłek rzędu 2,5 tysięcy euro, czyli około 10 tysięcy złotych. W pierwszym roku sfinansuje to z naszych podatków UE, a potem sami będziemy za to płacić. Wszystko to w kraju, w którym najniższa emerytura to 200 euro.

 

Oczywiście pomoc ludziom w potrzebie to humanitarny obowiązek, ale w tym kontekście wygląda to jak wielka hucpa. Zmusza się biednych Polaków, żeby finansowali a to bogatych w stosunku do nas Greków, a to obcokrajowców, którzy dostaną pieniądze na życie na poziomie nieosiągalnym dla 90% mieszkańców tego smutnego kraju nad Wisłą. Warto przypomnieć, że zarówno Wegry jak i Dania, Irlandia i Wielka Brytania odmówiły przyjęcia emigrantów, a Polska, która może być wkróte zalana uchodźcami z Ukrainy zgodziła się na wszystko bez większego artykułowania problemu.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika emer 60

 To pani Merkel inicjuje 3

 To pani Merkel inicjuje 3 wojnę, chyba najgorszą bo religijną- to ona ich zaprosiła ze względu na niski przyrost naturalny/ wywiad Schroedera z początku 2015-"Niemcy muszą się pogodzić z islamizacją kraju'/. Niech teraz Niemcy będą odpowiedzialni i ponoszą tego konsekwencje. Nie wszyscy są to biedni uchodźcy, jeżeli stać ich na poniesienie kosztów 800-1100 euro/osobę za podróż. Czy szarego Polaka na to stać?. Czy przeciętny Polak ma taką kwotę w portfelu, bo banki w warunkach wojennych są zamknięte. Kto to finansuje?. Wiekszość imigrantów jak widać na zdjęciach to samotni, dobrze odżywieni męzczyźni.  Dużo Polaków żyje na granicy ubóstwa a będzie jeszcze gorzej /emerytury kapitałowe/ i mamy ich jeszcze utrzymywać, bo oni nigdy nie będą pracować. Zróbmy to co Dania - już zmniejszyła socjal dla nich o połowę. Zobaczyć warto zachowania tych imigrantów/uchodźców w Niemczech na filmach w necie - straszne!

Portret użytkownika emer 60

To pani Merkel inicjuje 3

To pani Merkel inicjuje 3 wojnę, chyba najgorszą bo religijną- to ona ich zaprosiła ze względu na niski przyrost naturalny/ wywiad Schroedera z początku 2015-"Niemcy muszą się pogodzić z islamizacją kraju'/. Niech teraz Niemcy będą odpowiedzialni i ponoszą tego konsekwencje. Nie wszyscy są to biedni uchodźcy, jeżeli stać ich na poniesienie kosztów 800-1100 euro/osobę za podróż. Czy szarego Polaka na to stać?. Czy przeciętny Polak ma taką kwotę w portfelu, bo banki w warunkach wojennych są zamknięte. Kto to finansuje?. Wiekszość imigrantów jak widać na zdjęciach to samotni, dobrze odżywieni męzczyźni.  Dużo Polaków żyje na granicy ubóstwa a będzie jeszcze gorzej /emerytury kapitałowe/ i mamy ich jeszcze utrzymywać, bo oni nigdy nie będą pracować. Zróbmy to co Dania - już zmniejszyła socjal dla nich o połowę. Zobaczyć warto zachowania tych imigrantów/uchodźców w Niemczech na filmach w necie - straszne!

Portret użytkownika albanet

od 2010 jestem zarejestrowany

od 2010 jestem zarejestrowany jako bezrobotny bez prawa do zasiłku, urząd pracy ani razu nie przedstawił mi oferty nawet do prac interwencyjnych które są chyba tylko dla wybranych, sytuacja zmusza mnie do korzystania z pomocy społecznej - 271 zł/ms zasiłku okresowego na wegetację
co to za kraj który gnoi własnych obywateli?
co to za ojczyzna która bardziej troszczy się o los jakichś pseudoimigrantów niż los rdzennych mieszkańców?
 

Portret użytkownika klrmf

Inwektywy powinny poleciec

Inwektywy powinny poleciec raczej na ciebie BCMB, uważasz, że on sie utrzymuje z 270zł?!Pewnie dorabia na czarno na jakiejś budowie albo robotach sezonowych a z zasiłku ma na chleb. Może więcej napiernicza fizycznie od ciebie, zastanowiłes sie na tym?!

Portret użytkownika ben

Przykrywka do sprowadzania

Przykrywka do sprowadzania legalnie  syjonistów  podrobione  paszporty  fikcyjne rodziny , itd...to tylko góra lodowa syjonistyczno ukrainskiego nierządu  działajacego na niekorzyść obywateli Polskich . Już niedługo zaczną się psy upominać o swe miski  w  majestacie i za przyzwoleniem zdrajców narodu Polskiego z siedzibą na wiejskiej.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. Polska wydała Żydom 12 670 polskich paszportów. Jednak w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim.
 
Internetowy tygodnik idei "Nowa Konfederacja" w artykule „Paszport znaleziony w Tel Awiwie” autorstwa Gabriela Kayzera, zwraca uwagę na lawinowo rosnąca tendencję nadawania izraelskim Żydom obywatelstwa polskiego.
 
„Jak poinformowało w styczniu 2014 r. nasze MSZ, w kolejnych latach wydaliśmy w Tel Awiwie następującą liczbę paszportów: 2002 – 448, 2003 – 144, 2004 – 428, 2005 – 476, 2006 – 714, 2007 – 829, 2008 – 835, 2009 – 2 397, 2010 – 2 508, 2011 – 1 822, 2012 – 2 045, 2013 – 2 727. W latach 2004–2013 nasz konsul nie odrzucił ani jednego wniosku o wydanie paszportu obywatelowi polskiemu z Izraela” – podkreśla Kayzer.
 
Dziennikarz „Gazety Polskiej Codziennie” zwraca uwagę na fakt, iż „ w samym tylko roku 2010 Polska wydała Żydom więcej paszportów niż w każdym innym roku po 1989. Od wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej w 2004 do 2013 r. liczba Izraelczyków, którzy uzyskali polskie paszporty, wzrosła zaś ponad sześciokrotnie z 428 w 2004 do 2 727 w 2013 r. W samym styczniu roku 2014 Ambasada RP w Tel Awiwie wydała ich do rąk obywateli 286, czyli więcej niż w całym 2000 r. Gwałtowny wzrost wydawanych dokumentów nastąpił za rządów Platformy Obywatelskiej. W porównaniu z 2008 w 2009 r. ich liczba wzrosła prawie trzykrotnie”.

Read more: http://www.pch24.pl/polski-paszport-od-reki---dla-zydow,21831,i.html#ixzz3h1rcT99K
---------------------------------------------------------------------------------------------

Ot i tyle w temacie!
Może pani premier przyjmie pod swój dach  ze 2-3 rodziny!

Portret użytkownika Rodak

Jeżeli  te  dane są

Jeżeli  te  dane są  prawdziwe , to jest  to  największy  skandal, że  Obcy  wypedzen i  wojnami  z  własnej  ziemi  muszą  być  przxyjmowani w  krajach  obcych  kulturowo i z  preferencjami  ekonomiocznymi  w  stosunky do  własnych  Obywateli .  To  wojny  francji, Anglii i  USA  w  krajach  bliskiego  wschodu  oraz  w  Afryce  spowodowały  napływ  imigrantów  wypędzonych  z  ich  środowiska  naturalnego.  To  wielki  skandal  , celowy dla  wymieszania  narodów, podobnie  jak  w  USA  rozbito  zintegrowane środowiska  innych  narodów.

Portret użytkownika demik

CO SIE KU..A DZIEJE CZY TE

CO SIE KU..A DZIEJE CZY TE POPRAPANCE Z UNI NIE WIDZA NA CO NARAZAJA EUROPE PRZECIEZ UCHOĆCTWO TO NAJLEPSZY UKLAD DLA ISLAMISTOW ŻEBY DOPAŚC EUROPE  RYŻY PODPISAŁEŚ DLA NAS WYROK ŚMIERCI NIECH PODPISZA USTAWE BROŃ DLA KAŻDEGO BO ZOBACZYCIE W POLSCE NAJBARDZIEJ NARAŻONE BEDA DUŻE SKUPISKA LUDZI MARKETY GALERIE DWORCE ITD. NA TYCH ŁODZIACH SA SMI MĘŻCZYZNI MŁODZI ILE JEST TAM TERRORYSTÓW NO TO POLICJA BEDZIE MJAŁA O ROBIC .RODACY POLSKI JUŻ NIE MA SZYKUJE SIE KOLEJNA REWOLUCJA .

Portret użytkownika Mojeimię44

Spójrzcie jakie piękne

Spójrzcie jakie piękne rodziny na łodziach zmierzają w naszą stronę. Sami mężczyźni w wieku 20-35 lat gotowi zrobić wszystko dla naszego kraju nawet wysadzić się w powietrze w centrum Warszawy w godzinie szczytu. Przystojni młodzi, religijni ludzie. Tylko się cieszyć. Praca na budowie to ich boskie powołanie więc zapewne od razu wezmą się za pracę i kościół wybudują- mówią na niego meczet ale czy to ważne? Liczy się praworządność i wiara. Wink
 
Ps. Nostradamus w swoich przepowiedniach pisał, że przed III wojną światową Europę zalej milion Perskich żołnierzy. Może chodziło mu a arbów? To by się zgadzało. Niedługo tyle ich do nas dobije i rozwalą europę od środka. 

Strony

Skomentuj