Terrorysta z Paryża jest laureatem nagrody Komisji Europejskiej

Kategorie: 

Algierski terrorysta Farid Ikken, laureat nagrody KE - Źródło: Twitter

Jak się okazało sprawca ostatniego ataku pod katedrą Notre Dame jest Farid Ikken. To algierski dziennikarz, który został laureatem Nagrody Przeciw Dyskryminacji ufundowanej przez Komisję Europejską. 

 

Dżihadysta rzucił się na trójkę policjantów z nożem i młotkiem. Jednego zdołał ranić, ale szybko został postrzelony i w konsekwencji trafił do szpitala. Ten zadeklarowany zwolennik Państwa Islamskiego jest kolejnym muzułmaninem w Europie, który odpowiedział na wezwanie, aby zabijać "niewiernych" wszelkimi metodami. Terrorysta miał przynajmniej na tyle honoru, aby nie atakować ludzi nieuzbrojonych.  

 

Farid Ikken mieszkał przez jakiś czas w Szwecji i to właśnie tam w 2009 roku nakręcił reportaż o islamskich imigrantach, którzy są rzekomo dyskryminowani w kwestii dostępu do opieki zdrowotnej. Jego film spodobał się zwolennikom islamizacji z Komisji Europejskiej i został nagrodzony za temat jaki poruszył.

Coś bardzo złego stało się ostatnio z Europą. Jej upadek, choć oczywiście nieunikniony, dramatycznie przyspieszył. Dochodzi do tego, że islamskie zamachy stają się codziennością, a w Paryżu ataku terrorystycznego dokonuje laureat nagrody KE. Dodatkowo okazało się, że jeden z terrorystów, Khuram Shazad Butt (pseudonim medialny - Brytyjczyk), który dokonał niedawnego krwawego zamachu w Londynie grał nawet w filmie o Dżihadzie i służby nie uważały go za groźnego ekstremistę. 

Wygląda na to, że tamtejsze służby po prostu nie mogą strzec porządku publicznego, bo nie ma przyzwolenia władz na walkę z islamskim terroryzmemm. Komuś chyba na tym zależy, aby wciąż dochodziło do kolejnych zamachów, aby nadal ginęli ludzie, żeby był wszechobecny strach i żeby dzięki temu otworzyła się droga do głębokich zmian na całym kontynencie, które są prawdopodobnie celem tego szaleństwa z islamizacją Europy wspieraną przez masonerię rządzącą w UE.


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ffsaf

Coraz bardziej widać, że

Coraz bardziej widać, że eurokołchozowi i nie tylko masońscy politycy także z USA chcą przez sprowadzanie i sponsorowanie terrorystów islamskich do Europy wywołać powszechny lęk w społeczeństwie a ogłupione społeczeństwo w imię bezpieczeństwa zgodzi się na wszystko także na zachipowanie ludzkości bo to jest ich celem. Powiedzą, że jak wszyscy dostaną chip to można będzie kontrolować i wyeliminować tzw. ekstremistów. To wszystko narzędzie szatana.

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Uu, laureat nagrody komisji

Uu, laureat nagrody komisji europejskiej! Nie wiedziałem. Najszczersze gratulacje. Otrzymanie nagrody świadczy, że nagrodzony jest nieprzeciętną osobowością, co przeciez wymaga wielu lat ciękiej pracy nad samoddoskonaleniem. Jeszcze raz składam serdeczne gratulacje.

Portret użytkownika Zenek ;)

W sadze o Świecie Dysku

W sadze o Świecie Dysku funkcjonował taki wynalazek jak KONCESJONOWANI przez władzę złodzieje mogący LEGALNIE bo z KONCESJĄ okradać innych....

tu jak widać władza poszła dalej i stworzyła sobie KONCESJONOWANYCH TERRORYSTÓW by mieć PEWNOŚĆ iż produkowane w ich fabrykach bomby będą ZABIJAŁY TYLKO znienawidzoną przez nich BIEDOTĘ..... jakiej już się NIE DAJE NACIĄGAĆ na "super plany" (sprzedażowe) bo NIE MA ZA CO KUPOWAĆ ichnich "promocyjnych bubli". A co za tym idzie już zbędną w tej obecnie panującej judeohitlerowskiej cywilizacji "konsumencką" masę......

Portret użytkownika xxxgfffgf

Pytanie czemu w Polsce na

Pytanie czemu w Polsce na uczelniach są psychole profesorzy, którzy sympatyzują z muzułmanami i narzucają studentom w Polsce chodzenie na wykłady o Koranie ? W Wawie budują osiedle dla muzułmanów, Jedyny ogarnięty kraj to Węgry, które zakazały islamizacji kraju.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Max Kolonko w tym najnowszym

Max Kolonko w tym najnowszym filmiku mówi prawdę. Tym szajbusom arabskim w chwili najmniejszej porażki życiowej - typu rzuciła go dziewczyna albo nie dostał znowu zasiłku - odwala im szajba. Dostają świra jak ten zasrany ''laureat.''

PS

Wywalcie z Polski tych szkodliwych studentów upadlińców, tak tych z po znaku synusia burdel-mamci Banderszy, to w przeciągu 24 godzin zobaczycie jak szajba im odbije. Bo to są takie same roszczeniowe nieroby i brudasy jak te araby z francy, a na ''ich narodowych'' sztandarach powiewają niemieckie symbole - co to są za narodowcy dumni z szwabskich korzeni? To zwykła hitlerowska szwabska banda sprzedawczyków. A jak wykonacie już swą brudną robotę to przyjdą po was prawdziwe szwaby i szybko zrobią z wami to samo co zrobili z synkiem Banderszy, sami wiecie jak to było... i na nic nowego wam szwaby nie pozwolą, bo na skasowanej upadlinie ma powstać nowe państwo żydowskie ''Nowe Jeruzalem'' co tydzień przypływają statki z osadnikami czyż nie tak?

Skomentuj