Polskie władze przyznają, że nasz kraj będzie musiał przyjąć znacznie więcej imigrantów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Zgodnie z przypuszczeniami szybko okazało się, że używana propagandowo liczba 2200 nielegalnych imigrantów których miałaby przyjąć Polska jest już dawno nieaktualna i upcha się u nas znacznie więcej islamistów. Nasza rozedrgana w emocjach kobieca premier Kopacz zadeklarowała już gotowość "włączenia się w wielowymiarowe działania na rzecz rozwiązania kryzysu emigracyjnego".

 

Nie dalej jak wczoraj szef MSZ Laurent Fabius w słowach kierowanych w stronę państw Europy Wschodniej, niechęć do przyjęcia imigrantów nazwał skandaliczną. Słowacki premier Robert Fico zirytował się pouczeniami francuskiego ministra i oświadczył, że Słowacja nie miała swojego udziału w bombardowaniu Libii i nie przyłożyła się do destabilizacji Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, która jest przyczyną obecnego dramatu.

 

Nasi pseudo-politycy powtarzacze nie są zdolni do prowadzenia samodzielnej polityki, tylko wykonują rozkazy. W tym wypadku rozkaz brzmi płać islamskim imigrantom tyle co u nas, żeby chciało im się siedzieć w waszym biednym kraju. To nic, że mamy miliony Polaków na wschodzie, często prześladowanych. Przyjęcie kilkuset z nich z ogarniętego wojną Donbasu odbyło się wręcz skandalicznie opieszale, a co z Polakami w Rosji, w Kazachstanie i innych krajach gdzie byli zsyłani nasi przodkowie?

 

W głowie się nie mieści, że polscy podatnicy mogą wkróce płacić na hordy islamistów, którzy uważają, że zasiłek dostają dzięki woli Allaha. Część z uczestniczących w tej inwazji to rzeczywiście uchodźcy wojenni. Jednak bez wątpienia wielu to po prostu uśpieni agenci państwa islamskiego, którzy właśnie spośród tych uchodźców mogą werbować w Europie przyszłą "armię dla Mahdiego".

 

To jak się to odbywa jest wręcz szokujące, bo wygląda na to, że Unia Europejska współdziała z ISIS w przejmowaniu kontynentu europejskiego przez Islamistów. Rozdzielanie na siłę uchodźców do krajów, w których oni nie chcą wcale być to tylko potęgowanie problemu i potencjalna wylęgarnia terrorystów ufundowana przez Unię Europejską.

 

Władcy UE dobrze wiedzą co robią. Jest to nowa emanacja dobrze znanej komuny. Marksizm kulturowy i inne atrakcje lewaków nie byłyby możliwe gdyby nie doprowadzono do podkopania fundamentów europejskiej cywilizacji. Napływ islamistów to gwarancja zniszczenia chrześcijaństwa. Aktualnie na całym świecie trwa bestialski okres prześladowania Chrześcijan. Napływ imigrantów sprzyja też osłabianiu resztek suwerenności państw narodowych rozwadniając ich populację.

 

W mediach można usłyszeć ton, że no trudno, że Polska zawsze była tolerancyjna, a skoro Unia każe to przecież trzeba. Ciekawe, że inni przywódcy z naszej części Europy potrafią się postawić, a nasi potulnie wykonują rozkazy. Żeby osłabić niezadowolenie społeczne długi czas stwarzało się wrażenie, że mowa o 2200 uchodźcach podczas gdy od początu wiadomo było, że to oczywista nieprawda. Skala inwazji uchodźców jest takwielka, że to będzie tylko pierwszy z wielu transportów do naszego kraju. Mówi o tym zresztą otwarcie sama premier Kopacz.

Nie mówimy już dzisiaj o tej liczbie 2200, tylko w związku z tym, że jednak mimo wszystko napływa coraz większa ilość uchodźców do Europy, że to rozdanie będzie od nowa rozpatrywane. Czyli będziemy znowu dzielić między poszczególne kraje europejskie odpowiednie kwoty i będzie pewnie musiała paść deklaracja ze strony Polski. Ta deklaracja niewątpliwie może paść tylko w duchu odpowiedzialności i oceny naszej możliwości, jaką my dysponujemy – powiedziała Ewa Kopacz

W takim razie pani premier Kopacz musi się postarać z dobrymi zasiłkami dla przybywającego do Polski elementu mającego nas wzbogacić kulturowo. Jeśli tak się nie stanie to i tak uciekną do któregoś z rajów socjalnych, jak Niemcy, Wielka Brytania czy Szwecja. Imigranci, którzy przedostali się na Węgry, na Bałkany czy nawet do Włoch, są sfrustrowani. Tam Allah nie daje tyle ile w Niemczech czy w Anglii. To właśnie dlatego francuskie Calais wygląda jak plan zdjęciowy serialu o zombie The Walking Death.

Według pierwszych informacji Polska przyjmie 7% ludności napływowej. Biorąc pod uwagę ostatnie szacunki wedle których do Niemiec przejedzie w tym roku nawet 800 tysięcy osób, to do Polski może trafić nawet 50 tysięcy w większości islamskich imigrantów. Brzmi to już zupełnie inaczej niż 2000 eksponowane w mediach. A warto pamiętać, że to początek i raczej na pewno będą kolejne, podobne transze. Nie wiadomo jak UE ma zamiar utrzymać tych ludzi w Polsce i chyba nie ma innego wyjścia, żeby nasz polski "Allah" dawał im przynajmniej tyle ile Niemcy. Jak jednak będą wyglądać nasi emeryci otrzymujący ułamek takiej kwoty? Temat zatem jest wstydliwy i rząd z pewnością niechętnie będzie o tym mówił ile pieniędzy daje islamistom w imieniu "Allaha".

Pieniądze oferowane przez UE są symboliczne bo unia płaci 6 tysięcy euro za każdego przyjętego imigranta. Tylko, że roczny koszt utrzymania kogoś takiego w ośrodku to około 15 tysięcy złotych więc nawet jeśli Polska wsadzi ich do ośrodków dla uchodźców i zaoferuje wikt i opierunek to po półtora roku musimy to finansować z własnych środków. Zresztą UE też nie ma własnych pieniędzy tylko dysponuje też naszymi podatkami w formie składki więc na tą operację w jakiejś mierze też się składamy.

 

Gdyby Polska miała brać na swoje barki utrzymanie 2200 osób byłby to koszt 33 milionów złotych rocznie, ale jeśli ziści się scenariusz 50 tysięcy arabów i murzynów to koszty wzrosną do 750 milionów złotych rocznie na same utrzymanie w ośrodku nie licząc zasiłków, które z pewnością zwielokrotnią tą kwotę trudną do ustalenia ilość razy, bo nie da się chyba zamknąć w obozach kilkaset tysięcy ludzi bez wzbudzania najgorszych skojarzeń.

Zresztą na poniższym nagraniu można zobaczyć oburzenie imigrantów, którzy nie dostali pieniędzy tylko zostali stłoczeni w obozach. Gdy otrzymują upragniony dokument ruszają do socjalistycznego "raju", najczęściej Wielkiej Brytanii i Niemiec. Zatem rozlokowanie ich po równo nic nie da i nawet jeśli strefa Schengen zostanie zawieszona to nic poza zlikwidowaniem socjalu, nie zahamuje parcia tych ludzi do krajów rządzonych przez socjalistyczne rządy rozdające pieniądze ukradzione obywatelom.

 

Postępowi socjaliści, którzy zaplanowali to "wzbogacenie kulturowe Europy" oburzają się na to, że Węgry zbudowały wielki płot kolczasty na granicy z Serbią. Amerykanie przecież zrobili tak samo mając podobne problemy z Meksykanami. Zrobił tak też Izrael tworząc największe getto świata - Strefę Gazy. Widząc ostatnie demonstracje roszczeniowych imigrantów maszerujących przez Budapeszttrudno się dziwić Węgrom, że zaczynają się bronić, mimo, że są tylko krajem tranzytowym tych ludzi na drodze do Niemiec.

 

Nie widać obecnie jakiejkolwiek szansy na wyjście z tego impasu. Szturmowane przez imigrantów Niemcy same są sobie winne, bo nawet ubiegającym się o azyl rozdają miesięcznie po 350 euro "kieszonkowego". To wystarczy, żeby skusić setki tysięcy uchodźców chętnych do życia na koszt pracujących Europejczyków.

 

Jedynym logicznym rozwiązaniem jest odsyłanie imigrantów do ich krajów pochodzenia nawet fundując im bilety lotnicze - tak na przykład od ponad roku robi Australia. Zawracane są też wszelkie statki wcześniej gromadnie przypływające tam dokładnie jak w Europie. Poza tym konieczna jest całkowita rezygnacja z socjalu, co jednak z pewnością jest równoznaczne z wojną domową w Anglii, Francji, Holandii, Szwecji i wielu innych krajach, gdzie taka decyzja skończy się ogniem na ulicach i śmiercią setek ludzi.

 

Wygląda więc na to, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia. Z jednej strony może nas skonsumować odradzający się imperializm rosyjski, a z drugiej hordy islamistów importowanych do naszego kraju w ramach rozdzielników dzisiejszych marksistów, którzy wymyślili sobie taki sposób na stworzenie nowego porządku świata i inwazja islamu na Stary Kontynent wydaje się być częścią większego planu.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika zsunay@wp,pl

 cd. I jeszcze jedno do

 cd.
I jeszcze jedno do Polskich władz !!!!! tych obecnych i ostatnich, na dziś- styczeń 2016 roku riważcie z kim zawierać sojusze!!!! czy z zbankrutowanym osiłkiem z za Atlatyku z kolosem na glinianych nogach ze wschodu z kartą zgraną i znaczoną w przeszłości i obecnie czy z bogatym, silnym na dalekim wschodzie.
Słońce wschodzi na wschodzie proszę pamietać Panie Prezydencie Andzeju Dudzie i proszę trenować grę w go (zrozumie pan analogie w krótkim czasie).
Janusz Marek
Żeglarz

Portret użytkownika zsunay@wp,pl

Jestescie jak dzieci we mgle,

Jestescie jak dzieci we mgle, odwracana jest wasza uwga od sedna sprawy, podobnie jak na spektaklu prestitigatora, iluzjonisty, który na pierwszym planie pokazuje oczom widza rzecz nieistotną ale przyciągającą uwagę a tym czasem drugą ręką przygotowuje własciwy tik który po chwili ukazuje się naszym oczom i mówimy łał...ooo...achhh. tym razem bedzie tak samo. Sceną jest cały świat z jego geopolityką, prestitigatorem USA, sztuczka pod tytułem "wojna USA - Chiny".
Dobra sztuczka to taka która zaczyna się jeszcze przed rozpoczęciem samego spektaklu i czasem poza sceną, tym razem zapowiada sie bardzo dobra sztuczka. W na secnę głowny animator zaprosił liczne ludy Afryki, Azji i Europy, tak więc mamy dwie role: jedna to widz a druga to statysta lub rola drugoplanowa (do wyboru przez nasz rząd w naszym imieniu).
Jak rzekłem tytuł jest związany z przyszłym prymatem na światem, idzie o chegemonie nad światem o schede po upadającej potędze USA. Jak historia ludzkości wskazuje żaden hegemon (Faraonowie, Grecy, Rzymianie, Aleksander Wielki, Hunowie, Napoleon, Hitler itd itp) nie ustapił, nie oddał władzy bez wojny!! Trudno więc spodziewać się tego po USA, zwłąszcza że wsam raz militarnie są dalej potęgą największą pukli co. Ich koniec zaczyna się od wątku ekonomicznego ale obejmie i wszytkie pozostałe obszary życia, wszak za wszystko trzeba płacić a gdy nie bdzie czym ( a dno w kasie już widać, komornik puka do dzwi !!) władzę przyjdzie im oddać. Tak więc przedstawienie, którego fabułe opowioadam tu, przypomina bal na Titaniku - jest to ostatnia sztuka w sezonie USA a okiestra bedzie grała do końca jak na rzaeczonym Tytaniku.
USA podpaliły cały blski wschód, nieomal wszystkie kraje islamskie i kraje afrykańskie (wszystkie kolorowe rewolucje (Irak, Iran, Afganista i nie tylko łacznie z Ukrainą i Raosją) wszystkie te kraje zostały wciągniete do wojny. Esodus barbarzyńskich plemion z wiekszości krajów wymienionych i nie tylko został spowodowany podpaleniem ich domów, sfinansowano ich podróż do Europy żeby ta opera mogła się odbyć do końca. Złota pani Merkel żeby ta banda dzikusów, analfabetów i nierobów trafiła na miejsce przeznaczenia i nie szwndała sie gdzie nie trzeba (czyli np po Grecji, która juz sama z siebie b ankrutje - swoja droga nie mopgła lepszego momętu na to wybrac) otrzymała rozkaz aby głośno zaprosić tę horde dzikusów do Niemiec, tak tak rozkaz to rozkaz Obamy, w koncu to USA po II wojnie  stworzyły na nowo, reaktywowały Niemcy (niektórzy mówią że to nie kraj ale  Spółka  GmbH z Merkel jako przjchodnią Prezez Zarządu ) i nie tylko. Do Niemiec dlatego bo to kraj zamożny, najbogatszy w europie a więc najsilniejszy  a społeczeństwo starzejące się więc wujek dobra rada podsunie jej młodych silnych robotników głownie męskiej płci. Ale okazuje się że te pastuchy są w więszopsci analfabetami nawet we własnym języku, nie mówia tym bardziej po niemiecku i nie maja zamiaru pracować, za to chetnie się rozmnażają a europejki (ze swoimi zwyczajami i kulturą) działają na nich jak najmocniejszy afrodyzjak.
Tu należy spojrzeć na scenę oczyma drugiego z głównoplanowych aktorów, pretendenta do świoatowego przywódctwa, schedy po USA a więc Chin. Chiny to najstarsza bodaj kultura na świecie (około 6000 lat), gracz mądry i cierpliwy, wielce doświadczony a od 30 lat budujący swoją obecną potęge, głównie ekonomiczną ale jak już mówiłem i każdą inną skoro się ma za co, a Chiny maja ponad 4 Biliony USD nadwyżki budżetowej.  USA z nieco ponad dwustuletnią historią to jak wyrostek, młokos przemądrzały, napakowany na sterydach z bogatego kiedyś domu, który przechulawszy fotunę rodową (obecnie około 40 bilionów  USD długu!!!) staje do walki o hegemonię na światem z dojrzałym w sile wieku mężczyzną, który  na głowie ma srebro w kiszeni złoto a w głowie 6000 lat doświadczenia i anielską cierpliwość i mnustwo czasu, pospiech jest mu obcy a wszystko planuje na 100 lat naprzód ( jak myslicie kto ma wieksze szanse ???wybór ten o tyle ważny że przyjdzie się nam niedługo opowiedzieć za którąś ze stron a najlepiej opowiedzieć się za własną stroną - o ile będzie tą wygraną).
Otóż Chiny dal utrzymania dużego tempa wzrostu swojej gospodarki muszą mieć dostęp do zasobów energetycznych i wszelakich innych, muszą w związku z tym prowadzić handel  z całym światem i robią to od 30 lat po mistrzowsku ale w ubiegłym roku wielkość - siła nabywcza ich narodowego produktu brutto była wyższa od Amerykanskiego. Większość handlu na swiecie (około 90 Wacko odbywa się drogą morską - jest to najtańsza droga.  Droga ta pełna wąskich cieśnin (np. Malakka)jest opanowana militarnie przez  marynerkę wojenną USA, Chiny nie chcąc konfliktu omijają drogę walki szukają innych drug na wypadek zablokowania klasycznej drogi po morzu południowo chińskim. Alternatyw jest kilka wszyskie ze swoistymi problemami zważywszy na duże odległości problemy te są ogromne. Alternatywna droga morska od pólnocy wiedzie przez zamarznięte przez 5 miesiecy w roku zimne morza  wzdłuż Rosji i Norwegi (lodołamacze już są w budowie), droga londowa to tzw drugi jedwabny szlak - szybka linia kolejowa i drogowa z Chin do Europy w trzech wariantach jednocześnie i opcjonalnie (dwa z nich prowadzą przez Polskę!!!i mamy zaproszenie od Chin do wspóludziału w tym przedsięwzięciu jako główny HAB transportowo towarowy w Europie - darmowy bilet na lot w kosmos dla Polski, ale czy leci z nami pilot??? :)).
Chiny potrzebują handlu z Europą chcą zbywać swoje towary i kupiować europejskie, za cenę daleszego rozwoju dąża do tego wszelkimi drogami jak wspomniałem i niewątpliwie doprą swgo prędzej czy później, raczej później bo jak wspomniałem  cierpliwość i brak pośpiechu leży w ich naturze. Chiny pożądają wysokich technologii w konkurencyjnej cenie i dużej ilości oraz wszelkicih towarów jakich sami z różnych względów wytworzyć nie mogą, ponadto potrzbują surowców i energii. Wszystko to ma Europa stąd dązenie do połaczenia tych dwóch światów na jedynym w końcu kontynecie otoczonym kilkoma wsypami (to takie nowe spojrzenie na geografię poprzez geopolitykę).
USA nie chcąc oddać hegemoni nad światem i nie mogąc zablowkować wszystkich drug do daleszego wzrostu gospodarczego Chin a wieć do połaczenia Europy z Chinami jako prtendenta na kolejnego hegemona chce spowodować zniszczenie Europy, Azji i pólnocnej Afryki aby kraje te przestały być atrakcyjne dla Chin. Czyli coś na kszałt psa ogrodnika jak ja nie moge to nikt tego nie bedzie miał, USA podp[ala swiat jak Neron Rzym. Pomyslmy jak dalece trzba zdewastować Europę by z pozycji Chin przestało ich to interesować??? ( mysle ze zniszczenie atomowe jest wsam raz zwłaszcza że w eropie moze poza Rosją nikt nie ma broni nuklearnej. A wiec trzba bedzie Rosje w to wciagnąc zeby jakoś to wygladało. Madra Rosja oczywiście nie da się w to wmanewrować bo po co jej Europa bez Niemiec (tam bedzie islamska repubika - juz jes!!!t , tylko Merkel jeszcze o tym nie wie że została oszukana, jej zaproszeni przez nią goście to nie gastarbaiterzy to analfabeci, bardzo płaodni ale do innej pracy nie nadający sie z racji lenistwa, analfabetyzmu i braku tradycji, motywacji itd itp).
Akt trzeci i ostatni. Po wojnie nuklearnej zniszczeniu znanego nam swiata w tym europy, Chiny kończą swój projekt szlaku jedwabnego, docierają z budową do ostatniej  stacji - Polska, do głownego habu logistycznego, handel się ozywią odbudowując zniszczoną Europę, Polska jest wielka, silna i potężna jak nigdy w swojej tysiącletniej historii to zasłyga naszego rzadu, naszego prazydenta i własciwych sojuszy we własciwym czasie ale nade wszystko naszej geopolityki. I całe szczescie ze geopolityki bo tego nie da się spieprzyć bo to od Boga na dane nie od ludzi,
Więc uczcie dzieci języka mandaryśkiego, kantońskiego będą wam wdzieczne za przezorność, popierajcie swojego prezydenta i rząd bo to bedzie nasz ostatni ale za to zbawienny jak juz wspomniałem
Janusz Marek
zeglarz

Portret użytkownika karabinmaszynowy

Popieram, ale nie po jednym.

Popieram, ale nie po jednym. Najlepiej jakby przyswoili sejm na Wiejskiej na potrzeby imigrantów, ciekawe ile by wytrzymali razem z nimi. Jedno mi jednak nie pasuje, jak rządzący wezmą nawet imigrantów do siebie do domu, to i tak będzie to obciążało budżet, bo na ich diety zrzucamy się my wszyscy. Brakuje w budżecie funduszy na wszystko, poza premiami oczywiście. Słyszał ktoś kiedyś, żeby jakiś minister nie dostał premii za swoją wspaniałą pracę, bo nie ma na to pieniędzy?

Portret użytkownika 44

P.erdolona międzynarodowa

P.erdolona międzynarodowa talmudmafia żydomaso według planu ich głównego knura Pike'a celowo stworzyła ten problem, by trzeci raz rozpieprzyć Europę. Popieram R. Fico za przeciwstawianie się tym kundlom od inżynierii społecznej i przejmowania 'utraconych' kamienic.

Portret użytkownika Wlodex

Banda z was matołów !!! Tym

Banda z was matołów !!! Tym ludziom trzeba pomoc. A jak sie czyta te wasze malpoludzkie komentarze to widac ze dla wiekszosci z was powinien byc ban na zycie w cywilizowsaym panstwie. Banda pseudopatriotow o faszystowskich pogladach! Wyp do azji, tam tacy maja wziecie. Zwierzaki z was nie ludzie. Jestem Polakiem i wstydze sie za takich jak wy. Utkneliscie mentalnie gdzies pomiedzy stalinem a hitlerem. Zakompleksiona holota

Portret użytkownika Gaja08

Oczywiście że trzeba im pomóc

Oczywiście że trzeba im pomóc....wrócic tam skąd przyleźli. Jakoś nie widzę kobiet z dziecmi i staruszków tylko same młode byczki. Dlaczego nie walczą o wolnośc swoją i swoich rodzin tylko spieprzyli jak tchórze zostawiając kobiety z dziecmi i starszyznę??? Czyżby ci którzy zostali mieli większe jaja do walki z islamizmem? Dlaczego zamiast asymilowac się z europejczykami atakują nas a szczególnie kobiety? Może mam popied***c w burce by ich nie drażnic? Facet który nie panuje nad wasnymi rządzami to dzikus i takich nie da się reformowac! Dlaczego mam nie czuc się bezpiecznie we własnym domu Polsce?? Dziekuję za uwagę...

 

Portret użytkownika Moro

Spier*alaj lemingu. Udajesz

Spier*alaj lemingu. Udajesz samarytanina? To wypiep*zaj do Afryki i zgłoś się do misji humanitarnej. Zobacz jaką lache położono na Afrykę, jak ją wykorzystano i zgwałcono. Ale NIE MY to zrobiliśmy. Zatem zamknij mordę, bo pomóc to trzeba milionom Polaków, którzy ledwo wiążą koniec z końcem i w swoim kraju traktowani są gorzej niż śmiecie. Jeśli tego nie pojąłeś to albo jesteś kretynem albo gnidą spod znaku Gówna Wyborczego lub TVN

Portret użytkownika kalafior

Wlodex - jeszcze sie nie

Wlodex - jeszcze sie nie zorientowales ze wiekszosc tutejszych bywalcow to p..ni rasisci? Nie przeszkadza im ze po Krakowie lataja debile z maczetami, kibole z siekierami, ze dzieci morduja rodzicow i na odwrot. Dzieciaki z plasikowymi kalachami na ulicy nie robia wrazenia ale 4 latek zarzynajacy nozem misia - to dopiero jest news. Rzygac sie chce. Serdecznie im zycze aby w nastepnym wcieleniu poznali upokorzenie jakiego doswiadczaja dzis uciekinierzy. Byc moze beda sie czolgali do Turcji lub Kazachstanu za kolba kukurydzy. Albo i wczesniej jak Putin wszystko roz...bie.

Portret użytkownika kalafior

Wlodex - jeszcze sie nie

Wlodex - jeszcze sie nie zorientowales ze wiekszosc tutejszych bywalcow to p..ni rasisci? Nie przeszkadza im ze po Krakowie lataja debile z maczetami, kibole z siekierami, ze dzieci morduja rodzicow i na odwrot. Dzieciaki z plasikowymi kalachami na ulicy nie robia wrazenia ale 4 latek zarzynajacy nozem misia - to dopiero jest news. Rzygac sie chce. Serdecznie im zycze aby w nastepnym wcieleniu poznali upokorzenie jakiego doswiadczaja dzis uciekinierzy. Byc moze beda sie czolgali do Turcji lub Kazachstanu za kolba kukurydzy. Albo i wczesniej jak Putin wszystko roz...bie.

Portret użytkownika arli

Wlodex napisał:Banda z was

Wlodex wrote:
Banda z was matołów !!! Tym ludziom trzeba pomoc. A jak sie czyta te wasze malpoludzkie komentarze to widac ze dla wiekszosci z was powinien byc ban na zycie w cywilizowsaym panstwie. Banda pseudopatriotow o faszystowskich pogladach! Wyp do azji, tam tacy maja wziecie. Zwierzaki z was nie ludzie. Jestem Polakiem i wstydze sie za takich jak wy. Utkneliscie mentalnie gdzies pomiedzy stalinem a hitlerem. Zakompleksiona holota

Alez my mozemy ich przyjac, mamy w Polsce wystarczajaco pustostanow pozostawiaonych przez pewna nacje i zfinansowana przez nastepna. Gdzie ty widzisz problem, dostana dach nad glowa w piecykach sie rozpali aby mieli cieplutko i spokojna twoja rozczochana pieprzony przechcrzcie!

Strony

Skomentuj