Słynne przemówienia ISIS są nagrywane w studiu?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Hakerzy z grupy nazywającej się Cyber Berkut, opublikowali niezwykłe nagranie przedstawiające coś co jest rzekomo plikiem wykradzionym z komputera senatora USA, Johna McCaina. Przedstawia ono coś co wygląda na inscenizację egzekucji Państwa Islamskiego.

 

Do przejęcia tego pliku doszło prawdopodobnie podczas pobytu Johna McCaina na Ukrainie. Widzimy ubranego w charakterystyczny pomarańczowy ubiór rzekomego zakładnika. Obok niego stoi w czarnym uniformie z zasłoniętą twarzą rzekomy islamista z ISIS, który wygłasza jakieś dziwaczne przemówienie.

 

Jednak cała scena jest odgrywana w studiu, a ofiara ginie tylko na niby w zmontowanym potem nagraniu. Kupa piachu symuluje pustynię, a reszta jest zapewne miksowana cyfrowo. Podstawowe pytanie jakie pcha się na usta to - po co ktoś miałby to robić?

 

O tym, że Państwo Islamskie powstało z inspiracji USA wiadomo od dawna. Niedawno pisał o tym na przykład portal Wikileaks. Amerykanie od dawna wspierali sunnitów z Syrii walczących z alawitami. Co innego jednak wspierać krwawe grupy terrorystyczne, a co innego nagrywać sfingowane egzekucje.

 

Jedynym celem takiej produkcji filmowej zdaje się być wzbudzenie strachu w społeczeństwach zachodu, co ma zapewnić aprobatę na prowadzenie agresywnej polityki względem całego Bliskiego Wschodu. Jedna taka zgoda była od lat i do czego doszło? Zniszczono kolejne "demokratyzowane" kraje zmieniając je w ciągłe pole walki i siedliska ekstremizmów.

 

Na dodatek na skutek absurdalnej polityki obalania arabskich dyktatorów doprowadzono do tego, że na Europe płynie potężny strumień uchodźców. Ludzie ci jadą właśnie do nas nie do USA, które nawet by ich nie przyjęło. Amerykanie dzielą i rządzą. W przypadku nagrania Cyber Berkutu można nawet powiedzieć, że nawet kreują rzeczywistość w studiu filmowym.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika nestor

Do czego ta informacja ma

Do czego ta informacja ma mnie przekonać? Ze egzekucje ISIS to bajka? Bez jaj. Pogrom na plaży w Tunezji to też film nakręcony w studio? Dziesiatki tysięcy głów ściętych chrześcijan również jest tylko manipulacją. Ktoś tu traci kontakt z rzeczywistością. To co jest "niby" filmikiem z komputera MacCaina równie dobrze moze być filmikiem studentów filmówki, bo nie wyglada to na profesjonalną ekipę.

Głos rozsądku

Portret użytkownika Volt

 W Detroit 25 lipca zostanie

 W Detroit 25 lipca zostanie odsłonięty nowy posąg z brązu o wadze 1 tony. Chętni są zapraszani na uroczystość. Źródło: wolna-polska.pl To informacja dla niepoprawnych optymistów którzy do końca nie wierzą że już trwają czasy ostateczne. Będzie to posąg szatana.

Portret użytkownika Artur J

Rosysjka agentura wpływu jest

Rosysjka agentura wpływu jest aktywna na forum "Zmian na ziemi", niestety nawet tutaj zostawiają swoje odchody. Co się tyczy sensacji Cyber Berkut - fałszywka GRU/FSB. Trzeba być frajerem żeby to łykać albo mieć dużo złej woli.
Między ISIS a Zachodem jest absolutna nienawiść. Ale jak to bywa wrogowie są sobie potrzebni. ISIS trzyma w szachu kilka państw: Syrię, Katar, Saudów, Iran, a przede wysztkim Rosję. Izrael też nieco spokorniał przestał gadać o prewencyjnym ataku na Iran. UE też musi iść w stronę USA bo jest zagrożona agresją Rosji i ISiS.
 

Portret użytkownika ARTUR

Opowiadasz bajki .

Opowiadasz bajki . Podstawowym celem islamu jest zniszczenie Izraela , Arabii Saudyjskiej i USA . Jakoś nie widzimy realizacji tych celów a co więcej powyższe trzy kraje dostarczają broń i amunicję a także ostrzeliwują oporne grupy walczących przeciw ISIS .

Portret użytkownika Ricelord

Fajny kit wciskacie. Widzę,

Fajny kit wciskacie. Widzę, że większość bezmózgów łapie takie newsy bez zastanowienia. Pokażcie, że nie ma się czego bać, uśpijcie czujność i wpuszczajcie dalej bambusów z Afryki. Ataki terrorystyczne też kręcą w studiu? Zobaczymy, jak szybko Polacy obudzą się i stwierdzą, że to jednak jest też ich problem i poważne zagrożenie. Banda brudasów pod pretekstem gównorelligi będzie ścinać głowy wszystkim po kolei, bo bezbronny, ogłupiony przez zachód i poprawny politycznie naród nie będzie mógł już nic zrobić

Strony

Skomentuj