W Iranie wody przybrały krwistoczerwony kolor

Kategorie: 

Źródło:

Wody przybrzeżne w Cieśninie Ormuz zaczynają przybierać kolor czerwieni. W wielu miejscach wybrzeża woda zmieniła barwę na krwistoczerwoną. Przyczyny takiego stanu rzeczy nie są znane.

 

Przeważnie czerwony kolor wody oznacza obecność związków żelaza.Nie wiadomo jednak w jaki sposób miałyby się one znaleźć na wybrzeżu cieśniny Ormuz między Iranem a Arabią Saudyjską.Być może mamy tu do czynienia z jakimś zatruciem środowiska przez przemysł.

Oczywiście ze względu na napięcia jakie towarzyszą ostatnio relacją Iranu i Stanów Zjednoczonych oraz przede wszystkim Izraela,wszyscy czekają na wybuch wojny. USA wysyła już w ten region świata ponad 120 tysięcy żołnierzy i część swojej marynarki wojennej. Wygląda na to, że już zupełnie jawnie trwają przygotowania do konfrontacji militarnej.

Trudno się dziwić że w takiej atmosferze niektórzy uważają, że te zmieniające się na kolor krwistoczerwony wody przybrzeżne w obrębie cieśniny Ormuz, to zły znak świadczący o tym, że nadchodzi wielka wojna i ta ziemia spłynie krwią. Oby do tego nie doszło.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

To amerykańska broń

To amerykańska broń biologiczna do wykrywania min albo łodzi podwodnych. Szatani chwalili się już ze dwa lata temu, że mają takie coś. Jakieś glony rozsiewają i to one potem barwią wodę na kolor zależny od tego co w tam w wodzie pływa.

Portret użytkownika Max 1983

Faktycznie jeśli tacy ludzie

Faktycznie jeśli tacy ludzie jak Pompeo są bliskimi doradcami Trumpa to może być wojna na całego o to cytat z artykułu ktory neidawno przeczytałem.

Pompeo znany jest ze swojej gorącej wiary w apokaliptyczną wizję tzw. "porwania Kościoła" ("The rapture"). Podobnie jak wielu innych współwiernych, Pompeo wierzy, że ponowne przyjście Chrystusa dokona się dopiero , kiedy na wzgórzu świątynnym odbudowana zostanie Świątynia Jerozolimska (obecnie mieści się tam kopuła na Skale i meczet al-Aksa). Pompeo zasłynął też stwierdzeniem, że to "z pewnością możliwe", że Donald Trump został zesłany przez Boga, by tak jak biblijna królowa Estera ochronił lud żydowski przed perskim (irańskim) zagrożeniem.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika YouTuber

Ostatnio na mój mail związany

Ostatnio na mój mail związany z działalnością na YouTube dostałem maila od prawdopodobnie kogoś wysoko postawionego w chierarchi społecznej, o informacje dot. naszego kraju, warunków, ciekawych miejsc + inwestycji z powodu nadchodzącej wojny jaka ma się tam wydażyc. W prost napisano o ucieczce z całą rodziną, bo wiedzą bardzo dobrze co się szykuje i obawiają się nuklearnej zagłady. Ja bardzo lubię ten kraj IRAN i mam nadzieję że tym razem USA z Izraelem dostaną za swoje, a przy okazji fajnie było by gdyby całe te nielegalne państwo IZRAEL przestało istnieć. Szkoda niewinnych ludzi i dzieci. 

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika baca

no to do zapowiedzianych w

no to do zapowiedzianych w ewangelii znaków końca świata brakuje jeszcze modlitwy papieża o pokój, wróżby Panajackowskiego co do wyniku konfliktu, trzech zacieków na ścianie gadających że Iran uratować może tylko nawrócenie na radio maryja no i to w sumie tyle znaków końca świata... syjonistycznych pachołków i bandytów

 

Strony

Skomentuj