Woda w lagunie Chichimequillas w Meksyku zmieniła kolor na różowy

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W stanie Zacatecas w Meksyku doszło do niezwykłego zdarzenia. Miejscowa laguna zwana Chichimequillas stała się różowa zaledwie przez jedną noc.

 

Mieszkańcy obawiają się o swoje zdrowie, ponieważ piją tę wodę i używają jej do nawadniania swoich pól, a wszystkie źródła w regionie są połączone pod ziemią.

 

Nadal nie wiadomo, dlaczego woda w lagunie Chichimequillas w Meksyku stała się jasnoróżowa. Tajemniczy fenomen zidentyfikowano po raz pierwszy w Wielki Piątek wcześnie rano. Niektórzy donosili, że slyszeli głośny grom, ale w okolicy nie było burzy.

Dlatego wielu mieszkańców zaczęło przypisywać różową wodę laguny wydarzeniom pozaziemskim, takim jak meteoryt spadający na Ziemię, lub wydarzeniom nadprzyrodzonym.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Skomentuj