Polska staje się państwem policyjnym - urzędnicy zyskają kolejne systemy wspomagające nękanie obywateli

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Nasi władcy chcą coraz lepiej kontrolować swoją trzodę, czyli nas. Ponieważ jesteśmy dostarczycielem kapitału dla kasty rządzącej, kluczowe jest kontrolowanie ludzi. Aby to było możliwe planuje się wprowadzenie w Polsce państwa policyjnego, które oczywiście oficjalnie będziemy nazywali jakoś inaczej.

 

Wciąż słychać o kolejnych inicjatywach podejmowanych przez naszych rządzących, a których celem jest sprawowanie ostatecznej kontroli nad obywatelem. Wczoraj informowano, że Minister Sprawiedliwości ma być dysponentem nowej bazy danych, która będzie odpowiednikiem dawnych teczek służby bezpieczeństwa. Wszystkie informacje jakie zebrane są w systemach wymiaru sprawiedliwości, o każdym z nas, będą tam dostępne za pomocą zunifikowanego interfejsu. Politycy opozycji już teraz mówią o tym systemie – baza haków.

 

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tym jak będzie będzie wyglądała retencja danych w jeszcze innym totalitarnym systemie informatycznym, który robi na nas władza, Centralnej Bazie Rachunków (CBR). Celem wprowadzenia tego narzędzia ma być możliwość dostarczenia pełnych adresów posiadaczy rachunków bankowych z Polski. Przekazywane mają być informacje na temat adresów posiadaczy, ich numeru telefonu, adresu e-mail itd.

Na dodatek w systemie mają się też znajdować informacje o wszystkich zamkniętych rachunkach i to w ciągu ostatnich 5 lat. Trudno nie odnieść wrażenia, że celem wprowadzenia tej kolejnej totalitarnej bazy danych jest po prostu ułatwienie grabieży podatkowej siepaczom rządowym z Urzędów Skarbowych. Wszak zapowiedziano, że mają wzrosnąć wpływy budżetowe z kontroli, a CBR będzie mógł być wykorzystywany do polowań na podatników.

 

Jak wiadomo nie ma takiej niegodziwości, której nie popełniłby rząd w obliczu bankructwa i wszystko wskazuje, że rządzący nami ludzie planują podatkową inkwizycję, która ma im umożliwić przetrwanie na swoich stołkach. Ci ludzie święcie wierzą w moc dodawania i mnożenia kolumn w arkuszu kalkulacyjnym i uważają, że krzywa Laffera nie istnieje. Zdaniem władzy, wystarczy mieć tylko odpowiednio dużą pałę i można kraść dowolnie dużo. Właśnie takie pały są opracowywane i wkrótce zacznie się polowanie na ludzi, aby okraść ich jeszcze bardziej.

 

Aktualna III RP to w dużej mierze PRL-bis, ale na sterydach. Wtedy bez komputerów do zarządzania krajem wystarczało około 150 tysięcy urzędników, obecnie mamy ich dziesięciokrotnie więcej z komputerami i wciąż przybywa nowych, a maleje miejsc pracy w gospodarce. Jednak pod pewnym względem III RP fundamentalnie różni się od PRL. Teraz nie da się tak po prostu zabrać ludziom paszportów, utrudniając w ten sposób zupełnie racjonalną w tych okolicznościach ucieczkę.

 

Coraz więcej ludzi będzie się orientowało w swojej sytuacji i w zagrożeniach jakie dla jednostki stwarza totalitarna władza o faszystowskich zapędach. Teraz jeszcze większość osób łudzi się, że ich represje nie dotkną. Gdy jednak ten kraj zrobi się jeszcze bardziej nieprzyjaznym miejscem do życia, do obecnych milionów emigrantów z Polski dołączą kolejni, a na dodatek za granicę przeniosą się setki tysięcy małych polskich firm, które nie będą chciały ryzykować starcia z rządowym lewiatanem i zaczną płacić podatki innemu, mniej żarłocznemu rządowi.

 

 

 

Źródła:

http://wpolityce.pl/polityka/235160-gowin-sady-to-panstwo-w-panstwie-ale-gromadzenie-danyc...

http://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/483879,centralna-baza-rachunkow-konta-polak...

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Tyyylka

Polska to piekło na Ziemi

Polska to piekło na Ziemi jednym słowem... i mam nadzieję, że tych wszystkich cholernych polityków, z prezydentem na czele i cała tą armią pisiorów dotknie kara Boska. Życzę im, aby tak jak wiekszość Polaków tytłała się w biedzie, nędzy i niedosatku. Mam nadzieję, że dotkna ich i ich dzieci dotkna najgorsze choroby świata. Wiem, że dzięki tym diabłom w ludzkiej skórze Polska całkowicie się zatraci. PIS to zło wcielone! PIS to nasienie diabła!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wejdę do tej organizacji, jak

Wejdę do tej organizacji, jak kryterium przyjęcia będzie przegląd drzewa genealogicznego jego członków do 4-go pokolenia!
 Prezeglądając twarze znalazłem ok. 10 osób pochodzenia ....
 żydowskiego na 100%
 I tak to własnie się odbywa od wieków... Gdzie tworzy sie polskość, zaraz ścierwojady puszczają swoich agentów.

Portret użytkownika prawdziwy

Polska już dawno jest

Polska już dawno jest Policyjna.
Nie znam takiego drugiego idiotycznego Państwa w którym jest tyle górek dla obywateli a masa rządząca ma cały czas wiatr w plecy i ... z górki.
Wszelkie machloje uchodzą im płazem. Jeśli któś im udowodni że robią źle dla Państwa, to oni nie są winni lecz Ci co im to udowodnili (afera podsłuchowa).
Za każdym krzakiem policja i mandacik za byle co (nie znam drugiego takiego Państwa).
Urzędy tylko patrzą jak wyciągnąć od nas kase w postaci kolejnych podatków (oczywiście te podatki są inaczej nazywane aby pospólstwo nie połapało się).
Wybory są tak przeprowadzane aby wygrali Ci co mają wygrać (ciągłe problemy z systemami do głosowania które pozwalają zakrzywić rzeczywisty wynik wyborów - w XXI wieku pytam kur.a?)
Kraj mlekiem i miodem płynący z tym że niestety my w tej brei toniemy bo wszystkie zielone wyspy pośrodku tego pysznego napoju są już zajęte przez tych co u władzy !!!

Portret użytkownika berek

Ja słyszałem o kilku

Ja słyszałem o kilku podobnych: Korea Płn., Wenezuela, Rosja, w USA też policyjny zamordyzm a taki np. income tax nie ma podstawy prawnej. Może to taka terapia, jak już nas najadą to nie będziemy marudzić że kiedyś było lepiej bo nikt nie będzie wiedział jak to mogło być "normalnie". Powolne gotowanie żab.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika Romuald

W Polsce nie ma już nic ani

W Polsce nie ma już nic ani sądownictwa, a jest za to postkomunistyczny system sądowniczo podobny ! Trzeba się modlić za Polskę i Polaków do Boga Wszechmogącego bo nas zniszczą sataniści NWO i komuchy ! Musimu się także modlić na różańcu i o Miłosierdzie Chrystusa Króla Polski o ratunek !

Portret użytkownika kadir

To nie post komunizm. Bo ta

To nie post komunizm. Bo ta mafia ie odcina od komuny. To metody kopiowane z systenmow totaliatrnych jak hitleryzm, komunizm, Pok Potyzm. TE systemy laczy jedno. Nastawione byly na niszczenie czlowieka i sprowadzanie obywateli do roli niewolnikow a rzadzacych do dysponentow zycia ludzkiego

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj