Satelity będą szpiegowały samochody Polaków. Czy rząd będzie wystawiał mandaty za prędkość za pomocą GPS?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Szokujące plany rządu związane z likwidacją obecnego systemu pobierania myta za przejazd drogami zwanego viaToll. Obecnie trwa proces zmiany systemu z radiowego na satelitarny, oparty o system pozycjonowania GPS.

W tej chwili w kilkudziesięciu miejscach w Polsce istnieje tak zwany odcinkowy pomiar prędkości. Jeśli rząd zdoła narzucić nową technologię do płacenia za autostrady, opartą o system GPS, to właściwie automatycznie wszędzie w Polsce będzie odcinkowy pomiar prędkości.

Chodzi o korki na autostradach, które mają być rozładowane za pomocą systemu analizującego trasę przejazdu i wystawiającego rachunek za przejechane kilometry. Docelowo ma to spowodować, że znikną bramki na autostradach. Zatem aby nie stać w korkach będziemy musieli zgodzić się na szpiegowanie nas przez rządzących i można założyć, że wycisną z nas ostatnie pieniądze na podstawie gromadzonych danych.

 

Pierwotnie przekonywano, że tworzony system, zakładający stosowanie smartfonów i dedykowanej aplikacji, ma być również stosowany tylko przez zajmujących się transportem ciężarowym. Objaśniano, że to naturalna ewolucja dzisiejszego viaTolla z bramownicami. Docelowo ma on być stosowany do obciążania firm transportowych z korzystania z polskich dróg - nie tylko autostrad, ale i dróg krajowych.

W przypadku zwykłych Polaków jeszcze nie ma mowy o opłatach za drogi inne niż autostrady, ale jak wiadomo nie ma takiej niegodziwości, której nie popełni rząd gdy brakuje mu pieniędzy podatników i należy się spodziewać, że wkrótce takie rachunki za wszystkie przejechane kilometry będą płacić wszyscy Polacy. Biorąc pod uwagę zaprezentowane w ciągu ostatnich 12 miesięcy umiłowanie do zamordyzmu władzy, można założyć, że za jakiś czas każdy samochód będzie musiał rejestrować swoją trasę za pomocą GPS i internetu mobilnego.

 

Jak zauważyli politycy Konfederacji, na takie szpiegowanie wszystkich obywateli za pomocą systemu pozycjonowania geograficznego, nie zdecydowali się nawet przodujący w implementacji totalitaryzmu Chińczycy...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wojna.INFO

Tą część o Chinach mógł

Tą część o Chinach mógł powiedzięc tylko ktoś nie mający kompletnie pojęcia jak tam jest :) 

W Chinach nie szpieguje się samochodów (chociaż na wszystkich głównych drogach są kamery sczytujące rejestracje) tylko obywateli. Władzy nie za bardzo interesuje co robi samochód, bardziej ich interesuje co robi kierowca i pasażerowie.

Portret użytkownika Pieant

Widać kto troll i połknął

Widać kto troll i połknął haczyk na literówkę nie raz nie dwa pisałem posta na całą a4 a troll znalazł literówkę i obrócił cały temat w powrót do podstawówki to taka najstarsza metoda trolla odwrócenia uwagi z fartem pozdrawiam

Portret użytkownika Quark

Na szczęście nie mam samolotu

Na szczęście nie mam samolotu bo mnie nie stać na taką fanaberię .. A poważnie mówiąc , wszystkie te zmiany nieuchronnie zmierzają w kierunku odebrania człowiekowi prawa do prowadzenia samochodu - uzasadniając to tym , że to jest "nebezpieczne" . Oczywiście nie stanie się to z dnia na dzień bo jeszcze technologia nie jest dopracowana ale robi się to systematycznie zwiększając ilość tkz: "systemów wspomagających" jak : asystent utrzymania psa ruchu , parkowania i wyszukiwania miejsca parkingowego, cofania , układ rozpoznawania znaków drogowych , powiadamiania służb w razie kolizji , zastępowanie klasycznej skrzynki biegów automatem itp. Niby wszystko to są "ułatwienia" dla kierowców ale tak naprawdę chodzi tu o przyzwyczajenie ludności , że pewnego dnia samochód sam będzie jechał - czyli będzie autonomiczny a "kierowca" nie będzie miał NIC do gadania. Co to oznacza w praktyce ? Odebranie wolności decydowania o sposobie i trasie podróży. Elektryfikacja transportu tylko ten proces przyspieszy , bo taki samochód jest łatwiejszy w sterowaniu . 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Tu się chłopcy rozkręcają

Tu się chłopcy rozkręcają niby, a tu od rana mamy awarię Tweetera. Nie można się zalogować i komunikat : Oj! Coś poszło nie tak. W 40-tu krajach.

https://www.rt.com/news/521365-twitter-down-outage-error/

"The massive outage affecting Twitter continues, with users around the world getting error messages saying “something went wrong” and being unable to log in. Twitter’s team says it’s investigating a “possible system irregularity.”

Twitter users first experienced problems logging in and loading tweets on Friday night. Amid tens of thousands of error reports, the company’s support team said they were “working on fixing a problem,” and that users would be “back on the timeline soon.”

"Ogromna przerwa w działaniu Twittera trwa nadal, a użytkownicy na całym świecie otrzymują komunikaty o błędach z informacją „coś poszło nie tak” i nie mogą się zalogować. Zespół Twittera twierdzi, że bada „możliwą nieprawidłowość w systemie”.

Użytkownicy Twittera po raz pierwszy napotkali problemy z logowaniem się i ładowaniem tweetów w piątek wieczorem. Wśród dziesiątek tysięcy raportów o błędach zespół wsparcia firmy powiedział, że „pracują nad rozwiązaniem problemu”, a użytkownicy „wkrótce wrócą na oś czasu”.

 Coś się zaczyna dziać dobrego, bo gdzieś czytałem info, że Jack Dorsay, CEO Tweetera już aresztowany i w pace czeka na trybunał.

A u nas mówią, że oficjalnie maski nielegalne :

"Co bardzo istotne postanowienie to zostało wydane do sprawy, jaka miała miejsce w czasie obowiązywania bezprawnego rozporządzenia z dnia 21 grudnia 2020 roku, ale w uzasadnieniu postanowienia Sąd odniósł się również do wydanych rozporządzeń po tej dacie, zahaczając również o rozporządzenie z dnia 27 lutego 2021 roku.

Jak wynika z postanowienia Sądu zarzucany czyn przez prywatną milicję kaczora, nie stanowi wykroczenia w rozumieniu art. 1 § 1 k.w.

Zdaniem Sądu, który podzielił w pełni nasze stanowisko, jakie prezentujemy Państwu od 28 listopada 2020 roku poszukiwanie znamion wykroczenia w przepisie rangi rozporządzenia, pozostaje w opozycji do art. 42 ust 1 Konstytucji RP.

Zatem MASKI SĄ NIELEGALNE!!! Nie bójcie się chodzić bez nich i nie przyjmujcie mandatów."

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/04/maski-nielegalne-pierwsze-postanowienie.html

https://legaartis.pl/blog/2021/04/14/maski-nielegalne-pierwsze-postanowienie-sadu-w-tym-zakresie-wraz-z-uzasadnieniem/?fbclid=IwAR1aon0LRoypOnJQ02hd4P...

A tu Sumliński u Roli o ludobójstwie Polaków:

https://www.youtube.com/watch?v=Jw6d59Uji4w

———————————————————————

I menda Fauci sam sobie zaprzecza i pindoli od rzeczy:

https://www.youtube.com/watch?v=iLvLyjF7YTs

Lubię tego kota w filmiku. 1 minuta tylko.

Portret użytkownika Teresa z Torunia

od samego początku mówiłam,

od samego początku mówiłam, że 5g nie służy żadnej mitycznej depopulacji tylko tworzone jest do wprowadzenia elektronicznego zamordyzmu

poczekajmy na ten piękny dzień gdzie w każdym domu tv, lodówka będą podpięte do sieci 5g. Gdzie dane będą przekazywane do centrali a tam algorytymu (na podstawie zawartości lodówki, oglądalności danych progamów, czasu spędzanego przed tv, rejestracji głosu) będą generowały profile zachowań domowników dla celów rzekomego bezpieczeństwa. Powtarzałam i będę powtarzała - najciekawsze dopiero przed nami.

Portret użytkownika Rochel57

No nie zupełnie z tym 5G.

No nie zupełnie z tym 5G. Kiedy zaatakują odpowiednim pasmem z 5G, płuca odbiorą to jakby znalazły się na pułapie 5 km. Spada asymilacja tlenu oraz wchłanianie wilgoci. Dusisz się i umierasz na co ? - Na covida rzecz jasna. Dopiero w asyście 5G szczepionka da o sobie znać już tak na poważnie, gdy nadajniki wejdą powyżej 20 GHz, a plan jest do 48 GHz. Był tu nie dawno artykuł jak zamarza woda w asyście różnych częstotliwości telefonicznych. To katastrofa, jakie lodowe karykatury się tworzą. To samo dzieje się w Naszych komórkach. Za około 10 lat ma wejść 6G - ciekawe kto tego dożyje ?

Portret użytkownika Alien1974

.............................

...................................... Najbardziej rozbudowana agentura na świecie to Kościół Kat...olicki, a pis to kościelna przybudówka. Konfederacja niby punktuje pis, ale kościelni są bardziej niż sam papież. Np. taka rejestracja prepaidów w imię bezpieczeństwa, choć mafioso kupi sobie zarejestrowaną kartę w necie i tyle z tego. Rejestracja tych kart została wprowadzona tylko po to, żeby policja nie musiała łazić za kimś "na jaskółkę" i rozkodowywać fona. Wystarczy, że sprawdzą człowieka i jego numer u operatora bez wychodzenia z komendy. Dalej pójdźmy. Niedawno wszedł przepis o ustępowaniu przez auta pierwszeństwa pieszym, którzy zamierzają przejść przez jezdnie na przejściu dla pieszych. Przepis słuszny, bo wciąż zbyt wielu pieszych ginie na przejściach, ale ja jako pieszy z tego uprawnienia nie skorzystam, bo już 2 razy chciano mnie rozjechać tylko za to, że nie lubię Kościoła Kat...olickiego. Katolicy, Wasz kościółek upadnie, bo upadek Kościoła zapisany jest w Ewangelii i Apokalipsie. To nie jest mój wymysł ani zachcianka. 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Przepis słuszny, bo wciąż

Przepis słuszny, bo wciąż zbyt wielu pieszych ginie na przejściach

W normalnym świecie lżejsza jednostka ustępuje cięższej. Niestety świat stoi na głowie i dzisiaj 20 tonowy tir ma się zatrzymać w miejscu i jakimś cudem ustąpić zyebowi z głową w telefonie. Jestem zmęczony twoim towarzystem patusie i towarzystwem innych pomyleńców.

Portret użytkownika Rambo

Alien - w swej nienawiści do

Alien - w swej nienawiści do KK to już przesadzasz, wyraźnie pod deklem masz nieco poprzesuwane, chłopie lecz się. Jako soviecki agent albo postbolszewik przeginasz, bo akurat - jako starszy od ciebie - pamiętam dzięki komu mamy odrobinę wolności i dlaczego nie jesteśmy w granicach Rosji. Alien czyli obcy - uczciwie jednak wsakazujesz, że nie jesteś Polakiem! Spadaj więc do swoich mocodawców.

Portret użytkownika Mojeimię44

Samochód sam dostosuje

Samochód sam dostosuje prędkość, sam skręci w lewo, w prawo, sam zaparkuje. Sam przyspieszy, zachamuje. Po co człowiek? Niepotrzebny. Czlowiek to zbędny balast dla technokratycznego cyrku. IV rewolucja przemyslowa to nie fantazja.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Czwarta_rewolucja_przemys%C5%82owa

Jeśli wszystko zrobią za nas maszyny liczba ludzi będzie zbyt wysoka więc koronalny wirus jest im bardzo potrzebny. Jak daleko się posuną zależy tylko od nas. Narazie przegrywamy i to srogo. Kiedyś oprócz człowieka na ziemi chodzili nefilimowie co się Bogu nie spodobało. Dziś obok ludzi zaczynają chodzić maszyny. Czy to mu się spodoba? Zależy od tego czy wartość robota przewyższy wartość życia ludzkiego. To jest proste. Jesli maszyna będzie warta dla ludzi wiecej niż czlowiek dni czlowieka będą znowu policzone.

Najpierw imitacja psa, potem małpy a na koniec człowieka.

https://youtu.be/24jufNhuUSI

Kiedyś myślałem, ze rządzą nami illuminaci, masoni etc. teraz jestem coraz bardziej pewny, że big pharma i technokraci.  

Strony

Skomentuj