Szwecja rozważa wprowadzenie stanu wyjątkowego i ograniczenie praw obywateli w związku z możliwym zamachem terrorystycznym

Kategorie: 

Źródło: Internet
Władze kolejnego państwa właśnie "obudziły się" i dostrzegły, że istnieje realne zagrożenie atakiem terrorystycznym. Szwecja będzie zwiększać środki bezpieczeństwa a w najbliższym czasie może ogłosić stan wyjątkowy. Niestety prowadzi to do sytuacji, w której mieszkańcy tego kraju mogą utracić pewne prawa i swobody obywatelskie.

 

Cała Europa żyje ostatnimi wydarzeniami we Francji i Belgii. Istnieje ryzyko, że w najbliższym czasie może dojść do kolejnego zamachu, które prawdopodobnie pochłonie wiele ofiar. Strach jaki panuje wśród ludzi niewątpliwie jest wykorzystywany w celu osiągnięcia pewnych celów - są to przede wszystkim ograniczenie dostępu do broni i większe prawa dla służb wywiadowczych.

 

Władze Szwecji w ostatnim czasie wiele razy dyskutowały nad problemem terroryzmu i doszły do wniosku, że konieczne jest zwiększenie kontroli nad społeczeństwem. Sugeruje się przede wszystkim zainstalowanie większej ilości kamer oraz zwrócenie większej uwagi na aktywność w sieci.

 

Choć premier Stefan Löfven publicznie przyznał, że "Szwecja była pod tym względem naiwna", kraj nie ma zamiaru zamykać granic i nadal będzie przyjmować imigrantów. Należy zwrócić uwagę na to, że władze państw europejskich oraz media nie określają terrorystów jako radykalnych muzułmanów i w żaden sposób nie nawiązują do napływu imigrantów. Zamiast islamistów z Bliskiego Wschodu mamy tajemniczych "Belgów", "Francuzów" i "Szwedów" którzy zagrażają bezpieczeństwu.

 

W Szwecji sytuacja staje się niebezpieczna z dwóch powodów. Zamachowcy tylko czekają aby dokonać aktu terrorystycznego, więc obawy są w tym przypadku uzasadnione. Jednak drugi problem dotyczy samego rządu, który chce odebrać społeczeństwu niektóre podstawowe prawa i prywatność. Istnieje bowiem możliwość aby władze zatrzymywały i przesłuchiwały każdego, nawet gdy nie ma wobec danej osoby żadnych podejrzeń.

 

Jessica Applegren z Narodowego Uniwersytetu Obronnego w Szwecji powiedziała, że w zgodzie z prawem można ograniczyć prawa i swobody obywatelskie na różne sposoby, bez konieczności wprowadzenia stanu wyjątkowego. Jest to możliwe kierując się wyższym dobrem - nie trzeba raczej wyjaśniać co to oznacza. W związku z tym, Unia Europejska może podjąć podobne kroki. Przestraszeni ludzie zgodzą się na pozbawienie wszelkich praw oraz wolności aby nasi rządzący ochronili nas przed terrorystami.

 

 

Źródła:

http://www.aftonbladet.se/nyheter/samhalle/article21801590.ab

http://www.thelocal.se/20151119/swedish-pm-country-naive-about-terror-threat

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 777

Lider Ruchu Narodowego oraz

Lider Ruchu Narodowego oraz poseł klubu Kukiz'15, Robert Winnicki w mocnych słowach odniósł się do tworzonych przez liberalnych aktywistów „komitetów obrony demokracji”. Zdaniem narodowca obecna forma ustrojowa jest zaprzeczeniem demokracji, gdyż nie opiera się na wartościach, tradycji i tożsamości. Liberalnemu systemowi Winnicki otwarcie życzy upadku. „Nie liberalny nowotór rosnący pod hasłem róbta co chceta, który kona właśnie na Zachodzie, dobijany przez oligarchię bankierów z jednej i islamskie masy z drugiej strony. Nowotór liberalnej demokracji niechaj zdycha, ku chwale i odbudowie Europy Narodów” – napisał na Facebooku honorowy prezes Młodzieży Wszechpolskiej. Na Marszu Niepodległości w 2012 roku Winnicki zapowiadał dążenie do „obalenia republiki okrągłego” stołu oraz budowanie  siły „której lewaki, liberałowie, pedały się boją”. „Wszystkim lewackim komitetom obrońców demokracji chciałbym przypomnieć, że demokracja jest możliwa tylko we wspólnocie opartej o wspólne wartości, kulturę, tożsamość. W starożytności było to greckie polis, w nowożytności - naród. Pamiętajcie więc, że począwszy od XIX w. jedyna realna demokracja to - Narodowa Demokracja” – zauważył Robert Winnicki w poniedziałkowym wpisie na Facebooku.

Portret użytkownika Waldorfus

Przyjaciół poznaje się w

Przyjaciół poznaje się w biedzie

Naszej ojczyźnie, teraz, zagraża przede wszystkim szajka sędziów, lojalnych wobec słusznie odwołanej przez społeczeństwo poprzedniej „pookrągłostołowej” władzy; której ewentualny powrót grozi nam w konsekwencji takim  samym niebezpieczeństwem jaki możemy zaobserwować w Szwecji i całej zachodniej Europie.

Przy okazji: Man nadzieję że większość pamięta przypadki korupcji w sądach, wyroki na zamówienie polityczne, ludzi w czasach IIIRP siedzących nawet 8 lat po więzieniach (oni to nazywali aresztami) bez wyroków, skazywanie dziennikarzy za mówienie prawdy, wyrok na Mariuszu Kamińskim za walkę ze skorumpowanym państwem w czasach gdy na chwilę do władzy doszedł PiS – w 2005r., decyzja o aresztowaniu dziennikarza śledczego i pisarza – Wojciecha Sumlińskiego... i wielu innych przypadków które można by było wymieniać w nieskończoność, tak jak choćby ten: http://www.se.pl/wiadomosci/polska/somka-siedzi-a-kiszczak-chodzi_223319.html

Wtedy – za IIIRP – sędziowie wykorzystywani byli przede wszystkim do zamykania ust dziennikarzom, i przykładnego karania tych, którzy zanadto udzielali się w manifestacjach przeciwko reżimowi i psuciu naszej kultury (manifestacja przeciwko gender).

Za to teraz – no bo było by to absurdem – nie może być tak, żeby kilkoro sędziów dewastowało ustawy uchwalane przez władzę wybraną dzięki demokratycznemu werdyktowi społeczeństwa. Sędziowie w tym kraju nie są wybierani w wolnych bezpośrednich wyborach – pamiętajmy o tym; to tylko urzędnicy powoływani przez władzę, aby służyli narodowi, a nie klice – np. tej spod znaku IIIRP – wywodzącej się z okrągłego stołu – AWS-u, Unii Wolności, PO, SLD, PSL, czy pobocznych partyjek kanapowych, mających na celu rozbijanie głosów w wyborach i ewentualnie gdyby dostali się do parlamentu, rozbijających głosy w parlamencie, robiących w nim zamieszanie... tak jak niegdyś  LPR, czy Unia Polityki Realnej (teraz pod szyldem Korwin), wspierającej raczej ruską propagandę: https://www.youtube.com/watch?v=z7c576mu3PM
i związaną z nią byłą WSI.

Dziś, ci sędziowie, stanowią ostatnią deskę ratunku dla w/w. Gdyby udało się tych sędziów jakoś obronić, a władze PiS-u w tej sprawie – pod naciskiem nagonki medialnej – by pękły, albo chociaż w najmniejszym stopniu oddały by pole minionej iście szatańskiej władzy, oznaczało by to zatrzymanie reform, a w dalszej konsekwencji ich upadek. Mam nadzieję że werdykt społeczeństwa okaże się dla PiS-u ważniejszy od szczekania mejstrimowych „piesków”.

Do realizacji reform w naszej ojczyźnie, konieczna jest zmiana konstytucji i bardzo głębokie reformy wymiaru sprawiedliwości; z trybunałem konstytucyjnym włącznie; tak, żeby już nigdy więcej, żadna grupka sędziów, nie miała jakiejkolwiek możliwości podważania werdyktu społeczeństwa – jakim są np. reformy w państwie realizowane przez wybraną przez to społeczeństwo władzę.

Teraz nadszedł czas, aby ponad wszelką wątpliwość, przekonać się kim tak naprawdę jest Robert Winnicki, i jego partyjny kolega, lider partii – Paweł Kukiz; komu będą służyć ci dwaj panowie: razem z masońskim bankierem – Ryśkiem Petru – służyć będą starej pookrągłostołowej klice – tak jak po cichu robiło to niegdyś – w 2005r. – LPR i Samoobrona, czy społeczeństwu które dokonało niedawno powalającego – myślę że dla uczynnych sędziów również – werdyktu; mając dość niesprawiedliwych wyroków, kar porządkowych, rujnujących ich rodziny,  wtrącania bezbronnych (ekonomicznie pozbawionych obrony) ludzi do więzień, psychuszek... Niebawem przekonamy się o tym.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Anuradha

To jest medal, na którym na

To jest medal, na którym na jednej stronie widnieje napis "bezpieczeństwo obywateli", a na drugiej NWO, które jest wprowadzane "kuchennymi drzwiami". Dokładnie nie wiem kiedy, ale już za parę dni, początek NWO ogłosi Papież. I to nie jest najważniejszą rzeczą, ale to CO MY Z TYM ZROBIMY? Bedziemy stać potulnie i patrzeć jak nam zakładaja kajdany? Nie wzywam do rozlewu krwi, bo to było by po myśli naszych ciemiężycieli, ale do pzreciewstawienia się mentalnego. Jeżeli przyjmiemy to za naszą prawdę, że tak widać musi być, to oni wygrają i wtedy będzie za późno. Nie można pozwolić, aby pod pretekstem naszego bezpieczeństwa dać się zniewolić. "Uchodźcy" do domu z naszą pomocą i czas zdemaskować fałszywą działalność rządów, działających pod dyktando Rothshyldów, Rokefelerów i innych.

Portret użytkownika inzynier magister

"Bardzo się spieszą !

"Bardzo się spieszą ! Ostatnimi czasy, chyba tuż przed inwazją islamistów premier Francji François Hollande dokonał iście kaskaderskiego wyczynu i ogłosił, że plan NWO trzeba przyspieszyć ! Nie muszę komentować tej wypowiedzi..., z roku 2045 zrobił im się już rok 2030 ! http://argonauta.pl/tajemniczy-rok-2045-wielki-swiatowy-przelom/
http://argonauta.pl/fundacja-nwo-i-ziemianie/
 
W szwecji też się spieszą  z unicestwieniem cywilizacji białego człowieka ! Plan NWO został uruchomiony we Francji przez holanda a teraz szybko go realizują bo ludzie by się pokapowali co jest grane i jak cywilizacja białych jest już zniszczona w zachodniej europie ! Na szczęście u nas jest PiS bo już tusek sługa NWO i niemców oraz reptilian chcial nas też wymieszać z islamistami ! Na szczęście PiS im da popalić bo już chcieli zrobić z nas dziadów europy, przecież wszystko sprzedali a i podatek katastralny chcieli narzucić społeczeństwu zamiast się wziąść za banksterów spod ciemnej gwiazdy Sorosa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rocky

magister do k...nedzy, czy ty

magister do k...nedzy, czy ty masz chociaz jedna klepke we lbie, juz nie mowie 5??!! PIS nas ocali, uratuje, da im popalic-ile ty masz lat? 8? przelezales pod lodem ostatnie 30 lat? czy ty i tobie podobni nie moga siegnac pamiecia zeby zobaczyc ze te same pyski okradaja polske od tylu dziesiecioleci? PIS? ten kurdupel kwaczynski doi z kumplami polske az furczy od tylu tylu lat, raz tu, raz tam, w rzadzie, w opozycji a polska jak zmierzala w ch....tak teraz zmierza tylko 100 razy szybciej.
 
skad ty i tobie podobni bierzecie te pomysly ze ten sam zlodziej co za starego systemu cie doil jak stara krowe, teraz, po wielu latach w nowym systemie-gdzie ciebie doi az ci jaja wisza-nagle bedzie twoim wybawca? qrwa zesz mac, czy wy ludzie jestescie juz calkiej yebnieci? to jest stockholm syndrome made in poland, nie wiem co wiecej powiedziec na taka glupote. 
 
powiem ci co twoj kwaczor ci i tobie podobnym przyniesie-to samo gowno tylko w innej oprawce, bedzie wiecej pyerdolenia o rzechach nieistotnych, krzyze, wiece, pomniki i inne duperele, a za kulisami twoj kwaczor knuje razem z tymi ktorych "pogoniles" od koryta w wielkich i sprawieldiwych wyborach. tylko polmozg wierzy ze przy urnie jest nazwisko kogos, kto chce zmienic stan rzeczy-kompletny debil.
 
czy wiesz ze duda podpisal na biegu ustawe o szczepieniu HPV? to gowno gdzie w innych krajach sa juz pozwy sadowe bo dzieci padaja jak muchy od muchozolu? poczekaj i wspomnij moje slowa, bedziesz mial ch...j wielki i dwa babelki i kamieni kupe, jak to trafnie oznajmil jeden z "naszych sluzacych"...
 
rece opadaja, aha, jeszcze na koniec dodaj, ze papiez to wybawiciel swiata, kosciol cie uratuje a rydzyk to swoj chlop, masz komplet do swojej urojonej bajki o PIS. 
 
 

Portret użytkownika dfgdfg

no pięknie powiedziane, żebym

no pięknie powiedziane, żebym był żydem załatwiłbym Ci Pulitzera!! brawo, tylko szkoda że o tak smutnych rzeczach musimy pisać, a tumany niech sie uczą bo jak nie teraz sami to się nauczą z obrożą na pyskach, ale będzie za późno.

Portret użytkownika :D

Inżynier Magazynier jeszcze

Inżynier Magazynier jeszcze nie wie że PIS to synagoga szatana czyli talmudyści. Oni walczą z Syjonistami czyli wybrańcami z nowej sekty którzy odrzucili talmud babiloński i wiarę. Nie wiem którzy są gorsi. Synagoga ma w sercu Lucyfera pedofilię i ofiary z krwi. A co mają Syjoniści w sercach? Pustkę a w kąciku tej pustki leży gówienko szczura. Ich główny pomysł na życie to NWO depopulacja, kasa i szajba z gejami.
ŁADNY WYBÓR ?
 

Portret użytkownika gest3121

http://paruzja.info/pl/oredzi

http://paruzja.info/pl/oredzia-lista/12-listopad-2010/1468-15-11-2010-11-00-swiatowa-wladza-antychryst-i-znak-bestii

Teraz uświadamiasz sobie Prawdę i przyjmujesz Moje Orędzia, za takie jakimi są. Pisz, Moja córko, co następuje: Szybkość, z jaką proroctwa się odsłaniają staje się oczywista dla wszystkich. Obserwuj zmiany, które będą widoczne w Moim Kościele, jako jeden z pierwszych znaków. Będzie to wtedy, gdy oszust wyprowadzi Moich uczniów na manowce.

Drugim widzialnym znakiem będzie utrata przez wielu z was władzy nad własnym krajem. Dotyczy to wszelkiej władzy materialnej i militarnej. Moje dzieci, przywódcy i wszyscy odpowiedzialni za dobrobyt swoich ludzi, utracą kontrolę. Będą oni jak łódź bez steru. Sterowanie taką łodzią będzie bezsensowne, a oni będą zagubieni.

Moje dzieci, musicie się teraz gorliwie modlić, aby rozluźnić uścisk, w jakim te nikczemne grupy ludzi będą was więzić. Oni nie należą do Królestwa Bożego, a dzięki przebiegłemu maskowaniu przez nich swojej działalności, nie będziecie zdawali sobie sprawy, że jest to potężna siła, która uważa, aby nie się ujawnić.

Wy, Moje dzieci, nic nie będziecie rozumieli. Będziecie myśleli, że żyjecie w trudnych czasach, ale ta fasada jest tak zaplanowana, abyście tak właśnie myśleli. Powstańcie teraz, Moje dzieci.

Znak Bestii

Nie przyjmujcie tego znaku. Im więcej z was go nie przyjmie, tym bardziej wzmocnicie się liczebnie. Ten znak - znak bestii będzie waszym upadkiem. On nie jest tym, czym się wam wydaje być. Wyrażając na niego zgodę, będziecie coraz dalej odsuwani.

Uważajcie na plan, którym kieruje oszust, aby usunąć wszystkie znaki Mojego Ojca Przedwiecznego i Nauczanie Pisma Świętego z waszego życia. Zobaczycie to w szkołach, na uczelniach, w szpitalach, w konstytucjach waszych krajów. Największą obrzydliwością, jaka sprawia Mi głęboki ból, jest zniesienie Nauczania Pisma Świętego, przez tych, którzy oddają Mi cześć, ich Boskiemu Zbawicielowi. Wkrótce zobaczycie, że Moje Słowo i nauczanie Prawdy, zostanie zniesione i będzie karalne.

Wy, Moje umiłowane dzieci, będziecie bardzo cierpieli w Moje Imię. Te złe siły są za to odpowiedzialne. Są one prowadzone przez szatana. Znajdziecie je wszędzie, a szczególnie u tych liderów, którzy są u władzy i od których zależy wasze przeżycie. Dzieci, nie bójcie o siebie, bójcie się raczej o te biedne dusze wprowadzane w błąd. Są one tak opanowane przez oszusta, że trudno im się wyrwać, tak silnie trzyma je jego uchwyt. Ci ludzie nie są godni zaufania. Uważajcie, gdy nawiązujecie z nimi kontakt. Będą trzymać was jak w imadle, ponieważ będą mieli władzę nad wszystkim. Trudno będzie wam z nimi walczyć, gdyż będą oni mieli władzę nawet nad waszym bankiem, waszymi nieruchomościami, podatkami i żywnością, niezbędną do przeżycia.

Jednak nie potrwa to długo, ponieważ ich dni są policzone. Gdyby pozostawali oni w niewoli zła, zanurzyliby się w otchłań takiego terroru, że opis ich losu byłby zbyt przerażający i tak straszliwy, że człowiek padłby jak kamień - martwy – gdyby choć na moment mógł ujrzeć ich męki.

Bitwa ma się rozpocząć i rozwinąć, gdy Ręka Mojego Ojca Przedwiecznego opadnie szybko, jako kara za ich grzechy, które teraz na tej Ziemi będzie można zobaczyć, te grzechy, za które umarłem. Żaden człowiek nie jest dzieckiem Boga, jeśli daje świadectwo lub działa w zmowie z tą złowrogą, ale zorganizowaną armią zniszczenia. Ta nikczemna armia, składająca się z demonów z czeluści Piekła, dokonuje aktów zła na taką skalę, że niewinni ludzie nie byliby w stanie tego pojąć.

Nie chcę was straszyć, Moje dzieci, ale z czasem prawda zostanie ukazana, taka, jaka jest. Powstańcie teraz, Moje dzieci. Walczcie przeciwko siłom zła, zanim one was zniszczą. Wystrzegajcie się globalnego rządu w każdym kształcie, wymiarze, formie i zasadach. Uważnie przypatrujcie się waszym przywódcom i tym, którzy mają władzę nad waszym codziennym dostępem do pieniędzy, zapewniającym wam pokarm i utrzymującym was przy życiu. Już teraz musicie gromadzić żywność.

Nie otrzymujecie tego Orędzia w sposób, który odtwarzałby Moje Nauczanie, ale posłuchajcie Mnie teraz. Te proroctwa zostały przepowiedziane. Moje dzieci muszą słuchać uważnie. Duch ciemności wzrasta i wy, Moi uczniowie musicie pozostać silni. Utrzymujcie żywą wiarę we Mnie przez modlitwę. Wszyscy Moi wyznawcy każdego dnia muszą odmawiać modlitwę Koronki do Miłosierdzia Bożego. To wzmocni dusze i pomoże im otrzymać łaski w chwili śmierci.

Moje dzieci, proszę nie pozwólcie, by Moje Orędzie was wystraszyło. Moi uczniowie mają teraz powinność względem Mnie. Pozwólcie Mi to powiedzieć. Pamiętajcie, zostaniecie napełnieni Duchem Świętym, gdy tylko przyjmiecie Moje Słowo. Nie bójcie się, gdyż zostaliście wybrani. Ty, Moja armio wyznawców, doprowadzisz do klęski złego ducha. Musicie się modlić, aby tego dokonać.

Przychodzę z Orędziem Czystej Miłości. Nie zdajecie sobie sprawy, że doświadczycie Raju, gdy Niebo i Ziemia połączą się w jedno? Nie ma się czego bać, gdyż wy, Moi wyznawcy, zostaniecie uniesieni z ciałem, duszą i umysłem do królestwa Boskiej Hierarchii. Zobaczycie swoich bliskich. Tych bliskich, którzy znaleźli łaskę u Mojego Ojca Przedwiecznego.

Czyńcie tak, jak mówię. Módlcie się, mówcie do Mnie, kochajcie Mnie, zaufajcie Mi. W zamian dam wam siłę. Módlcie się o ochronę przez odmawianie Najświętszego Różańca, danego z błogosławieństwem od Mojej ukochanej Matki. Odmawianie tej modlitwy z jednej strony pomoże ochronić was od złego ducha. Z drugiej strony, musicie też poprosić o ochronę dla osób, z którymi się stykacie, aby nie mieli na was złego wpływu ani nie rozpraszali waszej wiary, jaką macie w swoim sercu dla Mnie.

Módlcie się za Moich wizjonerów i proroków, aby byli chronieni. Módlcie się za Moje umiłowane wyświęcone sługi, te święte, pobożne sługi wysłane przeze Mnie, aby was prowadzić. Oni, podobnie jak Moi wyznawcy, będą cierpieli męki od złego ducha. On nigdy nie przestanie próbować zaślepiać was na Prawdę i wykorzysta każdą przebiegłą taktykę, aby przekonać was, że wasza wiara jest fałszywa. Słuchajcie Mnie. Oszust użyje logiki i argumentacji sformułowanej w sposób łagodny i delikatny, aby przekonać was, że on wnosi do waszego życia nadzieję. Będzie starał się sprawić przez antychrysta, abyście uwierzyli, że on jest tym wybranym.

Antychryst

Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Miejcie się na baczności. Będzie on postrzegany, jako posłaniec miłości, pokoju i ładu na świecie. Ludzie będą padać na kolana i go uwielbiać. Pokaże on wam swoją moc i uwierzycie, że pochodzi z Bożego źródła. Ale tak nie jest. Będzie was pouczał w sposób, który może czasami wydawać się dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że on nie ma światła. Jego pycha, pompatyczna postawa będzie się skrywać za czystym złem. Będzie się puszył i demonstrował coś, co będzie wydawało się prawdziwym współczuciem i miłością do wszystkich. Za tą fasadą będzie pełen nienawiści do was, Moje ukochane dzieci. Będzie się śmiał za zamkniętymi drzwiami.

Moje dzieci, on was strasznie zmyli. Pojawi się jako mocny, pewny siebie, z poczuciem humoru, opiekuńczy, kochający i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale wkrótce się zmieni. Będzie siał spustoszenie na świecie i zamorduje wielu. Jego akty terroru będą oczywiste dla wszystkich. Zniszczy waszą niezależność i spowoduje wprowadzenie znaku - znaku bestii. Wy, Moje dzieci, musicie być silne. Nie przyjmujcie znaku, gdyż jeśli to zrobicie, będziecie pod jego złym hipnotycznym wpływem.

Wielu umrze za wiarę we Mnie. Nie, nie bójcie się, ponieważ jeśli cierpicie dla Mnie, we Mnie, ze Mną, jesteście wybrani. Módlcie się, módlcie się, aby nie poddać się jego rządom terroru. Powstańcie, walczcie dla Mnie.

Nie pozwólcie antychrystowi, mimo całego jego przekonującego uroku, pozyskać waszych dusz. Pozwólcie mi trzymać was w Moich Ramionach; przytulam was teraz Moją Bożą łaską, aby dać wam siłę do walki o Prawdę. Moja Miłość do was nigdy nie umrze. Nigdy nie wolno wybierać wam tej drogi, bo i wy także będziecie dla Mnie straceni. Będzie to trudne, ale wy, Moje dzieci otrzymacie pomoc na wiele różnych sposobów, aby złagodzić wasze cierpienia. Idźcie teraz i módlcie się Koronką do Mojego Miłosierdzia Bożego i przygotujcie się do ostatecznej bitwy.

Jezus Chrystus, Król Mojego Ludu

Zbawiciel i Sędzia Sprawiedliwy

Portret użytkownika wsciekła

 Moje umiłowane dzieci,

 Moje umiłowane dzieci, będziecie bardzo cierpieli w Moje Imię...
zapytam sie ciebie ..w imie kogo ...bo kazde stworzenie ma swoje imie ..Bóg tez ..zatem jakie jest jego imie własne..bo w tych nowych testamentach jest tylko pan...a panów jest miliardy..pytam jakie imie ...bo syn bozy ma na imie Jezus ,a twój Bóg..

Portret użytkownika WD

Niech w Szwecji wszystkim

Niech w Szwecji wszystkim białym odbiorą wszelką broń i potem najlepiej pozamykają ich w obozach koncentracyjnych. Tam będą bezpieczni.
Ażeby sobie i tam jakiej krzywdy nie uczynili, to przykuć ich na stałe łańcuchami gdzie się da, do słupków i do ścian. Zaś strażnikami uczynić tych przemiłych gości z Afryki i Azji.

Portret użytkownika student

O islamistach wiemy już

O islamistach wiemy już wszyscy. 90% Polaków jest radykalnie przeciwna przyjmowaniu jakichkolwiek Arabów do nas. Pozostałe 10% to niemiecka agentura oraz zwykli zdrajcy. Tylko to nie jest główny problem. Skoro już wszyscy wiemy o zagrożeniu islamem, warto teraz uświadomić ludziom konsekwencje nieustannego życia w cieniu terroru. Konkretnie - wszechobecne kamery, inwigilację a potem chipy. Kij, że rozwalimy ISIS. Jeśli do tego czasu zdążą nas zachipować, to nie będzie czego zbierać. Przemyślcie to dobrze. Dziękuję, dobranoc.

Strony

Skomentuj