Szwecja rozważa wprowadzenie stanu wyjątkowego i ograniczenie praw obywateli w związku z możliwym zamachem terrorystycznym

Kategorie: 

Źródło: Internet
Władze kolejnego państwa właśnie "obudziły się" i dostrzegły, że istnieje realne zagrożenie atakiem terrorystycznym. Szwecja będzie zwiększać środki bezpieczeństwa a w najbliższym czasie może ogłosić stan wyjątkowy. Niestety prowadzi to do sytuacji, w której mieszkańcy tego kraju mogą utracić pewne prawa i swobody obywatelskie.

 

Cała Europa żyje ostatnimi wydarzeniami we Francji i Belgii. Istnieje ryzyko, że w najbliższym czasie może dojść do kolejnego zamachu, które prawdopodobnie pochłonie wiele ofiar. Strach jaki panuje wśród ludzi niewątpliwie jest wykorzystywany w celu osiągnięcia pewnych celów - są to przede wszystkim ograniczenie dostępu do broni i większe prawa dla służb wywiadowczych.

 

Władze Szwecji w ostatnim czasie wiele razy dyskutowały nad problemem terroryzmu i doszły do wniosku, że konieczne jest zwiększenie kontroli nad społeczeństwem. Sugeruje się przede wszystkim zainstalowanie większej ilości kamer oraz zwrócenie większej uwagi na aktywność w sieci.

 

Choć premier Stefan Löfven publicznie przyznał, że "Szwecja była pod tym względem naiwna", kraj nie ma zamiaru zamykać granic i nadal będzie przyjmować imigrantów. Należy zwrócić uwagę na to, że władze państw europejskich oraz media nie określają terrorystów jako radykalnych muzułmanów i w żaden sposób nie nawiązują do napływu imigrantów. Zamiast islamistów z Bliskiego Wschodu mamy tajemniczych "Belgów", "Francuzów" i "Szwedów" którzy zagrażają bezpieczeństwu.

 

W Szwecji sytuacja staje się niebezpieczna z dwóch powodów. Zamachowcy tylko czekają aby dokonać aktu terrorystycznego, więc obawy są w tym przypadku uzasadnione. Jednak drugi problem dotyczy samego rządu, który chce odebrać społeczeństwu niektóre podstawowe prawa i prywatność. Istnieje bowiem możliwość aby władze zatrzymywały i przesłuchiwały każdego, nawet gdy nie ma wobec danej osoby żadnych podejrzeń.

 

Jessica Applegren z Narodowego Uniwersytetu Obronnego w Szwecji powiedziała, że w zgodzie z prawem można ograniczyć prawa i swobody obywatelskie na różne sposoby, bez konieczności wprowadzenia stanu wyjątkowego. Jest to możliwe kierując się wyższym dobrem - nie trzeba raczej wyjaśniać co to oznacza. W związku z tym, Unia Europejska może podjąć podobne kroki. Przestraszeni ludzie zgodzą się na pozbawienie wszelkich praw oraz wolności aby nasi rządzący ochronili nas przed terrorystami.

 

 

Źródła:

http://www.aftonbladet.se/nyheter/samhalle/article21801590.ab

http://www.thelocal.se/20151119/swedish-pm-country-naive-about-terror-threat

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 777

Lider Ruchu Narodowego oraz

Lider Ruchu Narodowego oraz poseł klubu Kukiz'15, Robert Winnicki w mocnych słowach odniósł się do tworzonych przez liberalnych aktywistów „komitetów obrony demokracji”. Zdaniem narodowca obecna forma ustrojowa jest zaprzeczeniem demokracji, gdyż nie opiera się na wartościach, tradycji i tożsamości. Liberalnemu systemowi Winnicki otwarcie życzy upadku. „Nie liberalny nowotór rosnący pod hasłem róbta co chceta, który kona właśnie na Zachodzie, dobijany przez oligarchię bankierów z jednej i islamskie masy z drugiej strony. Nowotór liberalnej demokracji niechaj zdycha, ku chwale i odbudowie Europy Narodów” – napisał na Facebooku honorowy prezes Młodzieży Wszechpolskiej. Na Marszu Niepodległości w 2012 roku Winnicki zapowiadał dążenie do „obalenia republiki okrągłego” stołu oraz budowanie  siły „której lewaki, liberałowie, pedały się boją”. „Wszystkim lewackim komitetom obrońców demokracji chciałbym przypomnieć, że demokracja jest możliwa tylko we wspólnocie opartej o wspólne wartości, kulturę, tożsamość. W starożytności było to greckie polis, w nowożytności - naród. Pamiętajcie więc, że począwszy od XIX w. jedyna realna demokracja to - Narodowa Demokracja” – zauważył Robert Winnicki w poniedziałkowym wpisie na Facebooku.

Portret użytkownika Waldorfus

Przyjaciół poznaje się w

Przyjaciół poznaje się w biedzie

Naszej ojczyźnie, teraz, zagraża przede wszystkim szajka sędziów, lojalnych wobec słusznie odwołanej przez społeczeństwo poprzedniej „pookrągłostołowej” władzy; której ewentualny powrót grozi nam w konsekwencji takim  samym niebezpieczeństwem jaki możemy zaobserwować w Szwecji i całej zachodniej Europie.

Przy okazji: Man nadzieję że większość pamięta przypadki korupcji w sądach, wyroki na zamówienie polityczne, ludzi w czasach IIIRP siedzących nawet 8 lat po więzieniach (oni to nazywali aresztami) bez wyroków, skazywanie dziennikarzy za mówienie prawdy, wyrok na Mariuszu Kamińskim za walkę ze skorumpowanym państwem w czasach gdy na chwilę do władzy doszedł PiS – w 2005r., decyzja o aresztowaniu dziennikarza śledczego i pisarza – Wojciecha Sumlińskiego... i wielu innych przypadków które można by było wymieniać w nieskończoność, tak jak choćby ten: http://www.se.pl/wiadomosci/polska/somka-siedzi-a-kiszczak-chodzi_223319.html

Wtedy – za IIIRP – sędziowie wykorzystywani byli przede wszystkim do zamykania ust dziennikarzom, i przykładnego karania tych, którzy zanadto udzielali się w manifestacjach przeciwko reżimowi i psuciu naszej kultury (manifestacja przeciwko gender).

Za to teraz – no bo było by to absurdem – nie może być tak, żeby kilkoro sędziów dewastowało ustawy uchwalane przez władzę wybraną dzięki demokratycznemu werdyktowi społeczeństwa. Sędziowie w tym kraju nie są wybierani w wolnych bezpośrednich wyborach – pamiętajmy o tym; to tylko urzędnicy powoływani przez władzę, aby służyli narodowi, a nie klice – np. tej spod znaku IIIRP – wywodzącej się z okrągłego stołu – AWS-u, Unii Wolności, PO, SLD, PSL, czy pobocznych partyjek kanapowych, mających na celu rozbijanie głosów w wyborach i ewentualnie gdyby dostali się do parlamentu, rozbijających głosy w parlamencie, robiących w nim zamieszanie... tak jak niegdyś  LPR, czy Unia Polityki Realnej (teraz pod szyldem Korwin), wspierającej raczej ruską propagandę: https://www.youtube.com/watch?v=z7c576mu3PM
i związaną z nią byłą WSI.

Dziś, ci sędziowie, stanowią ostatnią deskę ratunku dla w/w. Gdyby udało się tych sędziów jakoś obronić, a władze PiS-u w tej sprawie – pod naciskiem nagonki medialnej – by pękły, albo chociaż w najmniejszym stopniu oddały by pole minionej iście szatańskiej władzy, oznaczało by to zatrzymanie reform, a w dalszej konsekwencji ich upadek. Mam nadzieję że werdykt społeczeństwa okaże się dla PiS-u ważniejszy od szczekania mejstrimowych „piesków”.

Do realizacji reform w naszej ojczyźnie, konieczna jest zmiana konstytucji i bardzo głębokie reformy wymiaru sprawiedliwości; z trybunałem konstytucyjnym włącznie; tak, żeby już nigdy więcej, żadna grupka sędziów, nie miała jakiejkolwiek możliwości podważania werdyktu społeczeństwa – jakim są np. reformy w państwie realizowane przez wybraną przez to społeczeństwo władzę.

Teraz nadszedł czas, aby ponad wszelką wątpliwość, przekonać się kim tak naprawdę jest Robert Winnicki, i jego partyjny kolega, lider partii – Paweł Kukiz; komu będą służyć ci dwaj panowie: razem z masońskim bankierem – Ryśkiem Petru – służyć będą starej pookrągłostołowej klice – tak jak po cichu robiło to niegdyś – w 2005r. – LPR i Samoobrona, czy społeczeństwu które dokonało niedawno powalającego – myślę że dla uczynnych sędziów również – werdyktu; mając dość niesprawiedliwych wyroków, kar porządkowych, rujnujących ich rodziny,  wtrącania bezbronnych (ekonomicznie pozbawionych obrony) ludzi do więzień, psychuszek... Niebawem przekonamy się o tym.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Anuradha

To jest medal, na którym na

To jest medal, na którym na jednej stronie widnieje napis "bezpieczeństwo obywateli", a na drugiej NWO, które jest wprowadzane "kuchennymi drzwiami". Dokładnie nie wiem kiedy, ale już za parę dni, początek NWO ogłosi Papież. I to nie jest najważniejszą rzeczą, ale to CO MY Z TYM ZROBIMY? Bedziemy stać potulnie i patrzeć jak nam zakładaja kajdany? Nie wzywam do rozlewu krwi, bo to było by po myśli naszych ciemiężycieli, ale do pzreciewstawienia się mentalnego. Jeżeli przyjmiemy to za naszą prawdę, że tak widać musi być, to oni wygrają i wtedy będzie za późno. Nie można pozwolić, aby pod pretekstem naszego bezpieczeństwa dać się zniewolić. "Uchodźcy" do domu z naszą pomocą i czas zdemaskować fałszywą działalność rządów, działających pod dyktando Rothshyldów, Rokefelerów i innych.

Portret użytkownika inzynier magister

"Bardzo się spieszą !

"Bardzo się spieszą ! Ostatnimi czasy, chyba tuż przed inwazją islamistów premier Francji François Hollande dokonał iście kaskaderskiego wyczynu i ogłosił, że plan NWO trzeba przyspieszyć ! Nie muszę komentować tej wypowiedzi..., z roku 2045 zrobił im się już rok 2030 ! http://argonauta.pl/tajemniczy-rok-2045-wielki-swiatowy-przelom/
http://argonauta.pl/fundacja-nwo-i-ziemianie/
 
W szwecji też się spieszą  z unicestwieniem cywilizacji białego człowieka ! Plan NWO został uruchomiony we Francji przez holanda a teraz szybko go realizują bo ludzie by się pokapowali co jest grane i jak cywilizacja białych jest już zniszczona w zachodniej europie ! Na szczęście u nas jest PiS bo już tusek sługa NWO i niemców oraz reptilian chcial nas też wymieszać z islamistami ! Na szczęście PiS im da popalić bo już chcieli zrobić z nas dziadów europy, przecież wszystko sprzedali a i podatek katastralny chcieli narzucić społeczeństwu zamiast się wziąść za banksterów spod ciemnej gwiazdy Sorosa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rocky

magister do k...nedzy, czy ty

magister do k...nedzy, czy ty masz chociaz jedna klepke we lbie, juz nie mowie 5??!! PIS nas ocali, uratuje, da im popalic-ile ty masz lat? 8? przelezales pod lodem ostatnie 30 lat? czy ty i tobie podobni nie moga siegnac pamiecia zeby zobaczyc ze te same pyski okradaja polske od tylu dziesiecioleci? PIS? ten kurdupel kwaczynski doi z kumplami polske az furczy od tylu tylu lat, raz tu, raz tam, w rzadzie, w opozycji a polska jak zmierzala w ch....tak teraz zmierza tylko 100 razy szybciej.
 
skad ty i tobie podobni bierzecie te pomysly ze ten sam zlodziej co za starego systemu cie doil jak stara krowe, teraz, po wielu latach w nowym systemie-gdzie ciebie doi az ci jaja wisza-nagle bedzie twoim wybawca? qrwa zesz mac, czy wy ludzie jestescie juz calkiej yebnieci? to jest stockholm syndrome made in poland, nie wiem co wiecej powiedziec na taka glupote. 
 
powiem ci co twoj kwaczor ci i tobie podobnym przyniesie-to samo gowno tylko w innej oprawce, bedzie wiecej pyerdolenia o rzechach nieistotnych, krzyze, wiece, pomniki i inne duperele, a za kulisami twoj kwaczor knuje razem z tymi ktorych "pogoniles" od koryta w wielkich i sprawieldiwych wyborach. tylko polmozg wierzy ze przy urnie jest nazwisko kogos, kto chce zmienic stan rzeczy-kompletny debil.
 
czy wiesz ze duda podpisal na biegu ustawe o szczepieniu HPV? to gowno gdzie w innych krajach sa juz pozwy sadowe bo dzieci padaja jak muchy od muchozolu? poczekaj i wspomnij moje slowa, bedziesz mial ch...j wielki i dwa babelki i kamieni kupe, jak to trafnie oznajmil jeden z "naszych sluzacych"...
 
rece opadaja, aha, jeszcze na koniec dodaj, ze papiez to wybawiciel swiata, kosciol cie uratuje a rydzyk to swoj chlop, masz komplet do swojej urojonej bajki o PIS. 
 
 

Portret użytkownika dfgdfg

no pięknie powiedziane, żebym

no pięknie powiedziane, żebym był żydem załatwiłbym Ci Pulitzera!! brawo, tylko szkoda że o tak smutnych rzeczach musimy pisać, a tumany niech sie uczą bo jak nie teraz sami to się nauczą z obrożą na pyskach, ale będzie za późno.

Portret użytkownika :D

Inżynier Magazynier jeszcze

Inżynier Magazynier jeszcze nie wie że PIS to synagoga szatana czyli talmudyści. Oni walczą z Syjonistami czyli wybrańcami z nowej sekty którzy odrzucili talmud babiloński i wiarę. Nie wiem którzy są gorsi. Synagoga ma w sercu Lucyfera pedofilię i ofiary z krwi. A co mają Syjoniści w sercach? Pustkę a w kąciku tej pustki leży gówienko szczura. Ich główny pomysł na życie to NWO depopulacja, kasa i szajba z gejami.
ŁADNY WYBÓR ?
 

Strony

Skomentuj